|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: I šta sad?
27.8.2009 9:29:29   
BEBA13
Joj ovakve teme mi odma dignu živac,strašno me podsjećaju na obitelj od MM!
Nemam nikakav pametan savijet jer se i sama nadjem u takvim situacijama samo ću reći da takve osobe(kao žena od tog bratića) uvijek nadju nekakvu zamjerku i imaju nešto za komentirati pa bilo da ti kupila AS od 500 ili 5000kn(prićam iz iskustva)!

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: I šta sad?
27.8.2009 14:05:00   
mlada mama
cuj, i ja sam neke stvari htjela i onda kada su me pitali sto bi ja sam rekla ja bi to i to,htjela sam jednu chiccovu lezaljku bila je oko 500kn. dobila sam neku od 200kn jos je ostala cjena zaljepljena,a kada je ona rodila narucila nam je hranilicu od 1000knuser posted image
Na tvom mjestu ja bi rekla,ako vam je hitno vi kupite,ja sam u guzvi ne mogu sutra nikako u kupovinu...pa cu vam ja dati nesto drugo i onda bi dala taj tl bon od 500kn. pa ce si sama kupiti sta hoce i biti zadovoljna.
I drugi put takvim ljudima ne radi uslugu, nemoj ih zvati kada vidis nesto povoljno jer ces ispasti losa jer trazis na snizenjima..,a ona ocito to nece.
Krivo mi je bilo sto nisam dobila tu chiccovu,a bilo mi je bed otici kupiti drugu jer sam vec  imala tu,ali ajde nekako sam to presla mali nije kuzio razliku izmedju chiccove i ove,ali ni ja nisam prigovarala.
Kupila sam joj hranilicu od 1000kn,da bi ona meni rekla nakon par mjeseci da je taj poklon kao nekoristan,jer joj nece beba da sjedi u hranilici.
Zato ti bolje daj ili novce ili bon pa nek sama kupi sta joj pase,a ne da ti kupis nesto sto joj ne pase pa da bude nezadovoljna.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 52
   [Obrisani korisnik]
27.8.2009 14:07:55   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mlada mama)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: I šta sad?
27.8.2009 14:09:51   
natalijax
evo kakva sam ja ja sam za svoje necake kupovala stvari po tisucu kuna,nije mi bilo zao niti mi je sad zao.mene pita seka sto cu ja samo kazem ostavi te novce i kupi nesto svojoj dijeci,zao mi je u ovakvoj krizi da kupuju skupe stvari,moje seke nisu bezobrazne one ce kupit za moje dijete,vratit ce i vise nego sam ja dala njihovoj,al ja sam opet takva zao mi da netko trosi,mislim po ovom sto sam ja,ja sama pravim iznimke na sebi,Ali neshvatljivo mi je opet bas nekom kupit od 200kn poklon a onda trazit za sebe skuplje,ma jel sto su vase potrebe manje vrijedne nego tude,nedajte se zezat

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: I šta sad?
27.8.2009 14:21:03   
mlada mama
Ma ni meni nije bilo krivo jeb..ali sto je vrijednije tvoje djete od moga, placu nemaju novaca,sto god mi nasem malom kupimo prigovaraju,dodjemo kod njih djeca stalno placu ja bi ovo ja bi ono,ja i mm naravno odmah se raznjezimo i kupimo da njihovi se roditelji poslije izlaju kako tjedno uplate 500kn. ka kladionicuuser posted image user posted image user posted image
Onda sam ja podvukla crtu koliko ti meni toliko ja tebi...
Cvrčak,ako vec nisi bila s braticem u kupovinu,kada odes fino spomeni da bi i ti svojoj curici kupila bicikli neki i to bas taj, pa da vidis hoces li ga dobiti ili ne...
Kad oni izvoljevaju izvoljevaj i ti i za svoje djete uvjek trazi najbolje

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: I šta sad?
27.8.2009 14:30:03   
sina
IZVORNA PORUKA: anaxx

cvrčak, stvarno nije u redu da ti tako odgovore, ja bi kupila ovu za 500, pa ako im ne paše evo račun pa neka sami zamijene i doplate za onu od 900kn
a tebi svaka čast na lijepom poklonu!
   potpisujem u potpunosti. ne mogu si ni zamisliti tolikog bezobrazluka,a ti se još i loše osjećaš i razbijaš glavu zbog jedne nezahvalne koze koja nije vrijedna ni da joj kažeš dobar dan.

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: I šta sad?
27.8.2009 14:30:28   
koka
Draga Cvrčak ,neznam šta da ti kažem al jedno je sigurno-ne bi iz inata kupila sjedalicu od 900kn. eto, pogotovo jer se tako ponašala...odi u TL i daj im bon od 500 a ostalo nek si nadoplati ako baš tu želi.btw, rekla bi bratu kako se osječam.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: I šta sad?
27.8.2009 15:42:21   
FIONA
aaaaaaa.....grrrrrrrrrrrrrrr.........user posted image user posted image user posted image .......ja bi ih pojela od muke sad!!!!

ma ko je jadna trudnica na čuvanju trudnoće...mjesec dana sam bila ko cucak u bolnici da bi me doma dočekalo rasulo....ko je mene kaj pital i žalil....ma joj kaj volim kad se samo delaju bedasti...ja ne bi...

odlučila si, nadam se da ne buš požalila komad!user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 58
   [Obrisani korisnik]
27.8.2009 15:45:33   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu koka)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: I šta sad?
27.8.2009 15:48:52   
lelo
ima dobrih ljudiuser posted image ,
ali ti je žena od bratića prava kuuser posted image  ja bi joj kupila najjeftiniju pa nek si misli.

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: I šta sad?
27.8.2009 15:53:09   
FIONA
ajme baš mi je drago....ja ju bum poljubila a ti počni slušati svoje srčeko več jednom a ne razum....razum nekad ode u dubine i napravi sranje...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: I šta sad?
27.8.2009 15:53:53   
Zvonki
O cvrčak, ti luda, eto šta da ti drugo kažem. Ja ne bi na tvome mjestu. Rekla bih da nemam za najskuplju sjedalicu i da ću kupiti jeftiniju a za koju znam da je ispitana i ima certifikat za sigurnost jer to je na kraju krajeva bitno. Ostalo plaćamo samo dizajn i IME. Ali dobro da si tako prošla. A ova od tvog brata je guska. Pa nek' me moderator opomene baš ako hoće user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 62
   [Obrisani korisnik]
27.8.2009 16:00:34   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 63
   RE: I šta sad?
27.8.2009 16:06:05   
CallamityJane
a snaha ti je grrrrrrrrrrrr
ja i ne znam koja je moja marke hehheheuser posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: I šta sad?
27.8.2009 16:08:22   
Zvonki
Ja bi joj kupila tu Neonato sjedalicu koji si htjela i naljepila na nju markicu na koju bi napisala Maxi cosi user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 65
   [Obrisani korisnik]
27.8.2009 16:10:19   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 66
   RE: I šta sad?
27.8.2009 16:33:16   
buduća mamica
cvrči ti si divna osoba, ne daj da te zbog toga iskorištavaju....user posted image ja ne znam kako mogu postojati takve ohole osobe kao što je žena tvog bratića....ja bih bila sretna da mi netko pokloni bilo kakvu sjedalicu i bilo bi mi neugodno uopće postavljati neke uvjete na poklon, tako je bilo i za svatove, svi me ispituju šta hoću, pa navaljuju daj reci a meni neugodno...jedva su nešto izvukli iz mene, uglavnom su to bili njihovi prijedlozi a ja sam samo pristala ako to nisam imala....

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: I šta sad?
27.8.2009 17:59:18   
lavica81
e vidi se da ima Boga, svaka čast prodavačici u TL. Takve ljude je danas teško naći.
a sad lijepo kad ti malenoj bude rođendan naruči najskuplju biciklu i reci eto baš tu hoću, pa vidi hoćeš li je dobit
a za tu ženu od tvog rođaka nemam riječi, očito je "dama" koja pati od maraka, najobičniji snob

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: I šta sad?
27.8.2009 18:05:45   
Ninaa
To je prestrašno, umjesto da bude zahvalna ona tak. Ja na tvom mjestu nebi kupila, rekla bi da si kupe sami i dala bi ono kak si napisala i novce i to 500 kn, pa si nek sama kupi kaj hoće. Reci da imaš problema sa zdravljem i da trenutno to ne možeš ići tražiti,a kak je njima frka s vremenom nek si sami kupe.
Ps nisam vidjela prijašnji post, svaka čast prodavačici,a ovo je očito glupača kojoj je bitno da bude skupo, ti naruči za svoju curicu nekaj skupo za roćkas pa ćeš vidjeti jel će ti kupiti.

< Poruku je uredio martina ks -- 27.8.2009 18:08:48 >


_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 69
   [Obrisani korisnik]
27.8.2009 19:17:07   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Ninaa)
  Neposredna veza do poruke: 70
   RE: I šta sad?
27.8.2009 20:58:46   
BUMBIKA
Isuse dragi stvarno ima odvratnih ljudi...user posted image user posted image ,čitam i nevjerujem šta pišeš,već sam poludilauser posted image user posted image
Baš mi je drago da nisu imali tu maxi cosi,a za nju nemogu vjerovati,stvarno je odvratna.
A što se tiče marke neo nato,znam da je dobra i kvalitetna, mi imamo njihova kolica 3u1 i AS jue odlična!!! 

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: I šta sad?
27.8.2009 20:59:59   
maja
baš mi je drago da je sve super završilo, valjda te ova tvoja guska ne bude tražila računuser posted image  
i svaka čast prodavačici, takve se teško nalazeuser posted image

i nemoj se više dati zajuser posted image , nije vrijedno tvojih živaca

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: I šta sad?
27.8.2009 21:00:28   
BUMBIKA
Da,naravno user posted image user posted image user posted image za prodavačicu!!

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: I šta sad?
27.8.2009 21:20:25   
Ruža
Joj Cvrči opet si me utješila, odmah mi je lakše kad vidim da nemam samo ja takvih rodbinskih problema.user posted image
Drago mi je da je sve dobro završilo, neka im je sa srećom, ti si svoje obavila  i nadam se da ćeš idući puta znati pametnije.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 74
   [Obrisani korisnik]
27.8.2009 21:25:01   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu maja)
  Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!