|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
8.3.2010 21:00:59   
Domy

IZVORNA PORUKA: curice

utrkujemo se ja i Laura do vrata.Ja je naravno puštam da bude brža.Dotrči ona do vrata i viče:JA MAGARACuser posted image user posted image

a dobra jeeuser posted image user posted image

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
8.3.2010 22:05:36   
Anoniman
neki dan baka ko blesava trazi Nikijeve slapice. pita ga gdje su, on "glumi gljivu", nista ne zna. onda dode tetka do njih i pita ga dal bi htio sa njom a baka na to kaze da ne moze, jer nema slapice. kaze mali: "imam bako, vidi sjapice ispod jastuka". to je njegov jastucic kojeg nosi svuda i ocigledno koristi i za - kamuflazu user posted image

(Odgovor članu Domy)
  Neposredna veza do poruke: 252
   [Obrisani korisnik]
9.3.2010 6:45:30   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
9.3.2010 10:01:14   
BUMBIKA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
9.3.2010 10:12:30   
Gianna
cure nasmijele ste me do suza user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , i moj biserko ima svojih izjava ... Nedavno smo nešto razgovarali o anđelima i pita on mene :" Mama a jel anđeli piju Red Bull, on daje krila " !!!! user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
15.3.2010 21:53:19   
BUMBIKA
Bili mi danas u hervisu i D odma otiša kod bicikla i odjednom stane i okrene se prema meni kaže:mama,nema više onog bicikla i sav tužan mi kaže" sad mi ga zeko neće moći donjeti"user posted image user posted image
A zeko ga već kupiouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
15.3.2010 21:58:42   
ninolina
moj theo danas
jedemo za ručak bolonjez i pire juhica mi nije bial još kuhana pa sam im dala prije to njamati...
i jedemo mi tako a on ko iz topa mama odlična ti je ova juhica... mislim sroljo ima 3 godineuser posted image user posted image i već me sad dobro zaje...


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
15.3.2010 21:59:56   
BUMBIKA
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
15.3.2010 22:02:12   
mariola
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
15.3.2010 22:03:42   
mariola
IZVORNA PORUKA: Gianna

cure nasmijele ste me do suza user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , i moj biserko ima svojih izjava ... Nedavno smo nešto razgovarali o anđelima i pita on mene :" Mama a jel anđeli piju Red Bull, on daje krila " !!!! user posted image user posted image user posted image  


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
15.3.2010 22:06:20   
ninolina
da zaboravila sam...
rekla mi iva jedan dan ...mama ti si najljepša mama na svijetu, a ja ću njoj zašto to kažeš... pa kupit ćeš mi tenisice na kotačeuser posted image ja njoj pa hoću zlato ali nema još tvog broja kad još malo narasteš... a zato si ti najljepša jer ćeš ih naći za mene sada...(zna kako se mama kupuje)user posted image
naravno trebalo je zvučati najbolja mama ali i ovo je jako lijepo, ali nisam ipak toliko lijepa jer stvarno nema malih a moja divna curica je u bedu već mjesecima zbog toga


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
23.3.2010 16:10:54   
ejmama
Kako se ja nekad ne stignem javiti na telefon, onda najprije ona dotrči. I danas se javil ona i pita je baka: "Di ti je mama?", a ona njoj :"Eno , budala neće da se javi na telefon".

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 262
   [Obrisani korisnik]
23.3.2010 16:17:49   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ejmama)
  Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
23.3.2010 16:35:25   
osobno
KAžem ja Luki neki dan u ljutnji "Ma znaš šta, pomest ću pod sa tobom!"
I jučer ja njega zamolim da pokupi lego da mogu pomest, on me bez pogovora posluša, posloži kockice u kutiju i legne na pod. Pitam ja njega"Pa dobro šta sad radiš na podu?"
a on će"Pa čekam da me pometeš.."user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
23.3.2010 16:42:41   
ninolina
Kako se ja nekad ne stignem javiti na telefon, onda najprije ona dotrči. I danas se javil ona i pita je baka: "Di ti je mama?", a ona njoj :"Eno , budala neće da se javi na telefon".

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 265
   [Obrisani korisnik]
23.3.2010 17:46:25   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
23.3.2010 19:29:58   
Puli
pred pola sata Cvijeta (2 godine i 2 mjeseca)se kupa

i kaže

mama ,mama ,skini gačice

a zašto trebam skinuti gačice

pa treba ti pelena

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
23.3.2010 22:32:06   
Gianna
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image predobar je!!!!
IZVORNA PORUKA: osobno

KAžem ja Luki neki dan u ljutnji "Ma znaš šta, pomest ću pod sa tobom!"
I jučer ja njega zamolim da pokupi lego da mogu pomest, on me bez pogovora posluša, posloži kockice u kutiju i legne na pod. Pitam ja njega"Pa dobro šta sad radiš na podu?"
a on će"Pa čekam da me pometeš.."user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
23.3.2010 22:34:21   
Gianna
Bila sam nešto ljuta na Dina i pokušavala mu pojasniti neke stvari, a on meni "  A dobro ko si ti, ja tebe ne poznajem! Šta si učinila sa mojom mamom, ona nije tako zločesta!!! Jesi ju pojela??????  user posted image user posted image I ajde se ti onda i dalje ljuti!!!

_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
26.3.2010 2:00:13   
Krky
 Moji twinsi bili danas dolje kod bake i dede i zafrkavaju se s dedom kadli eto jednog od moja dva uparena frajera i obavještava me kako mu je deda rekao da će mu kupiti "gole gaće" i cereka se da jedva govori."Ma, daj, kakve su ti to gaće, pa to ne postoji!" "Je, je, postoji...to su ti one sa trakicom i onda ti se sa strane vidi guza!"

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
26.3.2010 7:46:54   
boba125
preslatka djecica
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________




(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
26.3.2010 10:13:18   
ninolina
kažem ja theu juče....dođi za stol idemo jesti (on ljut jer mu je iris raskopala transformersa i protestira) on meni neću... ja kažem hoćeš da odem s iris a tebe ostavim u kući...a na to će on ko iz topa...jesi ti sad dobro razmislila kaj si reklauser posted image ja u šoku, pa jesam a on će nisi tako brza da bi mogla sada otićiuser posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu boba125)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
29.3.2010 1:14:41   
Krky
Spremam ja 1/2 na spavanje neki dan. On sav grintav i cendrav: "Maamaa, kad sam bio danas s dedom u vrtu kopao, netko me gledao i smijao mi se..." Ja razmišljam jel možda bio netko od susjeda:"Pa ko je to bio, jel netko došao dedi?" "Ma nije, al mi se stalno smijao i to stvarno nije lijepo ponašanje!!!" E sad mi se ipak potkrala strašna sumnja onog čega se bojim: da će mi netko od klinaca nabasat na nekog ...kad li mali:"Glista me gledala iz zemlje, ovaaakoo...!!!"

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
29.3.2010 1:22:38   
CallamityJane
glista veli user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
14.4.2010 9:39:52   
Florijan Jakov
u nedjelju smo isli na roćkas i nosili tortu, jutros sam stavila par crnaca u kutijicu i nosim na posao, a FJ me tugaljivo pita "Dobro, mama, kad će više netko nama donijeti kolače?" user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!