|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: prekid trudnoće u drugom tromjesečju
8.7.2009 20:35:16   
mala pcelica
nesmijem ni da pomislim kroz šta ste sve prošle user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu NijeNego)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: prekid trudnoće u drugom tromjesečju
8.7.2009 20:42:30   
twitty
neznam cure sta da vam kazem
jel gore tada ili malo prije terminauser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

gibam...

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: prekid trudnoće u drugom tromjesečju
8.7.2009 20:44:37   
natalijax
IZVORNA PORUKA: twitty

neznam cure sta da vam kazem
jel gore tada ili malo prije terminauser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

i ja to kazem strasno je to sto se samo dogada

(Odgovor članu twitty)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: prekid trudnoće u drugom tromjesečju
8.7.2009 21:14:55   
NijeNego
Natalija, hvala na dobrodoslici user posted image

Twitty, najgore je kad se ikako desi, nevazno u kojoj sedmici trudnoce. Mislim, mi se majke emotivno vezemo za bebce cim saznamo da smo trudne. Pratimo razvoj, strepimo, radujemo se svakom ultra zvuku, prvom osjecaju u pupi....i ne daj Boze nikome da zna, kako je kad se sve to rasprsne u prah.

Nadam se, u svakom slucaju, da ce ovaj podforum imati sto manje poruka, iako znam po sebi, da ipak treba mjesto gdje i sa kim se moze podjeliti svoja bol.


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: prekid trudnoće u drugom tromjesečju
8.7.2009 21:34:26   
Ruža
Draga dobrodošla na forum.user posted image  Od srca ti želimo urednu i sretnu trudnoću, da uživaš u svojoj škembici i uskoro u narjučju držiš svog anđelka. user posted image
Strašni su to ožiljci na duši, vjerujem da nije lako živjeti sa njima. Vjeruj u sebe i svoju bebicu, pomazi ju u naše ime. Mora biti sve o.k.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu NijeNego)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: prekid trudnoće u drugom tromjesečju
8.7.2009 21:44:20   
ket
nijenego dobro došla....želim ti svu sreću svijeta da se trudnoća uspješno završi,porod još bolje i da imaš najljepšuuser posted image  na svijetu....pusa velika i jedaN VELIKIuser posted image I JEDNAuser posted image  ZA SREĆU

_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: prekid trudnoće u drugom tromjesečju
8.7.2009 21:58:15   
NijeNego
Hvala vam velika user posted image

Drago mi je da sam "naletila" na vas user posted image

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: prekid trudnoće u drugom tromjesečju
8.7.2009 22:04:59   
Wukovarka
Dobro nam došla draga....tu smo i vjerujemo da će sve biti u redu user posted image

Grozno je čitati takva iskustva...ja ne znam kako bi uopće podnjela tako nešto...ma nesmijem ni misliti na to.
Strašno mi je žao tko god je morao to proći

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: prekid trudnoće u drugom tromjesečju
8.7.2009 23:35:12   
dominik
dobrodosla...nadam se da sve zate da ste ucinile sve sto je u vasoj moci ali visa sila, sudbina ili sto vec ucinila je svoje...zelim vam puo srece u trudnocama sadasnjim i buducima i da sto prije zacjele rane na dusi

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: prekid trudnoće u drugom tromjesečju
9.7.2009 8:49:36   
Florijan Jakov
Dobro nam došla... žao mi je na svim bolnim i teškim iskustvima koje ste imale, ali nadam se da je sada sve u redu s vašim trudnoćama i da će sve dobro završiti - s vašim prekrasnim user posted image u naručju.

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: prekid trudnoće u drugom tromjesečju
9.7.2009 8:54:36   
inna

IZVORNA PORUKA: NijeNego

Natalija, hvala na dobrodoslici user posted image

Twitty, najgore je kad se ikako desi, nevazno u kojoj sedmici trudnoce. Mislim, mi se majke emotivno vezemo za bebce cim saznamo da smo trudne. Pratimo razvoj, strepimo, radujemo se svakom ultra zvuku, prvom osjecaju u pupi....i ne daj Boze nikome da zna, kako je kad se sve to rasprsne u prah.

Nadam se, u svakom slucaju, da ce ovaj podforum imati sto manje poruka, iako znam po sebi, da ipak treba mjesto gdje i sa kim se moze podjeliti svoja bol.




Draga znam kako ti je. Sad je najvažnije da se opustiš i posvetiš ovoj mrvici koju nosiš.

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu NijeNego)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: prekid trudnoće u drugom tromjesečju
9.7.2009 9:27:36   
gljiva
Dobro došla nijenegouser posted image . Kako to da još radiš nakon serklaže.ja sam nakon
obadvije bila doma na mirovanju.
Želim ti ugodnu trudnoću. Pazi sebe i bebicu!

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: prekid trudnoće u drugom tromjesečju
9.7.2009 9:39:11   
anaxx
Pozdrav NijeNego!
Meni je ovo strašno za čitati i divim vam se svima na vašoj snazi i volji da ponovo stvorite novi život. Ja evo pokušavam ponovo ostati trudna, a čitajuć ovakve priče hvata me panika, i meni je prijateljica u 16 tjednu morala prekinuti trudnoći sad nedavno i sve me to plaši....
Držite se cure, hrabre ste sve....

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: prekid trudnoće u drugom tromjesečju
9.7.2009 11:33:49   
Kika83
Nijenego dobrodošla i jako mi je žao zbog tvoje situacije ali nema druge nego razmišljati pozitivno da če sve biti ok. Drži se user posted image

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: prekid trudnoće u drugom tromjesečju
9.7.2009 14:11:44   
NijeNego
Hvala vam svima puno na dobrodoslici i na lijepim rijecima i zeljama.user posted image

@Gljiva

Doktor mi je rekao da se mogu vratiti na posao jer radim u office i sjedim vecinu vremena, a beba jos nije tako teska da bi pritiskala jako na grlic. Sada 20og imam kontrolu pa cu onda saznati da li moram odmah na bolovanje ili mogu jos malo ostati raditi. U svakom slucaju, cim doktor napise da moram na bolovanje, pakujem se i hvatam sofe, televizije i interneta user posted image i naravno dajem instrukcije svom dragom muzicu kako sta da ocisti, skloni, opere, skuha i tako to user posted image .

Nije mi nista tesko samo da bebce bude dobro jer zaista treba biti ili hrabar ili lud, pa nakon gubitka pokusati ponovo...Postoji strah - veliki strah, al' od toga je jos veca zelja za stvaranjem novog zivota.

@Anaxx

Znam da se tesko opustiti, vjeruj mi znam, al' moras, na neki nacin, biti jaca od sebe, natjerati se, jer je stres i briga je nesto najgore za bebaca. Nemoj da te iskustva drugih plase. Iz toga samo izvuci neke simptome, znakove koje trebas pratiti i cega se trebas paziti, a sve ostalo....racunaj da ce biti bas onako kako je priroda i dragi Bog zamislio. Sretno. user posted image

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: prekid trudnoće u drugom tromjesečju
14.4.2012 17:14:19   
antonij
drage moje, srce mi se slama i nemogu engo plakati. moja bebica je u 17 tjednu i jos je ziva ali vise nema plodove vode. jos uvijek nemogu vjerovat da je to istina. user posted image user posted image user posted image user posted image doktori govore da je moraju vadit jer se muci... neznam kako cu ikad moci preboljeti sve ovo. svako jutro dsbi se budila s rukom na trbuu i jutros kada sam to isto ucinila tjela sam umrjet....

citajuci vas jos mi je i gore jer sam svatila da cu morati na taj inducirani porod.. moze li mi netko reci postoji li ikakva druga opcija i koliko ce zapravo taj *porod* trajati?

(Odgovor članu NijeNego)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: prekid trudnoće u drugom tromjesečju
14.4.2012 17:37:28   
krijesnica3
žao mi je zbog tebe ali izdrži nekako, ja sam imala spontani u 10.tjednu, nekako je prošlo i vrijeme al nemogu zaboraviti taj datum, nakon 6mj sam opet zatrudnjela i sad imam bebača. sretno

(Odgovor članu antonij)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: prekid trudnoće u drugom tromjesečju
14.4.2012 19:05:04   
danery

IZVORNA PORUKA: antonij

drage moje, srce mi se slama i nemogu engo plakati. moja bebica je u 17 tjednu i jos je ziva ali vise nema plodove vode. jos uvijek nemogu vjerovat da je to istina. user posted image user posted image user posted image user posted image doktori govore da je moraju vadit jer se muci... neznam kako cu ikad moci preboljeti sve ovo. svako jutro dsbi se budila s rukom na trbuu i jutros kada sam to isto ucinila tjela sam umrjet....

citajuci vas jos mi je i gore jer sam svatila da cu morati na taj inducirani porod.. moze li mi netko reci postoji li ikakva druga opcija i koliko ce zapravo taj *porod* trajati?


žao mi je zbog tvoje situacije user posted image
ja sam prošla isto u 25.tjednu,ali beba je imala jako velika oštećenja,potvrđeno amniocentezom....i meni više nije bila živa kad je došlo do poroda...
a koliko će trajati,to ti ovisi kako ti ga misle inducirati....gelom ili inekcijama....ja sam 3-4 dana dobivala inekcije svaka 3 sata,pa onda i na manje razmake,grozno mi je bilo....
boli,i moguće je da ćeš povraćati i imati proljev,na mene je tako djelovalo,a iak mi je tek 4.dan završio taj "porod" user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu antonij)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: prekid trudnoće u drugom tromjesečju
14.4.2012 19:09:27   
pincirotvajler
žao mi je antonij user posted image
nemogu ni zamisliti kaj prolazišuser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: prekid trudnoće u drugom tromjesečju
14.4.2012 20:13:57   
BUMBI

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

žao mi je antonij user posted image
nemogu ni zamisliti kaj prolazišuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: prekid trudnoće u drugom tromjesečju
14.4.2012 20:52:00   
ribica1
Ajme jeza me prošla kad sam pročitala, jako mi je žao i znam da nema te riječi koja će te sad utješit, budi jaka i hrabra!
Ja sam svoje bebice rodila u 24.tj.t. i porod je bio spontani pa ti ne znam za inducirani iako kolko sam čitala znam da to zna potrajat, joj kad bi ti dali da možda na carski to riješiš iako sumnjam da će htijet a možda se ni nesmije, ne znam...
user posted image user posted image

_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Prekid trudnoće u drugom tromjesečju
14.4.2012 21:14:21   
Anoniman
žao mi je draga.... imala sam slučaj prije 2 godine - beba se prestala razvijati, u 18. tj. je bio inducirani porod. stavili su mi gel, dobila trudove i nakon 7 sati sam porodila svog dječaka... i sad mi suze dođu kad se sjetim... međutim, da te utješim, nakon 5 mj. sam ponovo zatrudnila i sada imam prekrasnu 9-mjesečnu djevojčicu (plus njezine 3 starije seke) s kojom je sve prošlo u najboljem redu!

< Poruku je uredio anaxx -- 8.5.2012 11:09:54 >

(Odgovor članu ribica1)
  Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Prekid trudnoće u drugom tromjesečju
14.4.2012 22:38:49   
mala pcelica
ne mogu ni da zamislim kako ti je user posted image sta su rekli doktori zbog čega je doslo do smenjenja plodne vode user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 8.5.2012 11:09:40 >

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Prekid trudnoće u drugom tromjesečju
15.4.2012 12:24:43   
stars777
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 8.5.2012 11:09:16 >


_____________________________

Matija 28.09.1994.
Ivona 12.06.1999.
Lana 22.08.2010.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Prekid trudnoće u drugom tromjesečju
15.4.2012 13:07:13   
antonij
hvala vam svima na odgovorima i utjehi, to mi mnogo znaci... jos uvijek neznam zasto je do ovoga doslo... u meni jos tinja nada da je sve to ruzan san i da ce sutra na pregledu stanje biti bolje user posted image da ce ipak biti te lude vode...

< Poruku je uredio anaxx -- 8.5.2012 11:09:05 >

(Odgovor članu stars777)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!