|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Femara vs. Klomifen
15.3.2010 14:32:20   
Leva
Crvenkapice i meni je zadnji put endometrij bio los pa mi je moj doktor preporucio da pijem Aspirin 100. Endometrij je do inseminacije bio 10 mm. Ne znam da li si probala i ovu kombinaciju, meni se ne cini toliko stetna user posted image

_____________________________

JA-ok, ON- Oligospermia
http://sunasce.blogger.ba/
5 x IUI /AIH = 0
1. stimulirani ICSI = 0
1. prirodni IVF/ ICSI - bez JS

(Odgovor članu crvenkapica)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: Femara vs. Klomifen
15.3.2010 17:39:13   
crvenkapica
pitat cu dr.za    aspirin  100 ili andol??
na svoju ruku  ne bi uzimala.....od sutra sam  ponovo na femari....

_____________________________

3xAIH =0
2xIVF=0
3IVF = beta 6.3 znaci biokemijska :(
idemo opet u 11mj



(Odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: Femara vs. Klomifen
15.3.2010 21:44:49   
Leva
Ja pijem Aspirin 100 iako mislim da im je sastav isti.
Sretno sa Femarom i neka bude puno lijepih folikulica user posted image user posted image

_____________________________

JA-ok, ON- Oligospermia
http://sunasce.blogger.ba/
5 x IUI /AIH = 0
1. stimulirani ICSI = 0
1. prirodni IVF/ ICSI - bez JS

(Odgovor članu crvenkapica)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: Femara vs. Klomifen
16.3.2010 10:26:04   
JUdy
Cure javite kojoj treba Femara.Ostalo mi od 30 tbl. 27tbl. i meni nece vise trebat.

(Odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: Femara vs. Klomifen
16.3.2010 15:31:03   
crvenkapica
judy bas lijepo od tebe...user posted image .
..ja  sam   dobila od jedne cure   sa rode  i bas  su mi dobro  dosle......
nisu one bas ni jeftine......


_____________________________

3xAIH =0
2xIVF=0
3IVF = beta 6.3 znaci biokemijska :(
idemo opet u 11mj



(Odgovor članu JUdy)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: Femara vs. Klomifen
16.3.2010 20:23:09   
JUdy
Da nisu ni jeftine.Ali bolje nego je bacit dati nekome kome ce trebat i bar ce me to grijat na srcu da sam nekome pomogla i olaksala stvar.
Pa se slobodno netko javite na PP.Thaks.user posted image

(Odgovor članu crvenkapica)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: Femara vs. Klomifen
19.3.2010 8:06:32   
zara13
ja od sutra počinjem piti klomifen pa iduču subotu na gledanje folikula,jedva čekam da počnemo sa tim pa možda nam se konačno nakon dvije god desi naša mrvica,a opet strah me ponovnog razočarenja.cure držite nam fige.user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu JUdy)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: Femara vs. Klomifen
19.3.2010 18:20:32   
crvenkapica
zara  sretno   user posted image user posted image

_____________________________

3xAIH =0
2xIVF=0
3IVF = beta 6.3 znaci biokemijska :(
idemo opet u 11mj



(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: Femara vs. Klomifen
19.3.2010 19:31:54   
boba125
zara sretnouser posted image user posted image

_____________________________




(Odgovor članu crvenkapica)
Neposredna veza do poruke: 309
   RE: Femara vs. Klomifen
19.3.2010 19:48:20   
lana 25 st
Zara drzim ti user posted image da uspije od prve! Iskreno ti to zelim, kao i svim drugim curama da uspiju svoju najvecu zelju da ostvare! Ja sam popila vec dvije ture klomifena, ali nije se jos nista dogodilo, prosli mjesec su bili sitni folikuli... Ali ne gubim nadu, jer treca sreca Bozija sreca! Nekako sam optimisticna ali eto vidit cemo sta ce se dogodit! Velika pusa i da se bebac sto prije primi!

(Odgovor članu boba125)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: Femara vs. Klomifen
19.3.2010 21:59:14   
pepeljuga
zara sretnouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu lana 25 st)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: Femara vs. Klomifen
20.3.2010 8:49:28   
Gianna
Sretno i neka mrvica šta prije dođe user posted image user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: Femara vs. Klomifen
22.3.2010 7:15:38   
zara13
hvala vam puno i ja se nadam da će i vama uskoro biti user posted image ili user posted image .

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: Femara vs. Klomifen
27.3.2010 13:11:00   
zara13
došla ja od gin.reko mi ovako desni jajnok dva folikula 10mm a ljevi 18 mm i taj mu kao veliki za 12-ti dan doć u pon opet da vidi dal je taj puknuo ul ne i da vidi ova dva i ak neče bit dost veliki da če mi dat još neke tablete da pojača stimulaciju.č

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: Femara vs. Klomifen
27.3.2010 15:12:29   
lana 25 st
ej zara, ja mislim da je to ok, neka folikulica... Baci se na posao pa mozda se neko i primi! user posted image Meni je isto 12 dan jedan bio 18mm ali nazalost nije se nista primilo, sad cekam user posted image pa da podjem sa 3 turom klomifena, ali vec mi kasni 2 dana, luda sam vec od cekanja, znam da nisam trudna jer su mi prosli mjesec folikuli bili skroz sitni tako da nista od user posted image ... nek vec jednom dodje, pa da krenemo u nove pobjede!!!! Zara drzim ti fige!

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: Femara vs. Klomifen
27.3.2010 15:37:22   
zara13
da sam što mi je reko da nemamo sad još odnose nego da pričekamo još do pon pa če mi reći kad se možemo.

(Odgovor članu lana 25 st)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: Femara vs. Klomifen
30.3.2010 8:05:38   
zara13
bila juće ,reko nam je nek se odma primemo posla i sretno i da ak do 9 mj ne uspijemo da nas šalje za zg,i opet se moje raspoloženje spustilo:)jer po tome sam skužila da čemo onda bez klomifena pokušat,tj prirodno.i to če taman biti 3 god "mučenja",prvo sam se razočarala u ovog sa tdravstva gin.pa sad malo i u privatnika,ali se ipak nadam da će nam možda uspjeti ovaj put

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: Femara vs. Klomifen
30.3.2010 8:09:55   
boba125
zara,drzim fige da vam uspije user posted image user posted image user posted image

_____________________________




(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 318
   RE: Femara vs. Klomifen
30.3.2010 10:23:19   
Tsmee

IZVORNA PORUKA: zara13

bila juće ,reko nam je nek se odma primemo posla i sretno i da ak do 9 mj ne uspijemo da nas šalje za zg,i opet se moje raspoloženje spustilo:)jer po tome sam skužila da čemo onda bez klomifena pokušat,tj prirodno.i to če taman biti 3 god "mučenja",prvo sam se razočarala u ovog sa tdravstva gin.pa sad malo i u privatnika,ali se ipak nadam da će nam možda uspjeti ovaj put


Sorry, nisam baš razumjela... Zašto misliš da bi vas bez klomifena pustio? Koliko si na klomifenu? Ja sam bila 6 mjeseci, a kad nije uspjelo, prestala sam piti i krenula na druge pretrage.

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: Femara vs. Klomifen
30.3.2010 13:39:13   
zara13
sada sam prvi mj,mislim zato jer mi je reko da ako nam se do 9 mj ne primi da će nas slati,nije mi reko ako dobiš opet počni sa klomifenom.malo je zmotani u zadnje vrijeme jer zamjenjuje u drugom gradu u ambulanti dok ovi ne nađu zamjenu .prvo mi je reko u subotu da nek nemamo odnose do ponedeljka,da bi me pito juće dal je bilo akcije za vikend.onda sam ga blijedo pogledala i rekla da je reko da nesmijemo .ludilo

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: Femara vs. Klomifen
30.3.2010 16:42:40   
Tsmee
A, smotanog čovjeka... Ma ne, sigurna sam da te neće samo jedan ciklus ostaviti na klomifenu nego 6 mjeseci. Mislim da je 6 mjeseci maksimum pa ako ne pomogne onda se "ide dalje".
E sad, ne znam koja je kod tebe situacija (sorry nisam polovila) i što si do sad obavila, ali ja sam nakon neuspjeha s klomifenima išla na pretragu HSG da vide prohodnost jajovoda jer je mm imao dobar spermiogram pa se pretpostavilo da je problem kod mene. Nakon toga smo uspjeli.

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: Femara vs. Klomifen
30.3.2010 17:02:11   
zara13
ukratko prvo je mužev spermiogram bio loš pa se popravio nakon 4-5mj,samnom je ok bila sam prije 8 god trudna i sada tri god nikako (ali ne sa mužem).rado ču ga zvati ako dobimda vidim šta će mi reč.

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: Femara vs. Klomifen
12.4.2010 8:29:19   
lana 25 st
Evo ovako cure, ja sam danas bila na folikulometriji 9DC nakon klomifena, opet sitni folikuli! Tako sam tuzna, a polagala sam velike nade u klomifen. Prvi put je odreagirao super, folikuli bili lijepi veliki a 2 i 3 put nista katastrofa! Sta vi mislite sta je u pitanju!
U petak opet iden na folikulometriju da vidimo da se nije nesto promijenilo, ali doktorica kaze to je eto proforma, da dodjem, pa ce me uputit kod specijalistice dr.Šunj koja mi je i propisala klomifen, a koja mi je i spominjala neku laparaskopiju... Ocajna sam, bojim se i svasta nesta! user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: Femara vs. Klomifen
12.4.2010 11:23:13   
Tsmee
Žao mi je Lana user posted image user posted image user posted image
Nemam baš puno iskustva, ja sam odmah dobro reagirala na Klomifen, 2 mjeseca su folikuli bili dobri pa dalje nismo ni mjerili. Doktor mi je rekao da neke žene reagiraju na 1 klomifen dnevno, a neke tek na 6-8. Najčešće se daje 2 pa se gleda kako se reagira. Meni nije mijenjao dozu. Pomislila sam da nije kod tebe preslaba doza, ali valjda onda ne bi bili ni prvi put ok... user posted image
Ne znam draga, u svakom slučaju držim fige da to što prije i što bezbolnije riješiš... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu lana 25 st)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: Femara vs. Klomifen
12.4.2010 11:52:20   
crvenkapica
lana   jesi tu  u kbc  split na aih? 
a terapija je   koja...koliko  si pila  klomifena?  i zasto laparo ako  sporo rastu.......
nemoj se  zivcirati  i meni su  jedan ciklus  spori rasli  folikuli  i  4x  morala doci na uzv   i  tek  16 dc  napravili  aih...
mozda draga da probas drugi put  femaru.



_____________________________

3xAIH =0
2xIVF=0
3IVF = beta 6.3 znaci biokemijska :(
idemo opet u 11mj



(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!