|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: na cemu stedite
1.9.2009 23:02:54   
trudnica87
ja na svemu stedim a najvise na sebi.user posted image

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: na cemu stedite
1.9.2009 23:04:34   
FIONA
ma i ja ...ali moj muž mi je neki dan došao doma sa dvoje novih hlača, četiri majce, košuljom...maloj haljinu i košulju...ako nisam pala na dupe...ja gledam kako platiti račune a on po rasprodajama...kao pogle kak jeftino...hlače su sad 299 a bile 700...puloveri po 99, bili su 400 i takve fore...ma da ne bi i nokte prestala raditi...ma ljuta sam na njega ko ris!!!user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: na cemu stedite
1.9.2009 23:05:39   
mirna
Na šminki i sličnom, na skupoj odjeći... Kupujem ono što nam stvarno treba... oduvijek tako - i prije krize...

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: na cemu stedite
1.9.2009 23:06:51   
mama mery
moj to neradi iskreno nije si dvije godine kupi hlace ni majicu osim radnog odjela
a jasm si kupla haljinu neki dan zbog svatova i prijet toga dvije majice jer ih stvarno nisam imala
al zato klinci imaju sveuser posted image


_____________________________




(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: na cemu stedite
1.9.2009 23:08:32   
FIONA
ufff, moja ima i previše...svi samo kupuju...i neka...bar ona...ali MM je bolestan na shoping i ne zna s novcem...ma užas...ja se trudim a on sve razj....!!!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: na cemu stedite
1.9.2009 23:08:45   
mrkvač
da i ja uglavnom štedim na sebi!!! nažalost!!!!!

_____________________________

sara, 20.04.2004
dora, 18.11.2008

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: na cemu stedite
1.9.2009 23:11:15   
Njofra
na svemu. doslovno.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu mrkvač)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: na cemu stedite
1.9.2009 23:11:20   
ninolina
možda će zvučati ko neznam šta ali kako vi osjetite krizu sada...
Mislim jesu i mm su skinuli plaću ali ne mogu reći da nas to uništava, fali ali ne toliko da bi rekli u krizi smo zbog ove recesije...
Dućani su skupi , hrana, roba , kozmetika ali tak je i bilo.... Mislim da mi sami sebi radimo krizu ili je to mi samo ne osjetimouser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: na cemu stedite
1.9.2009 23:11:33   
mama mery
koliko god da stedim malo je.... mm planira ici u svcarsku radi toga a ja nebi da ide jer ako ode necemo se seliti na more i necemo biti zajednouser posted image
sto pua sam proklela novac i opet cu..... proklet bio.....


_____________________________




(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: na cemu stedite
1.9.2009 23:14:11   
mirna
MM bi si trenutno mogao priustiti odjecu, ali toliko stedi na sebi da ga moram natjerati da si kupi nove hlace ili majicu...user posted image   smjesan mi je kada si kupi najjeftinije cipele u nekoj trgovini koje nosi mjesec dana, pa se raspadnu...user posted image prije je trosio na tehniku, ali od kada ima nas, trosi na igracke za malog...user posted image

(Odgovor članu mrkvač)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: na cemu stedite
1.9.2009 23:14:32   
Njofra
ako hočeš savjet, možeš smanjiti razgovore na mobaču, uštediti na nekim računima kao za struju npr. pa izbaciš sve slatkiše kaj ih voliš (pripremaš domaće slatkiše npr. voćne kolače, ako se sjećam mislim da si ti rekla jednom da imaš pregršt voća) pa ne kupuješ odjeću niti obuću niti šminku ne odlaziš frizeru a kamoli pedikeru itd. kaj god

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: na cemu stedite
1.9.2009 23:21:37   
mama mery
rezije nemozemo jer placamo pola-pola s susjedima naime podstanari smo u jednoj obiteljskoj kuci oni dole a mi na katu
a mob moramo pod hitno smanjit jre imao fleks obitelj 500 a racun je oko600kn i jos kucni 150.......
slatkise sam smanjila kad se se loreni poceli zubi kvariti
priustim ja sebi kavicu ali ne vise od toga................user posted image
imao osnovno za zivot krparimo ali se zato puuno volimo user posted image


_____________________________




(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: na cemu stedite
2.9.2009 1:53:26   
dominik
IZVORNA PORUKA: ninolina

možda će zvučati ko neznam šta ali kako vi osjetite krizu sada...
Mislim jesu i mm su skinuli plaću ali ne mogu reći da nas to uništava, fali ali ne toliko da bi rekli u krizi smo zbog ove recesije...
Dućani su skupi , hrana, roba , kozmetika ali tak je i bilo.... Mislim da mi sami sebi radimo krizu ili je to mi samo ne osjetimouser posted image



ja ne osjetim krizu vise sada nego prije 2 mj...tako da ne sparam vise sada nego sto sam prije...krizu osjetim na rati kredita, na najmu koji je poraso jer se gazdarici digo k i rata njenog kredita, jer ne mogu sa 30 kn kupiti nista....

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: na cemu stedite
2.9.2009 8:38:31   
Ninaa
Ni prije nismo baš trošili na luksuz, tak da nismo uveli neke posebne mjere. Jedino kad idem u kupovinu napravim popis pa kupujem namirnice koje nam treba. Počela sam Katarini kupovati Dm pelene pa joj premaču tak da od toga ništa i neće frajerica jesti kašice koje joj sama napravim samo kupovne tak da se većinom odreknem nekih stvari za sebe da bi ona imala baš sve kaj joj treba.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 39
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!