|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
21.2.2010 10:57:09   
adryosijek
ja sam 2 mjeseca prije pripremila ner nikad se nezna kada ce beba vanuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu Ladina mama)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
21.2.2010 11:27:06   
mani
i ja sam tako....2mj prije...user posted image

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
11.3.2010 12:58:48   
kungfu ninđica
Ja sam sada u 28 tjednu i vidim da je tamo jedna mama napisala da bi se već sada trebala pakirati torba ali nije li to ful prerano...ipak je još punih 12 tjedana pred nama? Ja još nemam apsolutno ništa spremno pa sam se malo zabrinula...mislila sam s time krenuti tamo negdje zadnjih mjesec danauser posted image jel to ipak prekasno?

(Odgovor članu mani)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
11.3.2010 13:03:46   
adryosijek
ma nije prekasno ali ja sam za svaki slucaj ranije jel me panika vata neznas nikad kad ce pocet porodaj bolje prije negokasnije ja tako mislimuser posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu kungfu ninđica)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
11.3.2010 14:29:19   
Točkica28
Torbu biste trebali spakirati već 3 tjedna prije termina. Pripremite:
  • dokumentaciju; trudnička i uzv knjižica, nalazi rađeni u trudnoći, nalaz o krvnoj grupi i rh faktoru
  • 2 paketa uložaka. Toplo preporučam one najobičnije Vir 80. Sve ostalo bit će nezamislivo grubo. Možete ispod tog uloška staviti neki tanki, radi boljeg upijanja
  • 1-3 spavaćica
  • ogrtač
  • papuče
  • pribor za osobnu higijenu
  • toaletni papir
  • ručnik
  • donje rublje


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
11.3.2010 14:32:37   
Nika 24052006
Ja sam danas odlučila ići u shopping po "namirnice" za torbuuser posted image .Iako imam još 4 tj da uđem u deveti mjesec,pa još dodatna 4,nekako bi ja ti pripremila,pa šta bude.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
11.3.2010 14:47:18   
adryosijek
aa nisam toalet papir stavilauser posted image user posted image user posted image da jos i fotic i mob da se beba slika bar s mobom i salje najmilijimauser posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
11.3.2010 16:46:22   
Točkica28
jedno pitanjcce... poslije poroda... kad se vratite u bolnicku sobu jel se moze uopće zaspati od uzbudenja?

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
11.3.2010 16:49:19   
ninolina
jedno pitanjcce... poslije poroda... kad se vratite u bolnicku sobu jel se moze uopće zaspati od uzbudenja?

a gle draga ovisi gdi rodiš i kako bolnica ima... kod nas je meni beba došla nakon dva sata u sobu a do tada su me sestre digle, istuširala se i eto bebe... tako da teško da možeš spavati jedino ako u noći rodiš ali i 5 sati je brzo a tada bude za mjerenje temp, i začas je opet beba kod tebe... nema odmora osim dok bebica spava kraj tebe


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
11.3.2010 16:52:00   
Točkica28
ja spadam u petrovu.. jel i tam bebač sa mnom?

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
11.3.2010 16:54:19   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: Točkica28

jedno pitanjcce... poslije poroda... kad se vratite u bolnicku sobu jel se moze uopće zaspati od uzbudenja?

ja sam zaspala jer nisam tu noć i noć prije uopće spavala .
a bebu dobila tek za posjete

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
11.3.2010 17:04:09   
lidac0605

IZVORNA PORUKA: Točkica28

Torbu biste trebali spakirati već 3 tjedna prije termina. Pripremite:
  • dokumentaciju; trudnička i uzv knjižica, nalazi rađeni u trudnoći, nalaz o krvnoj grupi i rh faktoru
  • 2 paketa uložaka. Toplo preporučam one najobičnije Vir 80. Sve ostalo bit će nezamislivo grubo. Možete ispod tog uloška staviti neki tanki, radi boljeg upijanja
  • 1-3 spavaćica
  • ogrtač
  • papuče
  • pribor za osobnu higijenu
  • toaletni papir
  • ručnik
  • donje rublje


Ja ću morat i ranije user posted image pošto sam zadnji put rodila 25 dana prije termina,ja ću to spakirat jedno barem mjesec i pol prije,pa kad bude bude user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 87
   [Obrisani korisnik]
11.3.2010 17:13:55   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu lidac0605)
  Neposredna veza do poruke: 88
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
24.3.2010 22:37:05   
anna85
Da mozete samo da me vidte  kako sam citala sve  sto ste pisale sirom otvorenih ustiju user posted image ja sam sad u 28 nedelji trudnoce a torba mi nije ni na kraj pameti,ja bi to tek tamo  krajem 5 meseca spremala sad mi se cini prerano ali.... pocinjem ja polako  sa kupovanjem za tu  torbu nije na odmet user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
24.3.2010 22:39:39   
novamama
IZVORNA PORUKA: anna85

Da mozete samo da me vidte  kako sam citala sve  sto ste pisale sirom otvorenih ustiju user posted image ja sam sad u 28 nedelji trudnoce a torba mi nije ni na kraj pameti,ja bi to tek tamo  krajem 5 meseca spremala sad mi se cini prerano ali.... pocinjem ja polako  sa kupovanjem za tu  torbu nije na odmet user posted image



ma imaš još vremena...3 tjedna prije termina je kad si u 37 tjednu...ili možeš otprilike mjesec dana prije termina...

a i uvijek ti ostane zadnji tren za ubaciti mobitel i punjač, četkicu za zube...

zato je važno imati i jedan popis pri ruci, da što ne zaboravišuser posted image

< Poruku je uredio novamama -- 24.3.2010 22:40:17 >


_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu anna85)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
24.3.2010 22:39:49   
pepeljuga
ja sam za prvu dva tri tjedna prije a za drugu dan prijeuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu anna85)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
24.3.2010 22:47:51   
anna85
 Pa ok  onda bila sam sva u soku nekako mi je prerano.Ja sam cula da u ovom novom rodilistu u splitu  kontrolisu torbe i sve povade,samo ostave bas bas najosnovnije npr ves,one uloske za grudi heheheh ne znam im strucno ime i licnu kozmetiku sve ostalo natrag,naravno muz donese sve sutradan

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
24.3.2010 22:49:12   
pula25
mjesec dana ili 3 tjedna su za prvu trudnoću nekako taman... da ne bude iznenađenja

_____________________________

MALI ANĐEO NAM DOŠAO...
...NIKA 21.10.2009

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
24.3.2010 22:50:21   
novamama

IZVORNA PORUKA: anna85

 Pa ok  onda bila sam sva u soku nekako mi je prerano.Ja sam cula da u ovom novom rodilistu u splitu  kontrolisu torbe i sve povade,samo ostave bas bas najosnovnije npr ves,one uloske za grudi heheheh ne znam im strucno ime i licnu kozmetiku sve ostalo natrag,naravno muz donese sve sutradan



možda i bolje..prvi dan su ti najbitniji ulošci vir...i spavaćica za promjenu (ako ne daju svoju)...voda, da to obavezno...nama su savjetovali i pločicu čokolade, u slučaju da izgubiš snagu, da dugo traje...
a da ih nazoveš u novo rodilište?
sigurno će imati dobre savjete, jer svako je drugačije....

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu anna85)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
24.3.2010 22:55:59   
anna85
Pa znas kako na sajtu kbc ima spisak stvari ali sam cula da to nista nije tako,da pola poizbacujuuser posted image

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
24.3.2010 23:04:55   
novamama

IZVORNA PORUKA: anna85

Pa znas kako na sajtu kbc ima spisak stvari ali sam cula da to nista nije tako,da pola poizbacujuuser posted image



ma žene su ti ludeuser posted image ko zna što sve potrpaju unutra, bilo one bilo muževiuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu anna85)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
24.3.2010 23:06:09   
ninolina
ma žene su ti ludeuser posted image ko zna što sve potrpaju unutra, bilo one bilo muževiuser posted image

onda sam ja ta luda... ja vozila torbu veliku na kotačiće jer se nije dala nositi koliko je bial teška i još sa strane ruksakuser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
24.3.2010 23:08:31   
novamama

IZVORNA PORUKA: ninolina

ma žene su ti ludeuser posted image ko zna što sve potrpaju unutra, bilo one bilo muževiuser posted image

onda sam ja ta luda... ja vozila torbu veliku na kotačiće jer se nije dala nositi koliko je bial teška i još sa strane ruksakuser posted image user posted image




stvarno?user posted image

pa šta si stavila unutra? mikser? zavjese?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
24.3.2010 23:14:31   
ninolina
he he tri pođame, dvije spavačice, tri ručnika veliak, tri mala.... kućni ogrtač, 10 pari gača, 4 grudnjaka za dojenje, 2 obična... ajme ne mogu se ni sama sjetiti šta sve nisam... a da i papuče za tuširanje jer mi se gadila ona kada, papuče za sobu, 3 para čarapauser posted image user posted image , ulošci always 2 paketa velikih, 4 paketa vira, ulošci za cice 2 paketa, šampon, četkicu, kaladont, kremice za mene i bebu...vlažne baby maramice........................ ha ha treba još kaj napisati ma luda sam ja 

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
24.3.2010 23:28:40   
novamama
meni su to naknadno donosili, uglavnom sam stalno nešto naručivalauser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!