|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: slonovi u staklariji
12.3.2010 8:45:22   
plavka
IZVORNA PORUKA: danery

uahhhhh  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...
eto naša staklarija opet otvorena... i to od 6 ujutro...user posted image

prvo me mm spopao ranojutarnjim cmakanjem prije odlaska na posao da me skoro user posted image opalio...čovječe,ni probudila se, NI RAZBUDILA SE NISAM, a ono nešto dlakao riflja po mojoj faci i slini... da nam jadan user posted image nije uginuo prije pola godine,zapitala bih se je li opet ušla u kuću jer se boji snijega,kiše i grmljavine...
a kad ono mm navalio svojom braduljinom pa ribaj po meni...
majke mi probudila sam se sa pelenskim osipom na faci...ja onako zbunjena PA ŠTA RADIŠ?? user posted image a on sav razdragan ko user posted image na mjesečini PA MAZIM TI SE...
(jeje,aha...a šta nisi uzeo malo šmirgl papira kad se već maziš...dobro bi mi došao jutarnji peeling user posted image )

ode on,a u kuhinji nastup orkestra za udaraljke...naravno,popraćen gromoglasnim puhanjem surle moga jedinog user posted image ...zna se. svekrva kuhauser posted image ...ali ne,to nije moguće,danas je petak,pa ona radi...ma čini mi se...

i tako ja uspijem i zaspati i otkrnjat do 7 čak...dignem se i ono,sama sam kod kuće,odoh pod tuš na miru...naravno u gaćama i potkošulji,pa tko me vidi...krenem dolje niz stepenice i napol puta skontam da netko stoji u dnevnoj sobi...prva pomisao AJME DEDA,PA ŠTA RADI TAKO RANO TU???

i ništa,tutanj gore,obleknem se maltene u skafander (jer je dedu jadnoga neki dan skoro user posted image opalil kad sam otvorila vrata wc-a nakon tuširanja u potkošulji (naravno,opet ono pa sama sam,ne??)

i siđem dolje tako upakovana i zjaknem u nesretnu dnevnu,a kad ono moja SVEKRVA stoji u mini spavaćici i čoha stomak....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ajme bože kad se nisam upišala od smijeha na taj prizor...

a žena me onak isto sva splašena pogledala i zbunjeno rekla A KUD TI IDEŠ TAKO OBUČENA??

a ljudi,šta me još danas neće strefit rano ujutro...ako se po jutru dan poznaje,meni će garant bit zabavno...

a sad,excuse me, cure, odoh polomit onu šalicu od neki dan... čujem da se opet pati s njom...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Niti meni jutro nije baš sjajno krenulo ali ti se me nadmašila!!!
Odlična priča tj.stvarnost he he he
Mogla bi kolumne pisat!!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: slonovi u staklariji
12.3.2010 8:47:14   
danery
joj plavka moja,tko be mene naplaćao... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ima toga na izvoz user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: slonovi u staklariji
12.3.2010 8:48:01   
BruMa
Veselo,veselo!kak ti to samo lijepo opišeš i napišeš,super!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: slonovi u staklariji
12.3.2010 8:52:12   
plavka
pusti .... nikad neznaš možda ti se posreći user posted image user posted image user posted image ....
Zadnju koju sam pročitala je onu od J. Veljaće na nagovor frendice da me srce nije ostavilo.... želudac me je bolio cijeli dan i bila sam revoltirana te sam se pitala tko joj da olovku i papir....


_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: slonovi u staklariji
12.3.2010 16:29:28   
L.P.
E Danery ti si opičena do bola!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 30
   [Obrisani korisnik]
12.3.2010 16:44:56   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu L.P.)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: slonovi u staklariji
12.3.2010 19:02:53   
boba125
IZVORNA PORUKA: Brunina mama

Veselo,veselo!kak ti to samo lijepo opišeš i napišeš,super!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________




(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: slonovi u staklariji
12.3.2010 22:41:34   
anuska08
user posted image user posted image user posted image user posted image
al svaka čast na strpljenju!!!!

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu boba125)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: slonovi u staklariji
12.3.2010 23:13:22   
ninolina
a jesam se nasmijala, ajme draga... svaka ti čast e pa ti odna spavaj... jooojuser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: slonovi u staklariji
14.3.2010 9:21:00   
danery
joj znala sam nekako da ću ovu noć oplakati,ali nisam znala zašto...

prvo sam mislila mm razapet jer mi nije dao spavat preko dana,da neću onda moći navečer zaspat (kao i da mogu...)

onda je naš user posted image skočimiš opet larmao pa sam na kraju poslala mm da ga otfura dolje u wc i zatvori vrata da ga ne čujem...

ah genetiko blažena bila...dala mi vid,ali i sluh šišmiša user posted image ...mjke ti sve se čudim kako nisam koga na ulici utamanila dok su mi cvike bile na popravku...user posted image user posted image user posted image user posted image
da me murja zaustavila,user posted image mi sve ako me uz osobnu ne bi i za oružani list pitali...opasna sam sama po sebe takva bez optike...user posted image user posted image user posted image

no uglavnom,miš u wc,ja u krevet i taman da ću zaspat,kad čuju se vrata...ide moja svekrva na wc...prekidač kliknuo,svjetlo se upalilo,žena se namjestila i počela pripremne radnje,kad odjednom čuješ ciku  IIIIIIIIIJU BOŽE ŠTA TI RADIŠ OVDJE???

a miš jadan,pretpostavljam da je imao blaži user posted image (naime,sveki je inače bijela ko sir i malo poveća...pa kad je obavila striptiz...) mislim da je jadan miš pomislio ajme mladi mjesec izašaooooooo-je mladi,više u menopauzi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa je uz taktove pjesme MESEČINA,MESEČINA,JOOOJ,JOOOJ... doživio potpunu pomrčinu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

joj jel mi vjerujete da sam sjela na krevet i pukla se smijat ko blesava u 4 ujutro...
naša fontana na trgu nije mi bila ravna kako su mi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ne tekle,nego frcale...

ah bože...i ja se čudim što me boli stomak....uffff...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: slonovi u staklariji
14.3.2010 11:18:23   
boba125
user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ajme

_____________________________




(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: slonovi u staklariji
14.3.2010 11:21:50   
ninolina
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a kod tebe je stvarno ludo... ja bi popizdila


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu boba125)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: slonovi u staklariji
14.3.2010 11:24:14   
danery
vjeuj mi, ja svako malo pouser posted image i mislim da ću nekog user posted image user posted image user posted image , a onda se dogode ovakve stvari i ajd sad nemoj se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: slonovi u staklariji
14.3.2010 11:30:29   
ninolina
ma ja bi sigurno nekog opalila... svaka ti čast da možeš takouser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: slonovi u staklariji
14.3.2010 12:24:56   
plavka
Rekla sam da bi trebala pisat kolumne user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: slonovi u staklariji
14.3.2010 18:11:17   
anuska08
veselo,veselo u vas!user posted image user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: slonovi u staklariji
17.3.2010 9:27:23   
danery
uffffffff...najnoviji biser mm user posted image user posted image user posted image user posted image

gleda jučer spot lady gage PAPARAZZI i čudom se čudi...user posted image user posted image user posted image user posted image
i sam sa sobom raspravlja...MA GDJE JOJ JE TATA U TOJ PJESMI??user posted image user posted image user posted image user posted image
ja isto user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image O ČEMU TI??
mm mudro gleda u mene user posted image i kaže PA NE ČUJEŠ? EVO KAŽE PAPA PAPA...JEL NIJE TO NA ENGL.TATA??,zaključuje sav ponosan user posted image
a ja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
on sav uvrijeđen user posted image user posted image user posted image user posted image digao surlu...
spot završava,piše opet PAPARAZZI

I ONDA ODJEDNOM BLJESAK SRAMA I JEDNE CRVENE TIKVE U MRAKU SOBE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: slonovi u staklariji
17.3.2010 9:39:26   
CallamityJane
buahahahhahaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: slonovi u staklariji
17.3.2010 9:49:24   
ninolina
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: slonovi u staklariji
17.3.2010 10:04:35   
Točkica28
hahahahahahahahahuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: slonovi u staklariji
17.3.2010 10:16:05   
danery
pa evo plavka pišem kolumnu...na rr user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: slonovi u staklariji
17.3.2010 10:22:54   
maja
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: slonovi u staklariji
17.3.2010 10:33:30   
twitty
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

gibam...

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: slonovi u staklariji
17.3.2010 13:35:40   
L.P.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

(Odgovor članu twitty)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: slonovi u staklariji
12.4.2010 19:34:11   
danery
joj hahahaha,evo čitala sam jedan post na temi "SVEKR(I)VE" kako je jedna nesretna user posted image umjesto tablete za glavu popila Voltaren čepić i čudila se kako to ima okus po sapunu....

i sjetim se da vam nisam napisala kako je naš deda nedavno liječio prehladu šumećim tabletama user posted image user posted image user posted image

dakle ovako:deda dobrano puhnuo u fenjer,zakurio temperaturu i počeo kašljat ko nespašen...inače je njega otjerat doktoru ravno dobitku na lotu,ali sad je vidio da je vrag odnio šalu i otišao na pregled...

vratio se sa šumećim Aspirinom+c ili tako nekom đakonijom...
a pošto siroče to nikad vidio,a kamoli pio nije,ispale mu jadnom oči kad je vidio poveliku tableturinu...

a kad je bolje osmotrio,zaključio je valjda da se to takvo debelo i veliko ne može prelomit i junački utrpao u usta...i naravno,zalio vodom da lakše proguta...

ajme majko moja,kako je jadna baba ciknula kad je vidjela svog zakonskog s pjenom na ustima i zakrvavljenih očiju kako se bori ko šopana guska da proguta tabletu...

a on navalio natakat još vode,a pjena sve veća i jača...

prolazi uto šogorica i videći ga takvog slinavog i pjenastog,hladno komentira: a znala sam da ima bjesnoću,samo dosad nije pokazivao simptome...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!