|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: slonovi u staklariji
11.7.2011 21:53:16   
tinka25
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Da pukneš od smijeha!!! Muž ti je totalno spaljen user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nikola, 28.5.2010., 3950, 52 cm

Petar, 12.10.2011., 3600, 49cm

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 401
   RE: slonovi u staklariji
11.7.2011 22:18:13   
ikica84
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image legenda!! snasao se covek user posted image

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu tinka25)
Neposredna veza do poruke: 402
   RE: slonovi u staklariji
11.7.2011 22:26:27   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 403
   RE: slonovi u staklariji
12.7.2011 1:19:48   
lilia
Muž ti je opičen 100%. Ajme umrla sam od smijeha.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 404
   RE: slonovi u staklariji
12.7.2011 8:08:37   
cuba
Ahahahahahauser posted image user posted image user posted image user posted image  pa snašao se čovjek, neće jadnu zbunjenu ženu ostaviti na cjediluuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 405
   RE: slonovi u staklariji
14.7.2011 9:15:06   
nemirna mama
IZVORNA PORUKA: cuba

Ahahahahahauser posted image user posted image user posted image user posted image  pa snašao se čovjek, neće jadnu zbunjenu ženu ostaviti na cjediluuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 406
   RE: slonovi u staklariji
14.7.2011 9:52:56   
BUMBI

IZVORNA PORUKA: nemirna mama

IZVORNA PORUKA: cuba

Ahahahahahauser posted image user posted image user posted image user posted image  pa snašao se čovjek, neće jadnu zbunjenu ženu ostaviti na cjediluuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 407
   RE: slonovi u staklariji
14.7.2011 17:19:06   
danery
kakve sklonosti ima vaše dijetE,pita mene jedna baba danas u parku....user posted image
došlo mi da kažem pa,ono,slinjenju,baljenju,drekanju i prljanju pelena sa epizodama igranja,smijeha i klope....user posted image
a baba mislila na glazbu,knjige,slikanje....
ajme bože,sa 11 mjeseci već mora bar koju slikovnicu prelistat,klepeće babac,to je razvoj intelekta...user posted image
aham,dadaaaa,mislim si,pa šta ne reče prije user posted image
i tako mi došle kući,bejb našla neku slikovnicu (imam ih ipak user posted image ) i dala se u proučavanje...gleda slike,pa opali slimbu nogom,pa digne,pa zafitilji preko sobe,otpuza do nje i sjedne na nju....
ja si samo pomislih na prijatelja iz osnovne koji nije mogao nabubat lekciju iz povijesti,pa je danima šetao sa udžbenikom na glavi i komentirao TO JE DA MI VIŠE UĐE U GLAVU user posted image user posted image
u bejbovom slučaju,mislim da bi onu babu iz parka opalio herc,jer se mala očito vodi onom metodom IZ DUPETA U GLAVU user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 408
   RE: slonovi u staklariji
14.7.2011 17:40:57   
ikica84
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
stvarno su babe lude...

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 409
   RE: slonovi u staklariji
14.7.2011 19:35:10   
marijola
a čitam te i ne mogu doć sebi od smijeha , preluda si
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 410
   RE: slonovi u staklariji
15.7.2011 9:21:55   
mariola
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu marijola)
Neposredna veza do poruke: 411
   RE: slonovi u staklariji
15.7.2011 9:29:01   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image
a mojem pak kaj samo knjigice lista vele pa daj se malo igraj user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 412
   RE: slonovi u staklariji
15.7.2011 9:43:50   
Ally
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sreća je u osmjehu mog djeteta!

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 413
   RE: slonovi u staklariji
17.7.2011 8:09:12   
danery
sjećate se vi onog našeg miša sa početka staklarije?
eeeee da,još je živ user posted image
i noćas majstor zbrisao iz kaveza i ušuljao se frajer kod svekrve u sobu user posted image user posted image
veli ona išla u wc,pa zapela nogom na nešto malo,dlakavo user posted image i konta si pa e nema takve igračke....ma možda joj se onak user posted image učinilo....kad ona natrag u krpe,a ono opet to dlakavo preko noge i oko noge šnjofa....user posted image user posted image
upalila žena svjetlo i kad ju user posted image nije strefio-sjeo joj miš na stopalo,uspravio se i viri pod spavaćicu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
strpala ona don juana natrak u pržun,navukla deku do nosa i zaspala....
priča mi sad noćne dogodovštine,a ja krepavam od user posted image user posted image user posted image
samo sam komentirala AH VAMA NIKAKO NE VALJA....I DA VAM MUŠKI U NOĆI U SOBU UĐE,OPET GA LANSIRATE VAN U BAJBOK....a možda je miš po njoj i đipao,a ona ne zna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Ally)
Neposredna veza do poruke: 414
   RE: slonovi u staklariji
17.7.2011 8:13:50   
ribica1
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 415
   RE: slonovi u staklariji
17.7.2011 8:31:09   
pincirotvajler
user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 416
   RE: slonovi u staklariji
17.7.2011 8:52:36   
marijola
ahhahahaha ja mislim da bi moja mene deložirala kad bi joj se to digodilo hahahaha

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 417
   RE: slonovi u staklariji
17.7.2011 9:43:08   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu marijola)
Neposredna veza do poruke: 418
   RE: slonovi u staklariji
6.8.2011 21:43:20   
danery
hehehe,danas bili moji i spikam ja sa bratom malo dok su babe dadiljale i otimale se za bejb....
kaže buraz bio u bosni u shoppingu sa starim,htio malo obnovit mjuzik kolekšn sa kojim novim cd-om...
al u bajti user posted image user posted image ,kako reče bratec,samo mile kitić,šerif konjević i ini izvođači za kaubojskim imenima i konjskim prezimenima user posted image user posted image
i tak traži on,ogleda se,a tata u autu čeka....i šizi kagano....kadli-muško ko muško-zape burazu za oko neki švedski akcioni dio user posted image user posted image
a izbor:baba od 100 kila u akciji,onda neka 2-3 gologuzana što ganjaju kokoši i domaću živinu,i neka oktonešt....
i ajd,izabere buraz tu oktogonku i gas u suto....pita tata kakav ti to dvd,veli buraz MA NEKI AKCIJSKI FILM user posted image user posted image user posted image user posted image
došao kući,riješio se napasti zvane starci i sav znatiželjan ubaci filmić u player....kad ono...user posted image user posted image user posted image
slika razvučena,plava,zelena,neke fleke đipaju al niš se jasno ne vidi....user posted image
ima slike,al ton kasni....džaba slike kad je mutna....titlova fala bogu ni u korovu user posted image user posted image user posted image
buraz popuser posted image io IZEM TI AKCIJSKE IZ BAJTEEEEEEEEEEE user posted image user posted image user posted image user posted image ,i pogleda bolje na omot i vidi 3D film user posted image user posted image user posted image user posted image
jadan se za glavu uhvatio i zaključio da je mogao i bolje proći,jer je film ipak i BIRAO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 419
   RE: slonovi u staklariji
6.8.2011 21:45:21   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 420
   RE: slonovi u staklariji
6.8.2011 22:16:00   
cuba
user posted image user posted image user posted image user posted image  a legende na šta je naletiouser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 421
   RE: slonovi u staklariji
7.8.2011 13:38:42   
ZVRK
user posted image user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 422
   RE: slonovi u staklariji
8.8.2011 9:37:47   
lilia
Ludilo.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 423
   RE: slonovi u staklariji
14.8.2011 14:40:50   
danery
gledamo ja i mm vinkovačke jeseni i pijemo kavu....
mudrac sav zbunjen veli A ŠTO TO GLEDAMO?
kažem ja vin.jeseni....
aha user posted image vid,a to je negdje vani user posted image mora da je u đakovu,oni đakovački vezovi....

ja user posted image user posted image i user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,PA SAD TI KAŽEM VINKOVAČKE JESENI,A TI NA VEZOVE I TO U ĐAKOVO...

objašnjava mudrac sav bitan PAAAAAAAAAPAPPAPAPAAAA....PA GLE,VID',GLEEEEEEEE KOLIKO IMA VEZA NA NJIMA!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 424
   RE: slonovi u staklariji
14.8.2011 14:48:15   
cuba
user posted image user posted image user posted image
I ti naši muževi znaju izvaliti svaštauser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!