|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
1.3.2010 23:13:09   
FIONA
IZVORNA PORUKA: mala pcelica

mislim da ne škodi časa pive ili vina na dan u trudnoći


kaaaaj..ak si mislila svaki dan...čuj sorry al to mi je preveč i da nisam trudna...

općenito alkohol meni nije za svakodnevnu upotrebu...kaj se tiče trudnoće totalno neprihvatljivo...najbolje mi je kad vele radi željeza za krv...alooooo...kao da nema niti jednog drugog preparata ili biljke nego samo vino...

ne razumijem...drugo ak ne znaš da si trudna pa kasnije ne piješ al svjesno...ja nisam i ne bum...

ja inače ne pijem a trudnoća mi je svetinja gdje nema ničeg...pušem i na pušače vani na cesti kad mi dim uleti u gubac!user posted image user posted image user posted image ...zapravo sma rospija po tom pitanju!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
1.3.2010 23:18:18   
dominik
ti si rospija i kad nisi trudna...ja bi popila (deci) kad mi se pilo a ne zbog zeljeza ili vise mlijeka ili...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
1.3.2010 23:20:09   
FIONA
jesam, ja priznam...meni kad nekaj smeta svi znaju da mi smeta...a ja MRZIM ALKOHOL!!!user posted image ...user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
1.3.2010 23:21:15   
pepeljuga
ti uzivas u baileysuuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
1.3.2010 23:22:11   
FIONA
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

ti uzivas u baileysuuser posted image


JEDINO TO...user posted image user posted image ...i to znaš da mi flaša traje godinama...heehhehe


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
1.3.2010 23:24:03   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

ti uzivas u baileysuuser posted image


JEDINO TO...user posted image user posted image ...i to znaš da mi flaša traje godinama...heehhehe


a meni 10 danauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
1.3.2010 23:24:17   
novamama
IZVORNA PORUKA: FIONA

jesam, ja priznam......a ja MRZIM ALKOHOL!!!user posted image ...user posted image user posted image


zaštouser posted image user posted image user posted image


a tako je lipo kad ti se nogice malo oduzmuuser posted image user posted image user posted image user posted image


meni sad dosta deci pive, i odma mi je nekako sve cooluser posted image user posted image

(da ne bi bilo zabune, ima mjesec ipo da sam popila dec pive...)


a da jedva čekam kad ću se moć malo oblit, isto da...ali to će biti tek kad opet prestanem dojituser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
1.3.2010 23:30:29   
mariola
Vidim ja cure da ćemo se mi dobro zabaviti u Zadru kad se vidimo. Morat ćete mi neki krevet nabavit da ne idem doma alkoholizirana jer taj baileys bi mogao potrajat samo par uriuser posted image

inače, u trudnoći sam par puta popila po deci pive ili par gutljaja vina.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
1.3.2010 23:33:30   
FIONA
IZVORNA PORUKA: novamama

IZVORNA PORUKA: FIONA

jesam, ja priznam......a ja MRZIM ALKOHOL!!!user posted image ...user posted image user posted image


zaštouser posted image user posted image user posted image


a tako je lipo kad ti se nogice malo oduzmuuser posted image user posted image user posted image user posted image


meni sad dosta deci pive, i odma mi je nekako sve cooluser posted image user posted image

(da ne bi bilo zabune, ima mjesec ipo da sam popila dec pive...)


a da jedva čekam kad ću se moć malo oblit, isto da...ali to će biti tek kad opet prestanem dojituser posted image


nije da si nikad nisam popila...baš takav čistunac nisam...al imam loša iskustva još iz dječjih dana i sam smrad alkohola posebno iz usta muškarca stvara odbojnost u mojim očima...user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
1.3.2010 23:37:13   
CallamityJane
nisam ni znala da sam upala na forum AA user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
1.3.2010 23:39:05   
ninolina
nisam ni znala da sam upala na forum AA

user posted image user posted image ajde ti u birc


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
1.3.2010 23:39:30   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: callanhoe

nisam ni znala da sam upala na forum AA user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


mariola bit ce kreveta.....:-)user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
1.3.2010 23:39:43   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: mala pcelica

mislim da ne škodi časa pive ili vina na dan u trudnoći


kaaaaj..ak si mislila svaki dan...čuj sorry al to mi je preveč i da nisam trudna...


a šta će biti...rodiće se pijano dijete il šta.... moje mišljenje je da ne smeta,popila sam koju čašu pive u trudnoći,a i da sam ju pila svaki dan po čašu vjerujem da nebi bilo ništa...nije to lokanje ...to je jedna čaša....

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
1.3.2010 23:47:27   
FIONA
IZVORNA PORUKA: mala pcelica


IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: mala pcelica

mislim da ne škodi časa pive ili vina na dan u trudnoći


kaaaaj..ak si mislila svaki dan...čuj sorry al to mi je preveč i da nisam trudna...


a šta će biti...rodiće se pijano dijete il šta.... moje mišljenje je da ne smeta,popila sam koju čašu pive u trudnoći,a i da sam ju pila svaki dan po čašu vjerujem da nebi bilo ništa...nije to lokanje ...to je jedna čaša....


imaš pravo na to mišljenje...ja i dalje živim u uvjerenju da svakodnevna potreba za konzumacijom alkohola bilo u trudnoći ili ne nije dobra...bilo to čašic aili litra...al to je moj stav...ne prozivaj te ja ak si to tak shvatila...sam velim...ja ne podnosim alkohol i kad recimo vidim svog muža da poslije ručka popije pivu a zna da idem nekud autom poludim...iako nije prijan, zna kaj govori i radi..aliii...kaj ti je trebala ta fucking piva...no to sam ja!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
1.3.2010 23:49:48   
ninolina
imaš pravo na to mišljenje...ja i dalje živim u uvjerenju da svakodnevna potreba za konzumacijom alkohola bilo u trudnoći ili ne nije dobra...bilo to čašic aili litra...al to je moj stav...ne prozivaj te ja ak si to tak shvatila...sam velim...ja ne podnosim alkohol i kad recimo vidim svog muža da poslije ručka popije pivu a zna da idem nekud autom poludim...iako nije prijan, zna kaj govori i radi..aliii...kaj ti je trebala ta fucking piva...no to sam ja!

ja isto to ne volim od kad imam djecu oko mene nema alkohola a i inače se bojim pijanih ljudi


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
1.3.2010 23:53:33   
FIONA
IZVORNA PORUKA: ninolina

imaš pravo na to mišljenje...ja i dalje živim u uvjerenju da svakodnevna potreba za konzumacijom alkohola bilo u trudnoći ili ne nije dobra...bilo to čašic aili litra...al to je moj stav...ne prozivaj te ja ak si to tak shvatila...sam velim...ja ne podnosim alkohol i kad recimo vidim svog muža da poslije ručka popije pivu a zna da idem nekud autom poludim...iako nije prijan, zna kaj govori i radi..aliii...kaj ti je trebala ta fucking piva...no to sam ja!

ja isto to ne volim od kad imam djecu oko mene nema alkohola a i inače se bojim pijanih ljudi



ma ja se ne bojim več mi se gade...kao klinka sma imala bliski susret koji mi je ostao urezan u pamćenje...ne mogu da zamislim da takvo što napravi netko mojoj princezi...samim time ka vidim da netko popije i krene mi premazver kao mala slatka odmah ju mičem i režim pogledom...fuj...fuj...fuj....čašica radi društva i zafrkancije...ali svaki dan radi ne znam ni ja čega...čemu...ne, za mene neprihvatljivo posebno kad su trudnice u pitanju!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
1.3.2010 23:58:28   
ninolina
ma ja se ne bojim več mi se gade...kao klinka sma imala bliski susret koji mi je ostao urezan u pamćenje...ne mogu da zamislim da takvo što napravi netko mojoj princezi...samim time ka vidim da netko popije i krene mi premazver kao mala slatka odmah ju mičem i režim pogledom...fuj...fuj...fuj....čašica radi društva i zafrkancije...ali svaki dan radi ne znam ni ja čega...čemu...ne, za mene neprihvatljivo posebno kad su trudnice u pitanju!

ma kužim te i ja sam takva nema šanse, al nedavno sam komentirala dan po dan, tjedan po tjedan pa ovisnost a da se nije ni svjesno toga... ja se bojim pijanaca možda zato kaj sam snjima prošla  i iskusila onaj najgori dio svoje mladosti


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
2.3.2010 10:47:18   
Bebys
IZVORNA PORUKA: mala pcelica


IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: mala pcelica

mislim da ne škodi časa pive ili vina na dan u trudnoći


kaaaaj..ak si mislila svaki dan...čuj sorry al to mi je preveč i da nisam trudna...


a šta će biti...rodiće se pijano dijete il šta.... moje mišljenje je da ne smeta,popila sam koju čašu pive u trudnoći,a i da sam ju pila svaki dan po čašu vjerujem da nebi bilo ništa...nije to lokanje ...to je jedna čaša....
  mala pcelice ja se s tobom SLAZEM u potpunosti..i ja sam tako pivo mi se bas pilo a i vino nekada...
iako mi vino bas nije sjedalo...
a imam i s bubrezima problema...a u trudnoci su oni jos gori..pa mi je pivo bas bilo super..cisti bubrege..
nitko zbog toga nije alkoholicar...
alkosi su kroneri...MI TO NITKO NISMO..
moja legica je isto tako UBILA SE OD alkohola prva tri mjeseca nije imala pojma da je trudna i jos bila na moru..pa nocni izlasci inace nema redovnu menzu pa nije znala da je trudna...tek kasnije..
eto velikog decka super je...tak da...netrigajte se..
mislim da se puno alkohola odnosi na PRAVE ALKOSE..mi to nismo..user posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
2.3.2010 10:59:39   
mala pcelica
sori curi,sta sam ja onda alkos ako sam popila 5 časa piva u 9 mjesec trudnoce i zbog toga sam fuj fuj user posted image
ok ,svako ima svoje misljenje....

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
2.3.2010 11:01:06   
Bebys
 
IZVORNA PORUKA: mala pcelica

sori curi,sta sam ja onda alkos ako sam popila 5 časa piva u 9 mjesec trudnoce i zbog toga sam fuj fuj user posted image
ok ,svako ima svoje misljenje....
  ma tko ti je to rekao...gluposti pcelice
daj briga te..kakav alkos..
pa ja sam isto..sve je to normalno..
nije normalno kada netko jako pije...a to NISMO MI..user posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
2.3.2010 11:02:23   
Bebys
ako mislis na FIONU ona mrzi alkohol...pa je valjda za nju sve alkoholizam...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
2.3.2010 11:04:07   
Bebys
usput sto se tice alkoholicara..aaaaaaa jjjjjjooooooooojjjjjj
i te kako gorkih iskustava imam ..i kao djete i kao mlada djevojka..fuj GADE MISE...ali to su kroneri...
ovdje se radi o trudnoci i malo casa ili dvije na tjedan...a to nije nista...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
2.3.2010 11:08:55   
FIONA
IZVORNA PORUKA: Bebys

ako mislis na FIONU ona mrzi alkohol...pa je valjda za nju sve alkoholizam...

da misli na FIONU i da ja mrzim alkohol...ali ako iz mojih postova nisi razaznala što i kako razmišljam i mislim onda je suvišan svaki moj komentar...ne znam samo di sam ja ili bilo tko drugi napisala da si alkoholičar!!!!

uopće se be želim dat isprovocirati al ste uspjele ovim ograničenim razlučivanjem i čitanjem između redova izvuč samo ono kaj vam paše....uostalom imam pravo na mišljenje i svoj stav pa ne vidim ako nemate s tim problema zašto ste se našle prozvanima!!!




_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
2.3.2010 11:09:25   
dominik
IZVORNA PORUKA: mala pcelica

sori curi,sta sam ja onda alkos ako sam popila 5 časa piva u 9 mjesec trudnoce i zbog toga sam fuj fuj user posted image
ok ,svako ima svoje misljenje....


kaj nisi meni dosla pa da zajedno cugamo...inace ne pijem pivu al u trudnoci mi je bas pasala i popila sam si ju...i bas sam si cool bila sa trbuhom i panom na njemuuser posted image ... ja muzu ne kvocam niti za cugu niti za cigarete...mislim da ej dovoljno velik da sam neke stvari skuzi i zna...i tko sam ja da ga mjenjam i branim  mu dok god to ne utjece na nas odnos i djecu

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Piće i trudnoca! - alkohol
2.3.2010 11:11:40   
Bebys
IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: Bebys

ako mislis na FIONU ona mrzi alkohol...pa je valjda za nju sve alkoholizam...

da misli na FIONU i da ja mrzim alkohol...ali ako iz mojih postova nisi razaznala što i kako razmišljam i mislim onda je suvišan svaki moj komentar...ne znam samo di sam ja ili bilo tko drugi napisala da si alkoholičar!!!!

uopće se be želim dat isprovocirati al ste uspjele ovim ograničenim razlučivanjem i čitanjem između redova izvuč samo ono kaj vam paše....uostalom imam pravo na mišljenje i svoj stav pa ne vidim ako nemate s tim problema zašto ste se našle prozvanima!!!





fi neznam zasto misli da joj je netko napisao da je alkos..mozda je brzo citala...ja sam vidila sta si pisala..nigdje to ne pise..
ne ljuti se...user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!