|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: nema se para
20.7.2009 12:26:23   
dominik
IZVORNA PORUKA: lilivana

IZVORNA PORUKA: dominik

a ja kune doma vadim iz kauca...ima toga jos hrpa...


e draga moja, tako smo i mi... prestrašno, pred dva mjeseca smo ostali bez kn, 2 dana prije plaće user posted image  user posted image  user posted image  a gabi se igra i "ide u trgovinu". ja prodavačica. a ona meni izvadi 70 kn iz svog novčanika (to joj moji stavili u novčanik dok su bili). to smo si "posudili" i vratili u plaći user posted image  



ooo pa mi smo domiu duzni oko 2000 knuser posted image bumo mu vratili kad prodamo zemlju...a jadna dora nije ni vidla sicu koju je dobila

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: nema se para
20.7.2009 12:33:06   
buduća mamica
škrtih li staraca!!!! I mi smo u teškoj krizi ali nam naši roditelji puno pomažu premda su u istoj situaciji (moji poljoprivrednici a njegovi imaju krave), moji nam daju hranu (meso, jaja, brašno, i sve što nam treba) a njegovi nam plačaju nešto računa i daju mlijeko naravno, tako da se preživi....za bebicu koja nam stiže u sijećnju nam treba samo robica i kozmetika (imam svoj krevetić i kolijevku koji su savršeno očuvani), i uopće ne sumnjam da će se jadni pošteno istrošiti za unuče, pogotovo moji jer im je prvo...i ja štedim svaki mjesec 100-200 kn za robicu, tako da se stvarno ne mogu žaliti kad vidim kako je drugima teško. Draga glavu gore bit će bolje jednog dana. moj ti je savjet da se ne sramiš, ako ti ove drage žene žele pomoći prihvati pomoć, nije sramota pa njima ta robica više ne treba i bolje da je ti iskoristiš nego da se ne daj Bože baci...eto ja se raspisala a ti se samo drži...i čuvaj i voli svoju user posted image

(Odgovor članu trudnica87)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: nema se para
20.7.2009 12:48:53   
ivanaa
ako bude deckic javi se na pp pa ti posaljem garderobice i od opreme sta ti treba a imam

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: nema se para
20.7.2009 12:54:40   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: Mariachi

Slobodno se javi za robicu, oni najmanji brojevi se brzo prerastu i ostanu skoro ko novi. Skupit ćemo ti nešto! Kad budeš znala spol, napiši, ja imam 3 cure, pa je uglavnom rozo... user posted image



Također! Ja sve skladištim, pitam se za koga? Vrlo rado ću ti proslijediti. Imam i kolica koja mogu i za dečka.


_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: nema se para
20.7.2009 12:58:33   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: lilivana

mi smo donedavno isto tako... minusi do kraja, kreditna kartica iskorišten sav kreditni limit, 3 kredita... nedaj Bože da nam se kaj doma "strgalo" ili pokvarilo, nebi imali novaca otkuda kupiti.... dobila sam ug. na neodr., dignula kredit da vratimo sve minuse i dug na kartici i od sada ja preuzimam financije, jer mm nema granica. ne da troši na "ko zna kaj", al on bi sve i svašta kupil za nas, i dogurali do dna, i tako već 3 g živili uz povremenu pomoć mojih roditelja. nije da ćemo sad imati puno za trošenje, al krećemo od pozitivne nule.
draga moja, ima nas ovdje dosta, ako ti nešto bude treblao, pomoć ćemo koliko bude moguće...
ja sam već bila beznadna, al ipak se pronašao izlaz....


Ista ovakva situacija kod nas. Samo ja još čekam ugovor za stalno user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: nema se para
20.7.2009 13:03:14   
mariola
Ja nemam ništa jer i ja čekam prvu bebu, ali ću ti rado kasnije proslijediti jer znam da ću nakupovati hrpu toga a i dobiti. A ako bude curica, možda nešto imam od nećakinje iako je mama toga puno poslala jednoj ženskici u Bosnu.
Uglavnom, ne brini se oko robe, pored ovoliko divnih cura s rr ništa ti neće nedostajati.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: nema se para
20.7.2009 13:12:15   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: lilivana

napiši negdje listu kaj ti treba za bebicu, pa nekaj budemo skupile, je l tako žene?


Odlična ideja. Bilježim se za kolica. A poslije nadodajem što treba user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: nema se para
20.7.2009 13:24:58   
cokolada
Imam spremljene robice za decka, ako ti sto treba pisi na pp.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 33
   [Obrisani korisnik]
20.7.2009 13:27:22   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu cokolada)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: nema se para
20.7.2009 13:40:22   
Thea
IZVORNA PORUKA: dominik


ooo pa mi smo domiu duzni oko 2000 knuser posted image bumo mu vratili kad prodamo zemlju...a jadna dora nije ni vidla sicu koju je dobila



OOOOOOO ja ne mogu niti izračunati koliko smo dužni klincima....Živimo sa mm tetom koja ima njem.penziju i nije imala djece pa klincima stalno nešto da love,a kako mi nikako na kraj s lovom uvijek potrošimo njihovo...Ali kako su oni već veliki i sami nam daju i onda kažu da mi njima ionako kupujemo robu,cipele,sitnice za školu ili sad knjige za školu i razne grickalice.Mislim da danas nema nikog tko nije u frci s lovom i svi se snalazimo svakako,ali opet nekako preživimo jer moramo se potruditi bar svojim klincima pružiti što god možemo....





_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: nema se para
20.7.2009 14:40:33   
tiha
nebrini naravno da cemo ti nesto poslati...nije uopce problem naci ce se nesto user posted image digni glavu gore imas nas user posted image ...

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: nema se para
26.7.2009 20:54:38   
kitty007

drage moje,i ja sam u teškoj fin.situaciji...muž iz bivše veze ima dijete za koje plaća 1000 kn,i kredit koji mu odnosi 2200 kn pa ostane 1000 kn.ja radim u školi,imam kredit od 900 kn,uzeli mi 6 posto i ponovno ćr,podstanari smo,najam 2300 bez režija...bez mojih ne bismo mogli...trudna sam i očajna jer kako kupiti garderobu,k tome zimsku i sve za bebu...znam kako je i vama...

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: nema se para
27.7.2009 17:00:18   
Wukovarka
Cure, dajte sastavite neki popis što vam treba, bude vam se pomoglo...
Nije sramota tražiti pomoć...i meni su cure pomogle nedavno.

Recite što vam treba, bude vam skupljeno.
Za robicu je najmanja briga, ja imam dosta toga zimskoga...kozmetike budemo uzele, pelena...

Samo nam recite što vam treba.

(Odgovor članu kitty007)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: nema se para
27.7.2009 19:13:07   
Anoniman
Cure, imam ja nešto zimske robice, male, što sam odvojila za dati. Hajde, kad smo već počeli na ovoj temi, trudnice, napišite nam termine poroda, pa da možemo otprilike izračunati kad kojoj kakva robica može trebati. Ili konkretan popis. Možemo napraviti akciju onih koje imaju i onih koje trebaju, sigurna sam da bi svi iz nje izašli zadovoljni.
Preporučam akciju kad svi dođu s g.o. jer mi u susbotu idemo za njemačku.

(Odgovor članu Wukovarka)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: nema se para
27.7.2009 20:52:37   
buduća mamica
nisam mislila da će do ovoga doći ali ja moram moliti pomoć vas drage curke. naime stvar je sljedeća. imamo staru kuću koju renoviramo sobu po sobu otkada smo je kupili prije dvije god. u braku smo 6 mj. i ostala nam spavaća soba za renoviranje (spavamo na kauču u dnevnoj). bebica na putu i sve bi bilo idealno da ne iskrsnu nenadani problemi. muž mi ima plaču od 2000 kn i od toga plačamo kredit 1000 i režije. ja sam do sada štedjela za opremu za bebu (po malo svaki mjesec) i sada renoviramo spavaču u kojoj će i beba biti kad se rodi. problem je nastao kada smo shvatili da tepih koji smo planirali oprati i iskoristiti je truo, dakle morali kupiti novi. i ode sva ušteđevina za bebača plus još poveći minus na računu. sad iskreno ne znam kako ću kupiti najnužnije svom anđelčiću kojeg volim najviše na svijetu. totalno sam nestretna jer sam se jako veselila kupovini kao i svaka nova mamica. trebam dobiti bebu u sijećnju. pa ako tko ima bilo kakve robice za zimsku bebu a da mu ne treba ja bih bila do groba zahvalna. jako duga sam čekala da se udam da imam bebicu a sada se sudbina tako tužno igra sa mnom da svojoj bebi ne mogu priuštiti ni najnužnije. user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: nema se para
27.7.2009 22:43:35   
monte
Draga buduća mama,ali stvarno tko još drži tepih u kućiuser posted image .No dobro,nevezano za to,sigurna sam da ćemo ti pomoći,kod mene je većinom ljetna robica,ali bumo nešto našli.user posted image

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: nema se para
27.7.2009 22:48:24   
mirna
IZVORNA PORUKA: trudnica87

hej curke,moram vam se pojadat.ja i mm smo u krizi da nevidim nikakvo rjesenje.dakle,on ima dijete iz prvog braka za koje placa veliku alimentaciju i sad mi imamo pravo da se to smanji ali naravno treba pokreniti sud a jedna parnica je 900 kn.imamo auto na kredit..ja trebam roditi pocetkom 11 mjeseca i mi nismo jos nista kupili za naseg malog andela jer nemamo odakle.cure stvarno neznam kako dalje.on radi dan i noc i opet se nemozemo pokreniti s jednog mjesta.zivimo s njegovima,tata mu je u vojnoj mirovini a mama u njemackoj a nista nam ne pomazu..izludic cu


za pocetak trebate prodati auto i kupiti nesto jeftinije sto si mozete priustiti bez kreditauser posted image neka pronadje i neki dodatan posao, nesto honorarno..user posted image

nemam drugih ideja...user posted image

(Odgovor članu trudnica87)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: nema se para
27.7.2009 22:51:10   
mirna
Jos sam se nesto sjetila... Potrazi opremu za bebu od nasih cura, sigurno ce ti rado pomoci. Otvori temu na Humanitarnosti:

http://www.ringeraja.hr/forum/forumid_229/tt.htm

Sretno!user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: nema se para
27.7.2009 22:56:34   
mirna
Sada sam tek procitala ostatak.. i ti buduca mamica otvori svoju temu tamo... moj mali je zimska beba tako da bi se i kod nas moglo nesto pronaci... ali vecinu stvari cuvam jos za drugu bebu...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 44
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Od kuda pristupate ringeraji?
njanja

Gdje surfate 90 % vremena na RR?

od kuće (86%)

s posla (12%)

preko broadbenda gdje kod ulovim signal i vremena (1%)

s kompjutera od susjeda ili roditelja ili slično (0%)

ostalo (navedite) (1%)


Broj svih glasova: 109

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!