|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 10:52:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ZVRK

mene nije bolilo niš.samo pritisak od guranja bebe za vani.



blago tebi!

(Odgovor članu ZVRK)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 10:53:01   
m600
IZVORNA PORUKA: Kejt

IZVORNA PORUKA: ZVRK

mene nije bolilo niš.samo pritisak od guranja bebe za vani.



blago tebi!



potpisujemuser posted image user posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 10:53:47   
Lola88
IZVORNA PORUKA: FIONA

Lola to je prvo kaj ti rade..-mjere tlak...inače ja bi na tvom mjestu kod prijema ka će ti uzimati podatke to spomenula ali onak usput....neče ti oni oko toga dizati prašinu ali tek toliko da se zna...i sve bu kak treba...sretno user posted image


Hvala vam cure na pomoći i podršciuser posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 10:55:08   
ZVRK
STE BLIZU RODILIŠTA????
ja sam došla zadnji tren i rodila za 20min.od kada sam pozvonila na rađaonu.
muž me prijavljivao i sve šta treba jer ja nisam imala vremenauser posted image

želim tako i svima vama da budeuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 10:56:17   
Anoniman
ja sam blizu. I molim boga da dobijem trudove pa da trpim doma do zadnjega. Mislim da ću se uspaničiti ak mi pukne vodenjak i odmah otrčati u bolnicu!

(Odgovor članu ZVRK)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 10:58:42   
Lola88
IZVORNA PORUKA: Kejt

ja sam blizu. I molim boga da dobijem trudove pa da trpim doma do zadnjega. Mislim da ću se uspaničiti ak mi pukne vodenjak i odmah otrčati u bolnicu!


I ja sam u potpuno istoj situaciji!!!!!

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 11:02:40   
m600
IZVORNA PORUKA: Kejt

ja sam blizu. I molim boga da dobijem trudove pa da trpim doma do zadnjega. Mislim da ću se uspaničiti ak mi pukne vodenjak i odmah otrčati u bolnicu!



user posted image user posted image user posted image user posted image i ja
i ja
i jauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 11:03:03   
ZVRK
da kada pukne treba otići u rodilište ali ako imate trudova a voda nije pukla ostanite doma -nemojte žuriti-naravno ako se osjećžate ok

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 11:03:31   
FIONA
IZVORNA PORUKA: m600

jedno pitanje još : a što točno toliko boli u porodu??? stomak od trudova ili ono doljeuser posted image user posted image


kao i kod menge...tak je bilo meni...user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 11:05:33   
m600
IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: m600

jedno pitanje još : a što točno toliko boli u porodu??? stomak od trudova ili ono doljeuser posted image user posted image


kao i kod menge...tak je bilo meni...user posted image



ja bol mogu podnijeti...jedino ne volim prčkanja dolje po meni...toga me najviše strah...a ovako mi je bitno samo da Petra bude dobrouser posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 11:13:56   
Lola88
IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: m600

jedno pitanje još : a što točno toliko boli u porodu??? stomak od trudova ili ono doljeuser posted image user posted image


kao i kod menge...tak je bilo meni...user posted image



Krasnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , a ja od bolova kod svake menge padala u nesvjestuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 11:15:17   
FIONA
IZVORNA PORUKA: Lola88

IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: m600

jedno pitanje još : a što točno toliko boli u porodu??? stomak od trudova ili ono doljeuser posted image user posted image


kao i kod menge...tak je bilo meni...user posted image



Krasnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , a ja od bolova kod svake menge padala u nesvjestuser posted image user posted image user posted image user posted image



i ja kod menge ali draga kod poroda sam ju zgurala ko sapun u kadi!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...imaj vjeru da te nemuljam...


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Lola88)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 11:16:32   
Duve
Kad si u trudovima ni ne osjetiš šta dole rade...ni bušenje vodenjaka, ni pregled..ma niš... A tvoj strah mi je jaaako poznatuser posted image . Kad sam došla u rađaonu bez trudova, bez ičega mislila sam sad kad krenu trudovi umrijet ću od straha...al kad krenu...krenu lagano i jednostavno strah se izgubi...i tak malo po malo ide...Mene je sad više strah trudova nego čačkanja dole...a i meni se termin bliži...

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 11:17:05   
m600
znači ipak to nije toliko strašno???user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 11:23:02   
m600
IZVORNA PORUKA: Duve

Kad si u trudovima ni ne osjetiš šta dole rade...ni bušenje vodenjaka, ni pregled..ma niš... A tvoj strah mi je jaaako poznatuser posted image . Kad sam došla u rađaonu bez trudova, bez ičega mislila sam sad kad krenu trudovi umrijet ću od straha...al kad krenu...krenu lagano i jednostavno strah se izgubi...i tak malo po malo ide...Mene je sad više strah trudova nego čačkanja dole...a i meni se termin bliži...


stvar je u tome što ja imam jako veliku kočnicu što se tiče pregleda... nisam mislila o ovome pisati ali kao dijete sam bila zlostavljana seksualno...ne silovanje nego s prstima i to mi je ostala trauma...moja greška je u tome što taj problem nisam rekla doktorima jer me strah,sram a i u bolnici ih je puno tako da bih svaki dan to morala govoriti drugom doktoru...zna moj ginekolog koji je jako strpljiv i nježan prema meni...moj problem je što ja jako volim svoje dijete i ono mi je najvažnije ali ovaj strah je jači od mene i ja si ne mogu pomoći...nisam trebala ostati trudna dok nisam potražila stručnu pomoć,ali nisam ni znala da je to toliko ostavilo utiska na mene....ja ne mogu podnijeti da je meni nešto dolje i da me netko dira osim mm-a...nadam se da sad shvaćate koliko mi je teško i koliko se grozno osjećam kad samo pomislim na to...ako ne rodim do sljedećeg tjedna dolazi mi doktor koji je super pa ćemo mm i ja objasniti situaciju i moje strahove a onda možda i dogovoriti porod ili nešto...sram me je ikome pričati o tomeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 11:23:04   
Lola88
Krasnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , a ja od bolova kod svake menge padala u nesvjestuser posted image user posted image user posted image user posted image

[/quote]

i ja kod menge ali draga kod poroda sam ju zgurala ko sapun u kadi!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...imaj vjeru da te nemuljam...

[/quote]

Vjerujem ti Fiona!!!user posted image
Sad mi još samo recite, zadnji puta mi je ginekologica rekla da mi je cervix potpuno ravan...nisam imala pojma o čemu ona priča. To bi značilo da porod neće dugo trajati ili??

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 11:23:32   
Thea
Nije ništa strašno kad ti stave tvoju Petricu na prsa sve ćeš zaboraviti i shvatiti da je vrijedno bola...

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 11:26:13   
Lola88
IZVORNA PORUKA: m600

IZVORNA PORUKA: Duve

Kad si u trudovima ni ne osjetiš šta dole rade...ni bušenje vodenjaka, ni pregled..ma niš... A tvoj strah mi je jaaako poznatuser posted image . Kad sam došla u rađaonu bez trudova, bez ičega mislila sam sad kad krenu trudovi umrijet ću od straha...al kad krenu...krenu lagano i jednostavno strah se izgubi...i tak malo po malo ide...Mene je sad više strah trudova nego čačkanja dole...a i meni se termin bliži...


stvar je u tome što ja imam jako veliku kočnicu što se tiče pregleda... nisam mislila o ovome pisati ali kao dijete sam bila zlostavljana seksualno...ne silovanje nego s prstima i to mi je ostala trauma...moja greška je u tome što taj problem nisam rekla doktorima jer me strah,sram a i u bolnici ih je puno tako da bih svaki dan to morala govoriti drugom doktoru...zna moj ginekolog koji je jako strpljiv i nježan prema meni...moj problem je što ja jako volim svoje dijete i ono mi je najvažnije ali ovaj strah je jači od mene i ja si ne mogu pomoći...nisam trebala ostati trudna dok nisam potražila stručnu pomoć,ali nisam ni znala da je to toliko ostavilo utiska na mene....ja ne mogu podnijeti da je meni nešto dolje i da me netko dira osim mm-a...nadam se da sad shvaćate koliko mi je teško i koliko se grozno osjećam kad samo pomislim na to...ako ne rodim do sljedećeg tjedna dolazi mi doktor koji je super pa ćemo mm i ja objasniti situaciju i moje strahove a onda možda i dogovoriti porod ili nešto...sram me je ikome pričati o tomeuser posted image user posted image user posted image



Bože, m600, životom ti se kunem, i ja sam to isto doživjela i preživjela...sad čitam i suze...
Kao da opisuješ mene...i ja ne podnosim gin.preglede, dobro, moja ginekologica zna za moje "iskustvo" i jako je obzirna...ali ipak, osječaj je grozan.
A glupo mi je doći u bolnicu, pa rađaonu i svakome objašnjavat kaj se meni dogodilo

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 11:27:02   
ZVRK
tea je lijepo rekla ali da te ''bolje''razumijem sada je točnije ali možda bi ti ja preporučila da kada dođeš u rađaonu ipak kažeš doktoru jer da ti bude lakši porod a ne da radi toga budeš sva napeta a tek onda bi mogla sebi otežati porod.
neka te ne bude sram(jako) ali to je prošlo i sada samo glavu visoko i sve bude za 5
pusa

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 11:28:48   
Lola88
Ali, vjerujem curama i ništa nam se neće ružnog dogoditi jer porod je samo malen dio, tek tren u našem životu, a onda čemo čuvati naše anđele...


(Odgovor članu Lola88)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 11:30:16   
m600
lola i meni je tako... ne želim da me tamo gledaju kao divljakušu koja im bježi sa stola jer se treba pregledati
a ne želim ni da me se žali i viče na mene
a i tko zna koji će me doktor dopastiuser posted image user posted image user posted image
ovi stari su jako grubi....kad samo vidim da se približava sa svojim prstima prema meni ja bih ga najradije sašila nogom u glavuuser posted image user posted image user posted image
ne može me nitko razumijeti jer svi kažu misli na bebu.....ali teško je....ne mogu se fokusirati na dijete...
neka me stomak boli jako jako bol podnosim ali ovaj dio mi je grozan...
taman sam se bila nekako "opustila" i onda me krmača u bolnici toliko raskrvarila da sam cijeli dan vidjela zvijezde....poludit ćuuuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Lola88)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 11:30:26   
Duve
m600 žao mi je zbog situacije...i ja se ukočim često kad se legnem kod gin. na stol, al kod samog poroda tj. kad budeš u bolnici pod trudovima ništa od toga nećeš osjetiti..

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 11:31:27   
m600
IZVORNA PORUKA: ZVRK

tea je lijepo rekla ali da te ''bolje''razumijem sada je točnije ali možda bi ti ja preporučila da kada dođeš u rađaonu ipak kažeš doktoru jer da ti bude lakši porod a ne da radi toga budeš sva napeta a tek onda bi mogla sebi otežati porod.
neka te ne bude sram(jako) ali to je prošlo i sada samo glavu visoko i sve bude za 5
pusa


hvala zvrk user posted image user posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 11:32:27   
m600
IZVORNA PORUKA: Duve

m600 žao mi je zbog situacije...i ja se ukočim često kad se legnem kod gin. na stol, al kod samog poroda tj. kad budeš u bolnici pod trudovima ništa od toga nećeš osjetiti..


nadam se da će me uhvatiti trudovi a ne pući vodenjak
nadam se da će biti tako jaki da ću sve zvijezde vidjeti...samo da ne vidim ginekologa s prstimauser posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 11:36:36   
Lola88
Draga m600,
ja sad imam ginekologicu (mislila sam da će tako biti lakše), a opet, objasnila sam joj cijelu situaciju.
I mene brine da kad dođem u bolnicu, nje ne bude tamo, a drugima niti ne pomišljam objašnjavati.
Ali zato sam več sada samo fokusirana na svog anđela. I to mi daje snagu.
Moraš (znam kako je to strašno teško), sve negativno izbaciti iz glave i misliti samo na svoju Petricu.


(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!