|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: novo splitsko rodilište
28.7.2009 12:03:30   
osobno
ma super, ja sam bila uvjerena da će bit do kraja godine jer mi je termin u 1. misec, a sad sam baš malodušna..user posted image

(Odgovor članu crazyblue)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: novo splitsko rodilište
7.12.2009 10:36:45   
crazyblue
kažu da se otvara novo 14.12 (znači za par  dana) pa budemo vidili user posted image .. ja se nadam da neće opet odgađati user posted image

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: novo splitsko rodilište
5.1.2010 15:48:28   
crazyblue
IZVORNA PORUKA: iva1974

ima li bar staro rodilište klime u sobama ili se u 7 misecu treba peći?


nema klime user posted image ja sam rodila u 8 mj i bilo je ajme na +40 stupnjeva. al novo bi navodno trebalo imati..... a sad su pomakli datum otvaranja za veljaču tj za primanja pacijenata

(Odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 28
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!