|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
8.2.2010 13:51:17   
lee
IZVORNA PORUKA: ninolina

a kaj te još čekauser posted image user posted image
moja reagira na NE tak da je još ok











doči ču ja kod tebe na tečaj kako da izdržim tempo od alexa...user posted image  znam da če mi raditi cirkus....

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
8.2.2010 13:52:09   
Njofra
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Gradimo kuću od kocki i ona sva brzopleta treći puta zaredom da nešto dohvati nogom sruši krov i pola kuće.
Ja uzdahnem i okrenem očima,a ona će: ISPRIČAVAM SE!


user posted image tak ja isto a meni moj kaže oposti


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
8.2.2010 13:52:45   
ninolina
doči ču ja kod tebe na tečaj kako da izdržim tempo od alexa..

nema frke ja skupljam svu djecu s jajeuser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
8.2.2010 13:53:50   
Njofra
IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

sinoć nam došli kumovi, a FJ se igra s alatom i pili li ga pili ... u jednom trenu mu kažem "Jakove, prestani pilit, ne možemo razgovarat!", a malac odgovara "Pa ne mogu prestat, dobit cu otkaz!" user posted image


Ma na koga je humorističan?! user posted image Baš je štosan. Nasmijala sam se sad.user posted image


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
18.2.2010 9:21:26   
Anoniman
sinoć ja mazim Katu i kažem "ti si moj med medeni"
a ona meni "ti si gjozna!"
"zašto sam grozna?"

"ti si gjozna ko jabuke!" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
(uopće ne znam odakle joj to!)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Njofra)
  Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
18.2.2010 9:30:01   
inna
učim Domija da kaže hvala kad mu se nešto da i neki dan kod mame padne mu duda i ona je odnese oprati, a on iz hodnika zaurla prema njoj Haja (hvala)... razvalili smo se od smijeha

Iako moram napomenuti da on sad hvala govori za sve i kad nešto daje i prima user posted image user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
18.2.2010 9:54:44   
ninolina
kako mi je Tin bio doma dva tjedan, morao je paziti iris...
Jedan dan dođe tata s posla i on njemu ja sam ti cjeli dan čuvao seku dok je mama bila za laptopomuser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
18.2.2010 9:59:11   
mariola
IZVORNA PORUKA: ninolina

kako mi je Tin bio doma dva tjedan, morao je paziti iris...
Jedan dan dođe tata s posla i on njemu ja sam ti cjeli dan čuvao seku dok je mama bila za laptopomuser posted image



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
18.2.2010 10:52:00   
ninolina
tin opet... sjedi iris kod mene i jede smoki... kad skoči on i brzo joj ga izvadi iz usti... ja - šta radiš a on će meni dobro jesi ti poludila kaj mi nisi rekla da nekaj jede, znaš da stavlja sve u usta...user posted image user posted image mislim hallo, krepala sam mu od smjeha, toliko se zaštitnički postavio prema njoj...

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
18.2.2010 10:54:51   
pepeljuga
hahahaha,Tin je zakonuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
18.2.2010 10:55:00   
ejmama
Neki dan pitam H uašto m ne voli i zašto me ne sluša. a ona ka že "ma volim te mama, ko`kapulu!" 8 za one koji ne znaju kapula je crveni luk, a ona ga obožava).

Isto je neki dan jela Nutelu tj davila se u njoj, jela je na žličicu, odjedno me poleda i kaže:"Ovo se jede s kruhom jel da?" Nasmijala se i nastavili grabiti.


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 211
   [Obrisani korisnik]
18.2.2010 11:02:18   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 212
   [Obrisani korisnik]
18.2.2010 11:03:24   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
18.2.2010 11:05:13   
ivana801
Neku večer prije spavanja ja u kupaoni, a Lucija i muž u spavaćoj sobi. Kao čekaju mene da možemo ići čitati priču za laku noć. I nema ona strpljenja, dolazi jednom po mene u kupaonu, pa natrag u sobu, pa opet za par sekundi po mene da idem u sobu pa natrag (a ja nešto radim i govorim joj evo sad ću ja brzo doći, samo da još ovo...) Kad evo ti nje opet dođe ona u kupaonu i veli mi: A kaj se praviš važna?! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Prvo me to nasmijalo i onda joj kažem nek se stane na tepih jer je bosa (a to joj i inače stalno govorim), stane se i onda mi veli " I kaj sad?". Ja ono: kaj je tebi došlo? I dobim odgovor: "Idi vrit" i ode u sobu i veli mužu "zezam mamu". user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Smiješno mi je to, jer mi još nikad nije tak ogovarala, ali vidim da to nije zločesto nego me baš zeza jer su joj fora moje face koje napravim u čuđenju...

_____________________________

25.02.2008. LUCIJA - zovem je "klopotec" jer ne prestaje pričati
30.09.2010. LAURA - veeelika pospanka

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
21.2.2010 20:16:11   
Lady3
Danas sam se šetala s klincima,prije toga smo otišli u trgovinu i L.je uzela kinder jaje..P.je htio lizu i naravno problem nastao vani jer je mali fakin isto htio i lizu i jajeuser posted image ,da ne bude dreke na sred ceste kažem L.da ga spremi u džep i da ga kasnije pojede..Šetamo ti mi i P.cijelo vrijeme trčkara..a L.odjednom ti stane sva zapuhana i kaže:joj mama nemam više snage,nisam pojela ono jaje ,pa nemam više energijeuser posted image user posted image ..Joj što sam se nasmijala..user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu ivana801)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
21.2.2010 20:51:37   
tikica_69
to se zove snalazljivost na finjaka user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
21.2.2010 21:03:31   
Lady3
user posted image user posted image još pitaš,uf prava je mustra..Kad je P.bio beba,dala sam ga na krevet dok sam ja usisavala,i kažem L.da ga pripazi malo dok ja radim.A ona će meni onako stala i podbočila se s rukama na bokove i namrštila sei kaže:mama to je tvoje dijete,ti si ga rodila izvoli s ei brinuti za njega.Ja imam pametnijeg posla,recimo igrati se..user posted image user posted image Skoro sam riknula od smijeha..user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
22.2.2010 21:23:09   
Anoniman
dok nisam zaboravila, moram napisati Paulinine zadnje provale:

"Naš tata non stop pita gdje su njegove naočale, A Elly stalno pita gdje je njezina duda! Baš smo senilna femili!" user posted image user posted image user posted image

"Mama, ja se neću nikad udati pa mi neće narasti dlake na guzici!" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Lady3)
  Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
22.2.2010 21:32:40   
mariola
IZVORNA PORUKA: Mariachi

dok nisam zaboravila, moram napisati Paulinine zadnje provale:

"Naš tata non stop pita gdje su njegove naočale, A Elly stalno pita gdje je njezina duda! Baš smo senilna femili!" user posted image user posted image user posted image

"Mama, ja se neću nikad udati pa mi neće narasti dlake na guzici!" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ova mi je fenomenalna izjavauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
22.2.2010 21:44:55   
curice
Danas je Laura otvorila usta i rekla mi:Mama vidi je li mi se zub klanja

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
22.2.2010 21:48:49   
BUMBIKA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
26.2.2010 10:57:32   
ninolina
kuče se Theo igra vani i Deni (njuf-pas) sjedi kraj njega... Theo počne vikati mamaam zovi  ga da si mogu uzeti štap sa poda...(deni je velik ko i on pa kad se sagne ovaj je u sekundi na njemu) a ja kažem neće ti ništa podigni... On onako u strahu krene po štap i kaže deniju...
Idi se tamo igrati ja ti uopče  nisam ukusan ja sam mu riknula od smjehauser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
26.2.2010 10:58:10   
ninolina
kuče

user posted image user posted image user posted image user posted image jućer da kak sam smotana


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
2.3.2010 15:32:49   
Krky
Bili kod ujaka MM. Sami, tj 1/2 cendrači li, cendrači:  (od ananasaJa sam žedan, ja bi vode - ne bi vode - ja bi soka - ne smiješ kolu - hoću ovaj (od ananasa, iz tetrapaka. Svima okolnima je već lagano trgao žifčeke, ali su se svejedno kiselo smješkali pokušavajući ga nekako smirit da bi normalno razgovarali, pa su, razumljivo svi bili vidno oduševljeni kad je konačno bio zadovoljen sokom. Tek što je srknuo, uhvati se za grlo i plač (suzni). ŠTA JE SAD???!!! Mislim si što mu je moglo zapet u dušniku, hoću ga lupkat po leđima..."PIIIKIKA MEEE, PIIIKA MEEE U GRLU" Ma kaj te sad pika, pio si sok?! "TO ME PIIIKAAA; OVO OD ANANASA" (pokaže mi sliku ananasa na tetrapaku i onaj čupavi, palmasti dio). E ako ja preživim normalna do njihove 18 - boljet će me briga i koga će oženit!

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
2.3.2010 15:40:53   
ejmama
IZVORNA PORUKA: ninolina

kuče se Theo igra vani i Deni (njuf-pas) sjedi kraj njega... Theo počne vikati mamaam zovi  ga da si mogu uzeti štap sa poda...(deni je velik ko i on pa kad se sagne ovaj je u sekundi na njemu) a ja kažem neće ti ništa podigni... On onako u strahu krene po štap i kaže deniju...
Idi se tamo igrati ja ti uopče  nisam ukusan ja sam mu riknula od smjehauser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Da li vam se svidja ime Hana?
pisonjica

;

da! (73%)

ne... (27%)


Broj svih glasova: 105

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!