|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: da li kupiti???
19.11.2009 23:23:38   
Ninaa
Meni se isto sviđa i nadam se da će uspijeti.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: da li kupiti???
20.11.2009 10:52:04   
komarac1
Sretno s svime! Nadam se da ćete uspijet s papirima jer ja se između ostalog bavim etažiranjem i ........ uvijek problemi - eto već ako je tavan pretvoren u stambeno potkrovlje BIG PROBLEM! Ma nadam se da ćete uspijet!  user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: da li kupiti???
20.11.2009 22:41:41   
Monica
Ja ti vjerujem da si se zaljubila i meni se tako čini "slatki" joj i ja bi...

Ja bih na vašem mjestu dobro sve raspitala pošto je tak poovoljan ali ako je kako kažeš bilo bi mi jako drago da uspijete u kupnji svoga gnjezda i da ostvarite svoje snoveuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Tko želi nešto napraviti nađe način,tko ne želi ništa napraviti nađe izgovor"

(Odgovor članu komarac1)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: da li kupiti???
24.11.2009 17:40:44   
dominik
sa stanom i papirima je sve ok ali ja sama sa suprugom i ovom jadnom placom...iako dobivam i najam od 5500 kn na racun... mogu se jebuser posted image ...njima najam nije garancija a kao placa u ovo vrijeme je...ne znam...meni su snovi unisteni po ne znam koji puta u zivotu...iako hvala vam na dobrim zeljama

(Odgovor članu Monica)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: da li kupiti???
24.11.2009 17:44:30   
lueman
a da uzmete starce za sudužnikeuser posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: da li kupiti???
24.11.2009 17:46:24   
uciteljica
Ili nekoga od braće (ako ih imate)? 

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: da li kupiti???
24.11.2009 17:47:31   
uciteljica
Inače kako ja mal kasnim u svemu, tako sam tek sad vidjela slikice stana, kuhinja mi je tak slatka! Mala, a sve u nju stalo.
Želim ti uspjeh!user posted image


_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: da li kupiti???
24.11.2009 18:05:03   
ejmama
Žao mi je Domi. To je tako grozno kod nas za malde obitelji nikakve pogodnosti ni pomoći.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: da li kupiti???
24.11.2009 18:15:15   
njunja
hej pa tek ste nekih tri godine u braku, polako ima još vremena za snove, zdrava diječica to je bitno, a ostalo polako bit će!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: da li kupiti???
24.11.2009 18:41:11   
dominik
IZVORNA PORUKA: lueman

a da uzmete starce za sudužnikeuser posted image


imaju po 60 godina a place od 6 000 - 10 000 kn koje ne znace nista jer su prestari...moja seka radi na crno a mm-a brat nema dovoljno veliku placu...znam da smo tek 4 godine u braku ali meni je dosta podstanarstva (nejeftinog) i dosta mi je nemoci...a oni koji mogu pomoci okrecu glavu...sumnjam da ce mi se ijedan stan ovako dopasti i biti tako jeftin...tako sam ko klinka prolazila, naidjem na cipele kaze tata kupit cemo sutra ...ja zicam danas al on ne...naravno sutradan ih nije bilo vise...necu kukat vise...pomirit cu se sa sudbinom...ali stvari koje sam spakirala necu raspakiravatuser posted image

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: da li kupiti???
3.12.2009 0:12:48   
dominik
zagrebacka banka uzima u obzir najam kao prihod, godine nisu bitne ako imas suduznika, jedino kaj stan ne procjejuju 1:1 i nesto su vece kamate...ali izgleda da bumo uspjeli...mozdauser posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: da li kupiti???
3.12.2009 0:19:01   
Ninaa
Moja frendica radi u Zagrebačkoj banci ali ne radi na kreditima, neznam jel bi kaj mogla pomoći da je nazovem?

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: da li kupiti???
3.12.2009 0:21:05   
dominik
mislim da nebu trebalojer tatina bankarka rekla da moze pa bumo vidli...hvala na truduuser posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: da li kupiti???
3.12.2009 0:25:06   
Ninaa
Ok ak bu trebalo javi ja volim pomoći di mogu!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: da li kupiti???
3.12.2009 11:03:35   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: dominik

zagrebacka banka uzima u obzir najam kao prihod, godine nisu bitne ako imas suduznika, jedino kaj stan ne procjejuju 1:1 i nesto su vece kamate...ali izgleda da bumo uspjeli...mozdauser posted image


ajme draga, pa to je super, iskreno me je ovo obradovalo!!!user posted image user posted image user posted image drzim fige da uspete!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 65
   RE: da li kupiti???
3.12.2009 11:04:56   
dominik
hvala ti

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: da li kupiti???
3.12.2009 11:06:54   
pepeljuga
Ajme bas mi je drago da se rijesava,i meni je brat u zagrebackoj pa ako sto treba viciuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: da li kupiti???
3.12.2009 11:10:41   
mariola
Dominik iskreno ti želim da što prije dođete do svog stana jer je to veliko bogatstvo kad si na svom.


_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: da li kupiti???
3.12.2009 11:28:07   
ejmama
sretnouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 69
   [Obrisani korisnik]
3.12.2009 11:30:39   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ejmama)
  Neposredna veza do poruke: 70
   RE: da li kupiti???
3.12.2009 12:02:45   
njanja
IZVORNA PORUKA: dominik

stan je u zgradi od 6 stanova ali naime etaziran...pa ako itko zna koje su za i protiv kupovanja takvog stana ili ako netko ima odvjetnika u zg koji se bavi bas nekretninama bila bi zahvalna ...eto po ne znam koji puta mm i ja moramo sami bez podrske roditelja rijesavat svoju egzistenciju...hvala unaprijed


ako sam dobro shvatila nije etažiran.
to znači da si ti vlasnik JEDNOG DIJELA cijele te zgrade, ali nije specificirano kojeg dijela, dakle nisi vlasnik baš tog stana.

ako si zainteresirana jako za stan, možete sklopiti predugovor kupnji nekretnine u kojoj definirate da vlasnici zgrade moraju etažirati stanove prije sklapanja kupoprodajnog ugovora. svi suvlasnici moraju dati pristanak za etažiranje...

inače, ako nije etažirano, ne idi u kupnju nikako.



_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: da li kupiti???
3.12.2009 12:16:09   
njanja
IZVORNA PORUKA: komarac1

Sretno s svime! Nadam se da ćete uspijet s papirima jer ja se između ostalog bavim etažiranjem i ........ uvijek problemi - eto već ako je tavan pretvoren u stambeno potkrovlje BIG PROBLEM! Ma nadam se da ćete uspijet!  user posted image user posted image user posted image


slažem se....
isto mislim da su tavanski prostori vlasništvo cijele zgrade, znači ne kupuješ dvoetažni stan i taj tavan nije tvoj.....

molim te oprezno sa kupnjom!!!!
sretno!

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu komarac1)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: da li kupiti???
3.12.2009 13:03:19   
dominik
IZVORNA PORUKA: njanja

IZVORNA PORUKA: komarac1

Sretno s svime! Nadam se da ćete uspijet s papirima jer ja se između ostalog bavim etažiranjem i ........ uvijek problemi - eto već ako je tavan pretvoren u stambeno potkrovlje BIG PROBLEM! Ma nadam se da ćete uspijet!  user posted image user posted image user posted image


slažem se....
isto mislim da su tavanski prostori vlasništvo cijele zgrade, znači ne kupuješ dvoetažni stan i taj tavan nije tvoj.....

molim te oprezno sa kupnjom!!!!
sretno!


ta zgradaje stara zgrada...tako da tavan nije klasicno napravljen...ono 10 stanova pa tavan gore...gazdarica sa sustanarima (ljudima koji su na popisu kao vlasnici u zemljisnoj knjizi mislim) potpisuje ovaj tjedan kod javnog biljeznika sta je cije...komarac1 jel to ikaj znaci u daljnjem procesu...mislim da su krenuli u etaziranje jer tak je gazdarica nekaj rekla...da li se tavan (ako je moje vlasnistvo a ne zajednicko) jednog dana moze prijaviti kao stambeni prostor...ja sam citala da nemre ona veli da moze

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: da li kupiti???
3.12.2009 14:05:33   
njanja
mislim da se tavanski prostor može prenamijeniti u stambeni, ali je to dugotrajan proces...

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: da li kupiti???
3.12.2009 14:26:20   
dominik
ma meni je najbitnije u svemu ako ja to kupim da meni to nitko nemre uzet...a to kaj ja to nebum mogla prodat iz nekog razloga to mi je manje bitno jer imam dvoje djece, nekog bum sigurno zbuksala tamo a i podstanare mogu stavit jednog dana

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

PMS
Zvonki

Patite li od njega? U komentare molim koje simptome imate

Ne (40%)

Da (60%)


Broj svih glasova: 60

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!