|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
2.3.2010 11:15:37   
FIONA
user posted image user posted image user posted image ...ljuta sam ko ris....zapadam panđe ko lav...user posted image user posted image user posted image ...

user posted image user posted image user posted image ne srdim se ja niš neg mi nije jasno kaj sam ja sad krivo napisala ak sam napisala svoj stav na temelju svog iskustva...

kako Domi kaže dok ne utječe na obitelj sve je ok...osobno kuma je pušil ai cugala kao da nije trudna...mali joj sad ide ba goljak jel ima krut tonus mišića...ne mora to bit razlog ali posljedica nikotina i alkohola u trudnoći jedb aj ebaš ta s krutim tonusom ...pa da se tućem po glavi jel nisam karakter...ja ne...al opet to je moj stav...ja kokkretno znam kenjat mužu jel on ne zna izač van sa svojim društvom da se ne naloče...i takav sjedat za volan...j apoludim...pa nije da ima 18 i tek dobil vozačku!!

eto...user posted image ...


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
2.3.2010 11:17:44   
ninolina
slažem se stobom fi ja nisam čak ni u jednoj trudnoći pušila a pušač sam

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
2.3.2010 11:17:47   
Bebys
fi di si....legendo ...nemoj se ljutiit...  user posted image    user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
2.3.2010 11:21:12   
Bebys
ej da zene razlicito utjece alkohol i cigareta...
ja znam eto moja teta je pusila ko smuk cile tri trudnoce...eno joj djeca...super veliki cure i momci sada..
a imas nekih zena gdje zametak vec nasrada..a cuj ...
ako netko nesta radi ..a zna da nije dobro previse nicega..onda si je sam kriv...rizik je to uvik..


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
2.3.2010 11:21:29   
FIONA
...joj samo ne žderačinu...posle si bum morala zapalit uz čašu vina i kaj bum  onda...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...

ma ne srdim se....user posted image




_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
2.3.2010 11:22:54   
Bebys
IZVORNA PORUKA: FIONA
..ja kokkretno znam kenjat mužu jel on ne zna izač van sa svojim društvom da se ne naloče...i takav sjedat za volan...j apoludim...pa nije da ima 18 i tek dobil vozačku!!

eto...user posted image ...

a ovo ti je tak nazalost normalno...vise neznam tko to neradi..
jedino mm nece  to nikada..on je opet sav FIN...sto mi isto ide na nerveuser posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
2.3.2010 11:23:01   
FIONA
IZVORNA PORUKA: Bebys

ej da zene razlicito utjece alkohol i cigareta...
ja znam eto moja teta je pusila ko smuk cile tri trudnoce...eno joj djeca...super veliki cure i momci sada..
a imas nekih zena gdje zametak vec nasrada..a cuj ...
ako netko nesta radi ..a zna da nije dobro previse nicega..onda si je sam kriv...rizik je to uvik..




ma baš to...što znači da je na nama jel se bumo kockale ili ne...ja sam ljuta na tatu jel moja mama veli kad smo buraz i ja bili mali on je čikal u sobi di smo mi bili (boravku) iako mi mama nije to odobravala...da ne bu on u svojoj kući bežal van...koji primitivac...a danas trči jel mu ja ne dam...pa daj zamisli...


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
2.3.2010 11:23:35   
FIONA
IZVORNA PORUKA: Bebys

IZVORNA PORUKA: FIONA
..ja kokkretno znam kenjat mužu jel on ne zna izač van sa svojim društvom da se ne naloče...i takav sjedat za volan...j apoludim...pa nije da ima 18 i tek dobil vozačku!!

eto...user posted image ...

a ovo ti je tak nazalost normalno...vise neznam tko to neradi..
jedino mm nece  to nikada..on je opet sav FIN...sto mi isto ide na nerveuser posted image



nek ti ne ide...ne znaš kkao je to zapravo dobro...user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
2.3.2010 11:25:04   
Bebys
ma vjerujem ti ali moj mm je inace u svemu takav PREOPREZAN...a ja sam tip koji se NEKADA VOLI OPUSTITI..i zabaviti ON TO NEZNA...pa mi je user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
2.3.2010 11:25:41   
FIONA
aj prokomentiraj drugu temu kaj sam otvorila...da ne idemo OT!user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
2.3.2010 12:05:47   
mala pcelica
i ja sam samo iznjela svoje misljenje i mislim da ne steti ..... i zbog toga nisam alkos jer ne ločem litre piva i zeste tokom dana,tjedna,mjeseca,nego svremena na vreme popijem BEZALKOHOLNO pivo,jer mi mm pije samo to i u kuci imamo samo njega ,osim kad nam dolaze gosti koji piju alkoholno....

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
2.3.2010 12:07:21   
Bebys
user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: mala pcelica

i ja sam samo iznjela svoje misljenje i mislim da ne steti ..... i zbog toga nisam alkos jer ne ločem litre piva i zeste tokom dana,tjedna,mjeseca,nego svremena na vreme popijem BEZALKOHOLNO pivo,jer mi mm pije samo to i u kuci imamo samo njega ,osim kad nam dolaze gosti koji piju alkoholno....
ja imam uvijek piva ...jer ga volim i godi mi radi bubrega...

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
2.3.2010 12:09:52   
lee
ja nisam u trudnoči pila alkohol ni kap nisam popila jer je moje stajalište da trudnica nema što piti alkohol...i nije mi lijepo za vidjeti ženu koja je trudna i čaša alkohola ispred nje....to je samo moje mišljenje nadam se da se neče nitko uvrijediti.

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
3.3.2010 12:25:18   
mirna
Slažem se s fionom!

Ne sjecam se tocno, mislim da sam u trudnoci popila možda 2-3 gutljaja vina, ali i inače je za mene alkohol pice u posebnim prilikama.. Mislim da je svakodnevno pitje alkohola tijekom trudnoce (ali i inače) svakako previše.


Sve koje ste se preplašile alkoholizma, probajte 1 mjesec izdržati bez alkohola. Ako u tom razdoblju ne osjetite nikakvih tjelesnih ili psihičkih problema onda niste alkoholiki...user posted image

< Poruku je uredio mirna -- 3.3.2010 12:26:04 >

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
3.3.2010 12:39:21   
Bebys
nema frke mirna...
ja ga nisam dugo okusila...nekad uzmem pivo a nekada malo vina kada kupimo...ja definitivno nisam....a znam da nije i nitko na ovom forumu...user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
20.3.2010 12:28:19   
adryosijek
pila sam bambus prva 2 mj trudnoce tj dok nisu pocele mucnine a kasnije mi se smrad vina gadio tako da nisam nista od alkohola pila eo do samog poroda

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
24.7.2010 14:00:06   
bubaMaja
popijem tu i tamo čašu finog vina i sve zalijem s puuuno vode, ponekad i malo pive, ali nače nisam pivopija i baš mi je čudno da mi sad paše )))
mislim da nema niš loše tu i tamo malo se opustiti pogotovo ako nemaš mučnine ili slično kao što hvala Bogu nemam ja.
ne treba pretjerivati ni u čemu, ali meni je ginićka rekla da ako mi se baš pije bolje da popijem malo nego da mi se razvija patološka želja ))) . pretjerivanje je isto za sve: ne valja ni previše junka, ni alkohola, ni sladoleda ni gazirano (recimo ja nikad ne pijem gazirano, osim mineralne) slatko jedem vrlo malo, masno isto tako, pa valjda si mogu s vremena na vrijeme priuštit čašu kvalitetnog vina bez da svi misle kako sam neodgovorna? zapravo nije ni bitno što drugi misle, samo kako se sama osjećam/š. user posted image

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
24.7.2010 17:52:02   
katy mama
ja sam vise od 2 godine cekala na svoju user posted image ,nakon toliko vremena nisam ni slutila da sam trudna!7 dana prije nego sam radila test-slavili smo moj rodjendan,i tad sam pila martini!joj Boze kako me poslije bilo strah,ipak je to sve bilo u zacetku!hvala Bogu sve je ok!poslije nisam htjela nista ni kapi,ni sad ne pijem jer dojim-nekako mi nije ok

sad idem malo van teme,ali moja prija je pusila ko "rus"u prvoj trudnoci,malac je osto u bolnici sa zuticom,i sa drugim malcem takodje-mali je imo neke fleke po licu od plodne vode!ne kazem da to sta znaci,ali ja kod mene kao ne pusacice-mali se rodio izrazito cistog tena,nismo ni zuticu imali...mislim da ti svjetski znanstvenici ipak znaju sta nam govore o stetnosti

_____________________________

moj mali sin,moja velika ljubav je stigo 19.09.2009.u 10.25

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
24.7.2010 18:02:24   
nemammaste
Nisam okusila ništa alkoholno otkad sam saznala da sam trudna a prestala sam i pušiti.Evtl stavim malo ruma u kolač ili malo vina u kakvu hranu dok kuham,a i to je rijetko.Ja ipak mislim da je manje štetan sladoled nego alkohol

(Odgovor članu katy mama)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
24.7.2010 18:04:39   
leilany
ja nisam mogla pit vodu a da se ne zbljujem,a kakav alkohol tek....
fuj blak.....i da slazem se sa lee...kak je meni ruzno vidjet uz trudnicu neku zesticu..kaj se tice pive,ok jednu casu si popiti....bezalkoholno rulesuser posted image
a i inace nisam neki alholđija.....mislim kaj da velim....popila sam prije par mjeseci 2 jegera,dosla sam doma...kak sam legla tak sam ostala do jutrauser posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu katy mama)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
24.7.2010 19:45:20   
lilia
Ništa ne pijem, tu i tamo ako je neki rođendan, samo gut vina da nazdravim.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 71
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!