|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hrana u bolnici
30.3.2010 22:22:45   
Domy

IZVORNA PORUKA: ninolina

vjerovale ili ne ja u bolnici nisam mogla ni jesti...nekako sam gadljiva po tom pitanju...recite da sam luda ali evo sad s iris živjela sam s tri jogurta koja mi je mm donesao i dvije jabuke...i da puno, puno vode i soka..najela sam se tek kad sam doma došla...a kaj se tiće soli moje cimerice su se napapale ja sam sol i čačkalice nosila sa sobom

ja nebi mogla izdržat bez jela...dobra si kad si mogla izdržati..

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Hrana u bolnici
30.3.2010 22:23:59   
ninolina
ajme nisam mogla onu juhu u šalici vidjeti...onaj kruh sa marmeladom za doručak...evo i sad mi je slabo kad se sjetim...a ja mogu i po nekoliko dana bez hrane...samo mi treba puno vodeuser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Hrana u bolnici
30.3.2010 22:24:36   
cuba

IZVORNA PORUKA: nancy

IZVORNA PORUKA: mišica 666

ja stvarno volim jesti skoro sve ali kad sam bila u st u bolnici to je bilo grozno od sastojaka koje ja inaće volim napravili bi živo sruser posted image . ma to nije ni za životinje. jedino dobro sto sam smršavila. da nije bilo doručka kojeg nisu mogli pokvarit ( kruh i namazi ) umrla bih od gladi.


ja sam skoro mjesec dana jela za dorucak maslo i marm. i jos dan danas nakon 7 mj nisam to kuci pojela.ma smucilo mi se.a one blitve s  korijenjem......uh uh katastrofa.jos mi je bila najbolja musaka i kad bi bio doslovno komadic pecene koke.ma meni su svaki dan donosili moji nesto za jest a isto sam izgubila kila dok sam bila na bolnickoj spizi.


istina.... u st bolnici je spiza katastrofa...ja sam doduše nakon carskog bila na teškoj dijeti tako da nisam smila jest ni ono svoje šta sam donila a bome su me mamili oni Jaffa keksići na ormariću svih 7 danauser posted image - nudila san ih curama u sobi al su imale svoje zaliheuser posted image . Za doručak 1marmelada i 3 prozirne fete kruva, za ručak "juha" bez manistre i začina znači samo voda i za večeru opet ta "juha" i kompot kojeg nisan nikako probala...
Al bar nešto dobro od svega toga: iz bolnice sam izašla ko twigyuser posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Hrana u bolnici
30.3.2010 22:33:13   
mara27
recite da sam luda, ali ja baš volim bolničku hranu, mmmmmmmmmuser posted image (bez zezanja)-kad sam hospitalizirana-a bila sam više puta, baš sve mi paše

_____________________________

odgajati dijete-ljubavlju i povjerenjem!
L-25.08.05.
T-19.10.09.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Hrana u bolnici
30.3.2010 22:41:57   
Gogule
ja sam prvi put bila ful zadovoljna... sve sam jela....bilo je tako fino.. svaki dan različito,to je bilo prije četiri godine, a sad pred 7 mjeseci katastrofa... čak smo znale za večeru dobiti isto što je bilo za ručak.. Jedino mi je bilo ok, jer vsam obadva puta bila po 3 dana, a i imala sam zaliha petit beure keksića da ne prifali...al nije...
ehhh, usput da napomene to je bilo u Rijeci...

user posted image

ROKO  20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu mara27)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Hrana u bolnici
31.3.2010 12:14:21   
anuska08
Meni je u riječkom rodilištu hrana bila jako dobra. Pogotovo juha je bila oodlična!!user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Hrana u bolnici
31.3.2010 12:20:05   
Bebys
bila sam u osijeku u bolnici neko vrijeme...bilo je fino...

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Hrana u bolnici
31.3.2010 12:40:29   
xxl
Vinogratska user posted image

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Hrana u bolnici
31.3.2010 19:26:14   
lidac0605
Meni je hrana u Vinogradskoj u rodilištu bila koma-od krvave piletine oko kosti ili mi je bilo preslabo-tipa,dobim posle poroda za večeru juhuuser posted image -ja gledam žensku s tom tacnom i mislim si;jebote,pojela bi juhu,zdelicu,tacnu i tebe user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Hrana u bolnici
31.3.2010 20:07:12   
Krky
Meni je u Vinogradskoj bilo ok, ali prije 16 godina smo tamo gubile kile, ginekologija se obnavljala, pa su dobivali 15 štruca kruha za cijeli dan i cijeli odjel. A u lijepom sjećanju mi je ostala velika žemljica, puno svježeg sira i prešana šunkica...hmm za večericu, mislim. Ja sam "dijete čušpajza" pa nisam zahtjevna, i bila sam jako zahvalna na "all inclusive" usluzi (nema usisavanja, peglanja, pranja, brige o djeci, kuhanja....a tek mir, čitanje časopisa u miru, slobodno vrijeme samo za sebe)

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Hrana u bolnici
31.3.2010 20:25:16   
boba125
ja sam bila jako zadovoljna hranom.kod prijema na odjel smo dobili jelovnike sa po 3 vrste jela za svaki obrok.pa smo odabirali sto zelimo papati.uvijek toplo,u lijepom posudju.
meni je vecinu mm odabrao jer mi je poslije poroda bilo svejedno a nisam ni jaka u njemackom user posted image

_____________________________




(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Hrana u bolnici
1.4.2010 17:00:08   
Tsmee
Meni je u Merkuru bila sasvim OK hrana. Kad sam ležala na odjelu par dana zbog komplikacija u trudnoći, hrana je bila stvarno super. Poslije mi je frend koji radi tamo odao tajnu da trudnice dobivaju posebnu hranu. i juha je stvarno bila fina, a i ostalo.

Klopu poslije poroda uopće ne mogu suditi. Onaj dan kad sam rodila dobila sam neku večeru koje se uopće ne sjećam. Sljedeći dan, na Badnjak (rodila sam 23.12.) je bila neka riba, a ja to ne volim pa sam to preskočila i trpala kekse neke, a na Božić sam prije ručka išla doma pa sam papala Božićni ručak. Ali, moram priznati da sam bila tak umorna i zbunjena da sam užasno malo jela.

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu boba125)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Hrana u bolnici
20.2.2011 12:12:13   
sretna
Vidim da je stara tema, ali ja imam iskustva s Vk, Vu i Os.
Definitivno najbolja i ukusna hrana je u Vukovaru+ jos dobijes
Uzinu oko 16 sati ( neki puding, vocni jogurt, petit keks i mlijeko,
Cornflakes).
U vk je ok, ali uglavnom neslano i nije im bas neki jelovnik.
A u Os mi je bilo katastrofa, okusi totalno cudni i sve na istom
Tanjuru, glavno jelo i salata ( koju ja ne volim) pa mi je to
unistilo svaki obrok.

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Hrana u bolnici
21.2.2011 13:30:24   
Freya
Mene iskreno zanima kakve je hrana u Riječkom rodilištu za vegetarijance? Ja već sada mislim da će mi netko konstantno morati nositi hranu iz vana jer ja ne jedm meso, ali ni rafinirane ugljikohidrate (tipa bijela riža, pašta, brašno, šećer...) već godinama...
Ima tko iskustva sa hranom u Ri rodilištu?

_____________________________

U nizu događaja u mom životu, ništa nije bilo slučajno. Sve se dogodilo u skladu sa unutarnjim potrebama

(Odgovor članu sretna)
Neposredna veza do poruke: 39
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!