|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Femara vs. Klomifen
12.4.2010 11:55:29   
crvenkapica
lana  8dc  mi bili  10mm  a  10 dc  mi opet bili  10mm    ......ipak  stoperica  bila  14dc kad su , mozes mislit,   bili vec 17mm.....e sad koliki su ti  9dc   jeli ti rekao dr.

_____________________________

3xAIH =0
2xIVF=0
3IVF = beta 6.3 znaci biokemijska :(
idemo opet u 11mj



(Odgovor članu crvenkapica)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Femara vs. Klomifen
12.4.2010 12:00:18   
Leptir5
Lana,i meni malo čudna ta tvoja gin. 9DC sporo rastu i odmah neuspjeh,pa nije baš da svim ženama brzo rastu,npr. jednoj mojoj prijateljici je uz klomifen bila ovulacija 16DC i uspjela joj je tada inseminacija i trudna je ostala,i već rodila,sve ok. Ne znam kako te može stavit u razmaku od 4 dana,pa treba najrjeđe svako drugi dan na folikul. Inače Šunj je dobra doktorica,ako ti je ona prepisala klomifen zašto ti i ona ne radi folikul. Koji ti je gin. radi? Ako moraš laparoskopiju napravi je,a šta ćeš. Ionako će ti to poslije koristit za inseminacije npr. A radi se pod anestezijom pa i nećeš puno trpit bol.

_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu crvenkapica)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Femara vs. Klomifen
13.4.2010 11:05:39   
lana 25 st
Hallo, ma i sama vise neznam sta da mislim, ja se isto nadam da ce narast do petka, ali eto ko zna! Doktorica, mi je inace super, i bila sam u prethodnim ciklusima svako 2 dan na folikulometriji, ali posto nisu narasli ni prosli put, rekla mi je da ne zna zasto je prvi put super reagirao a ova dva puta skroz slabo pa da dodjem u petak tek pa cemo vidit sta dalje! Rekla mi je opet dat uputnicu za dr. Sunj, pa da ona vidi sta bi moglo bit u pitanju! A ona mi je vec prosli put rekla da bi ona predlozila da se napravi lpsc drilling! A ja bi radije da prvo probamo sa jos nekom terapijom pa ako ne uspi da tek onda to! Ja sam inace mala psasljivica, i svega se bojim. Nesmijem ni pomisljat o svemu! Pitat cu je sta misli za femaru, pa da mozda i sa njom probamo 3 mjeseca! Hvala Bogu imam briznog muza, koji me stalno mazi i pazi, inace bi poludila, on je tako dobra i pozitivna osoba za ne povjerovat! Drzite fige da se do petka nesto promjeni! user posted image

(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Femara vs. Klomifen
13.4.2010 11:28:48   
crvenkapica
drzimo fige naravno   user posted image

_____________________________

3xAIH =0
2xIVF=0
3IVF = beta 6.3 znaci biokemijska :(
idemo opet u 11mj



(Odgovor članu lana 25 st)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Femara vs. Klomifen
13.4.2010 11:48:38   
Leptir5
da i ja se nadam da će se promjenit nešto do petka! Moji rasli kao ludi u jedan dan 7mm,tako 2 puta, da je moja soc.gin. rekla da možda je Poljak falio u izračunu,tko će znat.
I ja sam bila plašljivica i eto došlo do toga da sama sebi ću davat inekciju u stomak,šta se mora mora se,stisneš zube i idemo dalje. Laparo. jednom napraviš i nećeš više morat, a možda ti rješi neke probleme. Otiđi na savjetovanje u dr.Šunj prije Femare.

_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu crvenkapica)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Femara vs. Klomifen
13.4.2010 11:53:36   
lana 25 st
Pa vjerojatno ce tako i bit! Hvala leptirice, uvijek si tako pozitivna! Zelim ti sve sto i sebi zelim a to je da sto prije ugledamo svoje male bebace!

(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Femara vs. Klomifen
16.4.2010 10:13:47   
lana 25 st
Evo mene, sad dosla od gin. folikuli nisu nesto bas narasli od ponedeljka... user posted image Bezveze!!! Dala mi je opet uputnicu da odem kod Dr.Šunj, pa da vidi ona sto nije reagirao klomifen ili da mi nesto drugo propise... user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu lana 25 st)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Femara vs. Klomifen
16.4.2010 11:34:28   
crvenkapica
lana  user posted image

_____________________________

3xAIH =0
2xIVF=0
3IVF = beta 6.3 znaci biokemijska :(
idemo opet u 11mj



(Odgovor članu lana 25 st)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Femara vs. Klomifen
16.4.2010 11:38:56   
Tsmee
Žao mi je Lana... user posted image

Sretno kod dr. Šunj i da što prije otkriješ što je pa u lov na user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu crvenkapica)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Femara vs. Klomifen
16.4.2010 13:49:41   
pepeljuga
lanauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Femara vs. Klomifen
16.4.2010 17:48:35   
anuska08
Lana baš mi je žao!!!!!!user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Femara vs. Klomifen
16.4.2010 18:42:28   
lana 25 st
Hvala vam na podrsci, ja se nadam da ce se vec nesto rijesit i da ce poc na bolje, NE ODUSTAJEM uinat! He! Probat cu sve moguce, samo da sto prije drzim svoju mrvu u narucju!

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Femara vs. Klomifen
19.4.2010 8:16:50   
zara13
ja od subote opet na klomifenu ,sad ovu subotu kod gin.pa da vidi folikule i nadam se da će uspijeti ovaj put

(Odgovor članu lana 25 st)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Femara vs. Klomifen
19.4.2010 9:11:46   
pepeljuga
zara drzim figeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: Femara vs. Klomifen
19.4.2010 9:13:14   
ninolina
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: Femara vs. Klomifen
19.4.2010 9:52:21   
lana 25 st
Zara zelim ti sve najbolje i da uspije ovaj put, drzim fige! user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: Femara vs. Klomifen
20.4.2010 8:09:15   
zara13
i ja tebi za idući put da ti uspije.daj mi objasnite ,reko mi gin zadnji put peti dan ciklusa počet piti po dvije tabl.10 i 11 dan ne imat odnose i 12 -ti dan doći.a zakaj nebi smijela imat deseti dan npr.odnos?jel mi nismo od 9-og do 16 dana uopće imali odnose sad zadnji put tak mi je reko pa sad si mislim možda se zato ni nije primilo.

(Odgovor članu lana 25 st)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: Femara vs. Klomifen
20.4.2010 9:09:49   
Tsmee
Ne znam baš o tome, ali možda azto da tm bude spreman baš za ovulaciju da poveća šanse. Ne znam. Ja kad sam bila na klomifenu, doktor nam je "propisao" odnose 10, 12, 14, 16, 18 i 20. dan bez obzira kad sam išla mjeriti folikule.

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: Femara vs. Klomifen
20.4.2010 10:54:55   
lana 25 st
zara, ja ti tu nemogu pomoci, ali meni uopce moja gin nije govorila da od tad do tad nesmijemo imati odnose! user posted image

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: Femara vs. Klomifen
24.4.2010 8:40:45   
zara13
danas moj gin bio malo boljiuser posted image nego zadnji put,tri folikula u desnom jajniku 15 mm su ,veći nego prošli put i jedan u ljevom al ni siguran dal je folikul il cista tako mi reko ,da će u pon znat više .držite fige da ovaj put uspijeuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu lana 25 st)
Neposredna veza do poruke: 345
   [Obrisani korisnik]
24.4.2010 8:47:37   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu zara13)
  Neposredna veza do poruke: 346
   RE: Femara vs. Klomifen
24.4.2010 8:56:18   
Točkica28
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: Femara vs. Klomifen
24.4.2010 11:52:38   
ninolina
zara draga sretnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: Femara vs. Klomifen
24.4.2010 19:04:02   
Leptir5
to je super zara user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: Femara vs. Klomifen
24.4.2010 19:21:35   
curice
user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!