|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Slonovi u staklariji
25.4.2010 16:20:22   
danery
Jučer sam se naljutila svjetski na našu babetinu jer je naravno došla uredovat meni i mm pred gostima (mm jučer imao rođendan) user posted image user posted image user posted image

baba me toliko izludila da sam počela ne user posted image ,neko ajme ridat od muke i bijesa...
zagrlio mene mm i tješi me:ajde smiri se...miiir...
i kaže sam za sebe: o bože ŠTO TI TRUDNIČKI HEMOROIDI VAS ŽENE PUCAJU!!! (mislio je siroče na hormone...)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

zaista sam se zapitala da li da plačem od smijeha,ali nije mi baš bilo user posted image user posted image user posted image u tom momentu...user posted image user posted image


< Poruku je uredio Ninaa -- 25.4.2010 22:38:46 >

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: slonovi u staklariji
25.4.2010 16:23:22   
mala pcelica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: slonovi u staklariji
25.4.2010 17:23:58   
curice
skoro sam se popišala pd smijehauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine princeze x 3

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: slonovi u staklariji
27.4.2010 7:45:30   
danery
jučer mi svekrva sadi cvijeće u tegle,a na dvorištu sjedi mm u potkošulji i kratkim hlačama i nešto radi...
prolazi sveki po novu tegli i odjednom doleti do njega i počne ga pipkat i čapkat po prsima...
kaže on njoj pa šta radiš??user posted image
a ona aaaaaaajmeeeee pa ti imaš dlake na prsima...user posted image
on u nju user posted image daaaaaaa,i to otkad??
ja krepavam od smijeha i pitam ajme ženo pa kad ste vi zadnji put dobro pogledali svog sina?
kaže ona PA IZGLEDA NIKAD!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ili user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,pitanje je sad?...

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: slonovi u staklariji
27.4.2010 8:01:45   
curice
IZVORNA PORUKA: danery

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ili user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,pitanje je sad?...


ovo je i za user posted image user posted image i za user posted image user posted image


_____________________________

Mamine princeze x 3

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: slonovi u staklariji
27.4.2010 9:49:10   
ninolina
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja se moram smijati ajmeeeeeeeee.....user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: slonovi u staklariji
27.4.2010 10:10:19   
Ninaa
Ajme nije tebi lako s njima..........................

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: slonovi u staklariji
27.4.2010 10:16:59   
pako

IZVORNA PORUKA: Ninaa

Ajme nije tebi lako s njima..........................



potpisujem user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: slonovi u staklariji
27.4.2010 10:22:39   
Krky
Danery, umjesto da trošiš žifčeke i dehidriraš, piši knjigu o svemu ovome: bestseler ti je zagarantiranuser posted image user posted image

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: slonovi u staklariji
29.4.2010 16:41:42   
danery
hehehe,danas je bilo veselo...

naš deda bi se šišao...ima 3 dlakice na glavi zalizane kud koja....kao tadijanović...
e pa on bi sad na to FRIZURU user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image
i naravno da ja imam vražju napravu za šišanje,pa je mene naravno zamolio za styling...
i bogu hvala,našoj ludoj kući svojstveno,odem ja po strojček,a deda zasjeo napol dvorišta,dovukao produžni i čeka....a pošto je puhao vjetar,one 3 dlake vijore ko zastave na vrh kule...

i ja sam skoro krepala od smijeha i fras od muke dobila ganjajući te 3 dlake na tom vjetru po dedinoj glavi....ja krenem na dlaku,vjetar otpuše na drugu stranu...ja na tu stranu,ono opet na suprotnu...i tako pol sata...

ma na kraju sam  ga ogulila ko ovcu,a on sav sretan glanca ćelicu i kaže BAŠ SUPER,E TAKO SAM HTIO user posted image user posted image user posted image

a svete 3 dlake naravno-pale meni na novu trenerku koja skuplja takve artikle kao magnet...i još gratis-nakeljila se skotna user posted image na moje noge onako debela kao bure i ostavila zimsku kolekciju krzna na nogavicama...

sad da me vidi neki ćilimar,prodao bi me skupo pod egzotični tepih čupavac user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 110
   [Obrisani korisnik]
29.4.2010 16:43:18   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu danery)
  Neposredna veza do poruke: 111
   RE: slonovi u staklariji
29.4.2010 16:46:41   
ninolina
user posted image user posted image user posted image user posted image
glavno da deda ima novi friz


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 112
   [Obrisani korisnik]
29.4.2010 16:49:10   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 113
   RE: slonovi u staklariji
29.4.2010 16:51:01   
Domy

IZVORNA PORUKA: cvrčak

A ja vizualni tip,odmah sve zamišljam i valjam se od smijeha.

e tako i jauser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: slonovi u staklariji
12.5.2010 18:00:45   
danery
kako uplašiti muškarca...?

mom ovo pali kao veoma uspješna metoda...
dakle,odvukla sam ga neki dan u baby shop čisto da zjaknemo koliko što košta i što nam sve treba i ne treb (hvala bogu i mojim roditeljima pa nam skoro niš ne treba,jer su nam već sve nabavili...)

mm onak bedasto misli pa šta,odeš i kupiš,nije to tak skupo...

pokazujem ja njemu neku autosjedalicu,a on ko ćorava kokoš oškica taj space shuttle i veli PA NIJE TO TAK SKUPO,GLE,SAMO 197 KN... NI 200 KN (a ispod priflasterisana cijena metar sa metar 1970,00 kn)

jel,kažem ja,onda ja krivo vidim...ajmo kupit,pa nije to ni preskupo...
zabio user posted image malo bolje surlu u izbor dezena i boja,i uoči stvarnu cifru...

u roku keks je pozelenio user posted image user posted image user posted image i maltene u user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image van iz trgovine što su ga njegove vitke,tanane nožice nosile...vani se tresao još neko vrijeme i molio me plačnim glasićem splašenog pileta pred klanje da ga ne vodim više u te velike dućane malih užasa...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: slonovi u staklariji
12.5.2010 18:02:07   
novamama
daneryuser posted image user posted image user posted image

dobro mu herc nije otkazaouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: slonovi u staklariji
12.5.2010 18:07:05   
leilany
kobasicarko luda siuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: slonovi u staklariji
12.5.2010 20:34:37   
curice
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine princeze x 3

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: slonovi u staklariji
12.5.2010 21:13:19   
ama
Danery user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dobro si me nasmijala ahahahahaaha puko od smijeha sa svekrvom i sredjivanje friza  ahahaha dobra si bas ti zabavno ko u onoj seriji ako nisi pogledaj ima na yu tube lud,zbunjen normalan...dobra im je pjesma .....dal je covjek dijete sve do 60teuser posted image

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: slonovi u staklariji
12.5.2010 22:06:40   
Gogule
hahaha, treba ih svako malo uplašiti

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu ama)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: slonovi u staklariji
12.5.2010 22:07:49   
BUMBIKA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: slonovi u staklariji
14.5.2010 11:54:14   
danery
kaže ninolina nema dugo novih događaja...sjetih se jednog malo starijeg,ali meni uvijek smiješnog user posted image

dakle,naša baba OBOŽAVA lajsati po grobljima...nedaj bog zalutati s njom na isti sprovod,ne gine vam turneja uz detaljno objašnjenje svakog spomenika i pokojnika....

e jedan dan je lijepo ostala bez žrtava i krenula sama u ophodnju silnim prolazima i uživala u inspekciji aranžmana i računanju starosti nesretnih duša...
i tako se dogodilo da je ostala zaključana na groblju u mrklom mraku uz light show vječnih svjetala...

skontala baba da više nigdje nikoga živoga osim nje,pa se polako uputila prema kapiji,al šišku-zaključao grobar i klisnuo kući u svijet živih...

ko za user posted image ,jesensko doba,počeo puhati vjetrić i padati kišica,sve klizavo....a baba se dokopala jednog povišeg spomenika i popela se na njega kao kvočka ( od nekih 100 kila user posted image user posted image user posted image )

i pitaj boga kako,dohvatila vrh ograde i preskočila onakva teška i trapava ko medvjed s kruške....

i doskoči pred jedan bračni par koji je brzinskim korakom nastojao što prije proći kraj mrskog groblja....možete mislit kako su se ljudi uplašili,muž je kidnuo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image na jednu stranu,a žena pala na dupe,pa dok se jadna ustala,odgrebenjala na drugu stranu kao user posted image user posted image user posted image ...

a baba zbunjena gleda za njima i veče EEEEEEEEEEEJ,PA VRATITE SE,NEĆU JA VAMA NIŠTA....JA SAM ŽIVAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!


< Poruku je uredio danery -- 14.5.2010 11:55:49 >


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: slonovi u staklariji
14.5.2010 11:56:59   
ninolina
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: slonovi u staklariji
14.5.2010 15:45:27   
ama
e ovo je stvarno....e necu ja vama nista ja sam zivauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  mogu mislit skoka jos ako je bila u skuknji ahahahah mozda su mislili bomba pala pa se razbjezali user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: slonovi u staklariji
14.5.2010 15:52:04   
Anoniman
ja ću poludit! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

e, danery, počni pisat knjigu, bit će ti bestseller!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ama)
  Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!