|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: i nama se desilo
4.1.2010 22:11:22   
Puli
dominik šaljemo ti veliki user posted image

ako bilo što trebaš javi se


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: i nama se desilo
4.1.2010 22:33:48   
tikica_69
A sto ti muz radi? Mozda ovdje netko vidi, pa mu nesto ponudi....

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: i nama se desilo
4.1.2010 22:37:19   
dikac
žao mi je. sigurno vam je teško. ne znam što bih ti rekla, sigurno će brzo naći novi posao.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: i nama se desilo
4.1.2010 22:39:31   
dominik
IZVORNA PORUKA: tikica_69

A sto ti muz radi? Mozda ovdje netko vidi, pa mu nesto ponudi....


kuhar je...radio je u lagvicu, paninu, narodnoj banci...ima znanje i volju, al eto desi se sa naleti na budalu koja niti da upozori niti da da rok neki ni nis...hvala vam cure na podrsci

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: i nama se desilo
4.1.2010 22:49:06   
FIONA
....draga ak kaj čujem vičem....baš mi je žao...
inače samo da znaš, ja danas bila na još jednom razgovoru...kaj da ti velim da za to radno mjesto je došlo 400 zamolbi....ušla sam u drugi krug al mi je direktor otvoreno došao i rekao...vi imate znanje, imate iskustva, vidim da brzo razmišljate i imate još drugih kvaliteta obzirom na razgovor koji smo imali...ali u tih 400 vjerojatno će biti ljudi sa fakultetom koji bi mogli doći i na njegovo mjesto po iskustvu i znaju a ne na ovo za kaj sam ja došla...on je uvjeren da bi ja to mogla ali bi bi i ta osoba...pa aj di budi pametan i reci ko je tu lud...mi kaj si to dozvolimo ili država koja nas ne štiti...vjerujem da ti muž ima i volje i znanja i posebno u dobrim kuhinjama koje su na glasu...al kaj ti je danas bez veze i poznanstva...sretno, držim vam fige... ;-)


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: i nama se desilo
4.1.2010 22:49:31   
Ruža
Joj draga baš mi je žao.:(  Užasni su ti privatnici.
I moj je trenutno na neplaćenom go, nema posla pa nema ni dnevnice.
Ali tvoj mm zna posao, tako da vjerujem da neće biti dugo bez posla. A i to je hvala Bogu struka koja se traži. Čula sam da Todorić traži dobre kuhare( a plaće su super, bar kuharske), pošalji mu otvorenu zamolbu na agrokor. Ima li položen majstorski ispit?

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: i nama se desilo
4.1.2010 22:56:13   
dominik
e ruzo daj reci jel to radno mjesto u konzumu ili bas pod agrokor stavljam? poslat cu ga u sandvic bar nek delauser posted image djabe ti skole, znanja i staza u dansnje vrijeme fiona...

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: i nama se desilo
4.1.2010 22:58:02   
Ruža
IZVORNA PORUKA: dominik

e ruzo daj reci jel to radno mjesto u konzumu ili bas pod agrokor stavljam? poslat cu ga u sandvic bar nek delauser posted image djabe ti skole, znanja i staza u dansnje vrijeme fiona...

Poslat ću ti pp.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: i nama se desilo
4.1.2010 22:59:11   
FIONA
baš...ne vredi ti niš osim kumstva...user posted image user posted image user posted image ...samo kakve sam ja sreće ja se sa jednom više ne razgovaram i to baš zbog polsa...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: i nama se desilo
4.1.2010 23:01:56   
lee
ja ti mogu nači ovdje u istri...ali u zagrebu nemam nikoga...koga znam da traži kuhare...ali ako čujem odmah javim.

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: i nama se desilo
4.1.2010 23:02:47   
dominik
slabi su nam kumoviuser posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: i nama se desilo
4.1.2010 23:03:22   
dominik
IZVORNA PORUKA: lee

ja ti mogu nači ovdje u istri...ali u zagrebu nemam nikoga...koga znam da traži kuhare...ali ako čujem odmah javim.


meni istra paseuser posted image al da on sam ideuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: i nama se desilo
4.1.2010 23:04:29   
lee
IZVORNA PORUKA: dominik

IZVORNA PORUKA: lee

ja ti mogu nači ovdje u istri...ali u zagrebu nemam nikoga...koga znam da traži kuhare...ali ako čujem odmah javim.


meni istra paseuser posted image al da on sam ideuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image










he he..može budem ja našla nešto pa ga pošalji..user posted image  he he..uvijek me nasmiješ.

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: i nama se desilo
4.1.2010 23:09:05   
njanja
dominik, ako ti mm ima ugovor o radu ne mogu mu tek tako dati otkaz, otkazni rok prema zakonu je 3 mj....jos ti provijerim tocno.... U ta 3 mj se moze dogovorit dolazit na posao s time da onda ima pravo 4 sata tj traziti posao, ili se moze dogovoriti kao 1 moj kolega da prima placu i da ne dolazi na posao....ima pravo i na otpremninu ako je tehn visak....ako trebas pomoc oko zakona, javi mi se na pp pa cu traziti savijet

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: i nama se desilo
4.1.2010 23:12:48   
dominik
hvala njanja - ma nije ni prijavljen bio...da ti ne pricam da kad mu je skliznuo noz u zglob i kad si je venu prerezo nije ga gazda ni na hitnu otpeljal...frajer ne prijavljuje ljude a moro je prihvatit posao onda kak bu i sad moral bilo kaj uzet...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: i nama se desilo
4.1.2010 23:36:01   
gljiva
Žao mi je, nadam se da ćete brzo nać kakvo rješenje.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: i nama se desilo
4.1.2010 23:44:56   
Anoniman
dva tjedna će brzo proći, a onda ćeš ti raditi i on će moći intenzivnije tražiti posao. Nadam se da imaš kam s klincima...

(Odgovor članu gljiva)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: i nama se desilo
4.1.2010 23:48:18   
dominik
za doru jos cupamo veze za vrticuser posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: i nama se desilo
5.1.2010 2:36:34   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: i nama se desilo
5.1.2010 7:45:46   
komarac1
IZVORNA PORUKA: dominik

evo mm ostao bez posla (ostalo mu samo svadbe za raditi kojih bas i nema u ovo vrijeme) ja na porodnom jos 2 tjedna u pokusajima dizanja kredita...ne znam...znam da nije kraj svijeta ali mi dodje uzet pistolj i skratit nam svima muke...prvo ne razumijem njegovog gazdu koji mu bez otkaznog roka veli ja tebe nemrem vise placati osim svadbe da mi dolazis u fus...a onda i svog muza koji na to veli a dobro...htjela sam sa vratiti ranije na posao ali nema mi direktora pa ne mogu ni to...a sad si idem jednu maznut jer bum pukla

Joj pa to je strašno!user posted image user posted image   Potpuno te razumijem, mi smo u 4 mj dobili samo jednu plaću - muž i ja radimo u istoj firmi!! Iskreno se nadam da će se ove godine situacija malo poboljšat i da ćemo SVI IMATI POSAO I DOBIVATI PLAĆU!!

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: i nama se desilo
5.1.2010 10:29:04   
Zvonki
Žao mi je dominik user posted image Nadam se da će brzo nešto naći jer danas je luksuz biti i mjesec dana bez posla.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu komarac1)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: i nama se desilo
5.1.2010 10:39:56   
ilda
Zao mi je dominik al uvijek ima gore od goreg,vazno je da smo zivi i zdravi mi i nasa djeca,a za ostalo se covjek nekako snade. Evo ja sam na porodiljskom vec 6 mj. sve kartice su mi blokirane,neki dan me zovu iz banke kazu hoce da me posalju na sud zbog neizmirenih dugova na karticama,imam jedino primanje od socijalnog -taman za jednu ratu kredita,a za onu drugu nekako se snalazimo-imamo vise izdataka nego primanja,pa dvoje djece,rezije,pa roditelji u bolnici al kazem ima Boga jer taman kad pomislimo da smo skroz potonuli odnekud se se stvori koja parica i tako guramo nekako. Izdrzi jer kako kazu ono sto te ne ubije to te ojaca...tako nekako............user posted image

_____________________________

Prije braka imala sam šest teorija o odgoju djece.Sad imam šestero djece nijednu teoriju....

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: i nama se desilo
5.1.2010 10:47:17   
maja
Žao mi je Dominik! Doći će to jednom na svoje!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu ilda)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: i nama se desilo
5.1.2010 13:12:28   
ejmama
IZVORNA PORUKA: dominik

hvala njanja - ma nije ni prijavljen bio...da ti ne pricam da kad mu je skliznuo noz u zglob i kad si je venu prerezo nije ga gazda ni na hitnu otpeljal...frajer ne prijavljuje ljude a moro je prihvatit posao onda kak bu i sad moral bilo kaj uzet...


Tako je to kod kuhara, svi znaju reći oni imaju dobru plaću, ali nitko ih ne prijavi na tu plaću, rade od jutra do sutra. Pravo maltretiranje, kad su bolesni moraš raditi. Žao mi je Domi i nadam se da ćete se nekako snaći. Isto se bojim tih otkaza. Mm je sad sam sebi šef, ali ne možemo si priuštiti da je bolestan, a da nedaj Bože slomi ruku ili nešto tako onda smo gotovi.


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: i nama se desilo
5.1.2010 18:59:32   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: lee

dominik..neznam kako da te utješim..jer znam da ti je teško.drži mi se!user posted image

user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

ime za curku
pisonjica

kaj je naj? :)

Tara (43%)

Hana (35%)

Anastasija (7%)

Sofija (16%)


Broj svih glasova: 129

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!