|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: i nama se desilo
5.1.2010 19:06:10   
anuska08
Baš grozno!!!user posted image user posted image Ne znam što reći!!user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: i nama se desilo
6.1.2010 12:34:05   
lavica81
ajoj draga, baš mi je žaouser posted image
nadam se da ćete se uspjet snaćiuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: i nama se desilo
6.1.2010 20:20:12   
zaba
dođe mi da urlam od beskrajnih nepravdi,tebi kapa dole kaj ni sada nisi izgubila "onaj svoj duh".Fakat ne znam kaj da ti velim,osim da sam tu ak me trebaš.Pitala bum okolo... 

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: i nama se desilo
6.1.2010 20:26:00   
Marta j
Draga zao mi je nadam se da ce naci nesto..

_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: i nama se desilo
6.1.2010 23:01:33   
dominik
sutra prvi razgovor...nadam se da bu para pristojna i ono najvaznije da bumo primljeniuser posted image

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: i nama se desilo
6.1.2010 23:02:00   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: dominik

sutra prvi razgovor...nadam se da bu para pristojna i ono najvaznije da bumo primljeniuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: i nama se desilo
6.1.2010 23:03:16   
Ninaa
Nadam se da bude i da će sve dobro završitit!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: i nama se desilo
6.1.2010 23:05:00   
lavica81
sretnouser posted image user posted image user posted image user posted image



IZVORNA PORUKA: dominik

sutra prvi razgovor...nadam se da bu para pristojna i ono najvaznije da bumo primljeniuser posted image


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: i nama se desilo
6.1.2010 23:12:37   
dominik
i ja se nadam jer restac fakat pristojno izgleda...visoki stolci imaju sedla na sebi user posted image neki stake house na borongaju...

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: i nama se desilo
6.1.2010 23:15:12   
leilany
..sretno sutra....
user posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 60
   [Obrisani korisnik]
6.1.2010 23:22:32   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 61
   RE: i nama se desilo
7.1.2010 13:41:19   
dominik
javio se porukom...is p u njavaliupitnik...jedno od pitanja je koliku placu bi zeljeli i jeste li spremni na dva dana bez naknade raditi...moj pametnjakovic napisao "zajebi"user posted image mislim zeza me ali...koje su to fore...znaci sve na bazi dvosmislenog...ak premalo stavis ne cijenis se...ak previse ko te j...b as me zanima ishod

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: i nama se desilo
7.1.2010 14:54:03   
dominik
tip mu nudi 5000 kn za prvi mj a onda veli moguce povecanje...e sad koliko je povecanje...ne zelim ispasti cicija u danasnje vrijeme...ali 5000kn za kuhara koji ima skoro 15 godina iskustva i radio je u poznatijim restoranima po zg mi daleko premalo zvuci...stime da se radi 8 sati i jedan slobodan dan u tjednu ali ne u vikendu...

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: i nama se desilo
7.1.2010 15:18:16   
lueman
a da uzme to dok ne uleti nekaj drugo????user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: i nama se desilo
7.1.2010 15:19:19   
ejmama
Nek radi mjesec dana, a poslije nek mu kaže koliku plaću želi, tako je i mm na zadnjem poslu isto mu je rekao iz početka manju plaću i kad je prošao rok mm mu je rekao koliku plaću želi i da želi da ga prijavi jer mislim dizati kredit, a ako mu to ne ispuni da će ići tražiti dalje i tako su se dogovorili jer mu je bio dobar pa ga nije htio izgubiti.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 65
   [Obrisani korisnik]
7.1.2010 15:20:27   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ejmama)
  Neposredna veza do poruke: 66
   RE: i nama se desilo
7.1.2010 16:33:35   
dominik
da cure, ali on u fusu (znaci svadbe i petak navecer na muzici) kod bivseg gazde zaradit moze nekih 3 500 - 4 000 kn racunajuc da nisu svadbe svaku subotu...a opet je doma prek tjedna...ovak ga nebi bilo uopce doma a za kaj za 1500 kn vise i to ako...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: i nama se desilo
7.1.2010 16:48:17   
dominik
uz to radi se 8 sati sto nije u skladu sa zakonom jer se radi i nedjelja...a slobodan dan je u tjednu a nikako vokend...hvala vam na iskrenosti jer barem kod mene je uvijek dobrodosla...ali mislim da iskustvo postoji da se nebi trebalo od dna ici vec barem od neke sredine a u kuh. svijetu 5000 kn je dno

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: i nama se desilo
7.1.2010 16:53:20   
pincirotvajler
a dobro ak je uspio tak nešt naći, pa bude valjda ubrzo i nešto boljeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 69
   [Obrisani korisnik]
7.1.2010 17:38:55   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 70
   RE: i nama se desilo
7.1.2010 17:57:27   
anaxx
IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: dominik

da cure, ali on u fusu (znaci svadbe i petak navecer na muzici) kod bivseg gazde zaradit moze nekih 3 500 - 4 000 kn racunajuc da nisu svadbe svaku subotu...a opet je doma prek tjedna...ovak ga nebi bilo uopce doma a za kaj za 1500 kn vise i to ako...


ja samo mogu reći da vam držim fige da dođe najbolje rješenje za vas...
mislim da nikome ne cvjetaju ruže trenutno i da svatko zna što je njemu najbolje.... držite se...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: i nama se desilo
7.1.2010 18:58:04   
dominik
IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: dominik

da cure, ali on u fusu (znaci svadbe i petak navecer na muzici) kod bivseg gazde zaradit moze nekih 3 500 - 4 000 kn racunajuc da nisu svadbe svaku subotu...a opet je doma prek tjedna...ovak ga nebi bilo uopce doma a za kaj za 1500 kn vise i to ako...


To su neke specifičnosti struke koje ja ne znam,ako za 8 dana mjesečno može  zaraditi 4000kn,onda je glupo da radi još 22 dana za 1000kn.
iskreno,nemam pojma kako su kuhari plaćeni.
U svakom slučaju držim vam fige da vam uleti najbolje rješenje


doduse to je 8 dana od 8 ujutro do 1 u noci ali isplativije nego se za soma vise svaki dan juser posted image ...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: i nama se desilo
7.1.2010 19:02:45   
Ninaa
Neznam kakve su plaće kod kuhara i kaj je najbolje za vas. Ja se uvijek držim onoga bolje vrabac u ruci nego golub na grani. Možda da odradi mjesec dana pa nek se proba dalje dogovoriti, ak ne uspije uvijek može raditi kod starog šefa ak može. Moj šogor se isto zaletio tak da kad mu šef nije htio produžiti ugovor tj. rekao mu je da nek ide par dana na burzu pa da će ga opet zvati. On se zainatio i nije htio.Eto sad je već mjesec i pol bez posla i sve kaj mu nude je koma!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: i nama se desilo
10.3.2010 18:14:59   
dominik
od sredine 2 mj primljen je u jako finom restoranu za onak lovu ali gazda je vise nego posten i dobaruser posted image , da bi ga prosli tjedan nazvao gazda iz restaca gdje je prije 5 godina radio i trazio ga da dodje raditi kod njega...lova za ove prilike jako dobra...cure hvala vam na vibricama, znam da su pomogle...user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: i nama se desilo
10.3.2010 18:18:39   
Domy

IZVORNA PORUKA: dominik

od sredine 2 mj primljen je u jako finom restoranu za onak lovu ali gazda je vise nego posten i dobaruser posted image , da bi ga prosli tjedan nazvao gazda iz restaca gdje je prije 5 godina radio i trazio ga da dodje raditi kod njega...lova za ove prilike jako dobra...cure hvala vam na vibricama, znam da su pomogle...user posted image


e zaista lijepa vijest.user posted image
jaoo kad bi i moj muž našao posao...

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

curica
valiniko

Ipak je curica....u nedoumici smo s imenima, naravno...

Lorna (38%)

Karla (62%)


Broj svih glasova: 115

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!