|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Ringerajina tužionica"
31.3.2010 18:44:06   
Mishek
tužim se na samu sebu jer sam svojoj srećici prerano skinula pelenu dok je kakala. user posted image mislila sam da je gotova. Uglavnom, veselo, veselo. user posted image

_____________________________

Moje dijete = moja sreća

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2401
   RE: "Ringerajina tužionica"
31.3.2010 21:17:50   
Gogule
ja ljuta na dragog...molim ga već tjedan dana da mi kupi zemlju za cvijeće. Jučer napokon kupio a danas sam poludila... kupio neko sra..., supstrat više je kao paučina nego zemlja.... uhhhhh sad bi ga poslala da mi kupi nešto drugo no kasno je...... a moje cvijeće čeka čeka čeka.....

user posted image

ROKO  20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu Mishek)
Neposredna veza do poruke: 2402
   RE: "Ringerajina tužionica"
1.4.2010 12:14:55   
xxl
user posted image Dosta mi je rintanja...sam ja u kući nekaj čistijm i još me se proziva da stalno drndam???Kaj bi trebali svi poumirat od gladi i zmazanoće...mrtva sam umorna,sutra rintam cijeli dan a kad dođem doma opet sve ispoćetka..dok njh trojca rade kaj im se radi

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2403
   RE: "Ringerajina tužionica"
1.4.2010 12:25:14   
ejmama
IZVORNA PORUKA: xxl

user posted image Dosta mi je rintanja...sam ja u kući nekaj čistijm i još me se proziva da stalno drndam???Kaj bi trebali svi poumirat od gladi i zmazanoće...mrtva sam umorna,sutra rintam cijeli dan a kad dođem doma opet sve ispoćetka..dok njh trojca rade kaj im se radi


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Uvijek nađu razlog da nas rastuže.


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 2404
   RE: "Ringerajina tužionica"
1.4.2010 12:30:05   
danery
meni je moj kokošar jučer rekao da se ništa ne trudim...jer sam bacila kartonsku kutijicu u koš umjesto u peć...
htjela sam ga zgromit,njuškalo jedno nosato...
a to što nam je kuća puna kojekakvih vojnih drndi i kaciga,to nema veze...
user posted image user posted image user posted image bezobrazna muška...



(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 2405
   RE: "Ringerajina tužionica"
1.4.2010 12:33:49   
CallamityJane
IZVORNA PORUKA: danery

njuškalo jedno nosato...




na ovo sam otkinula od user posted image user posted image user posted image
ne dajte se cure, nego ih fino zaposlite
ih da vidis sto moj kada vidi da sam ljuta sve pospremi kao curica kakva. Mada on meni i inace pomaze kada je tu
Ma ja imam najboljeg muza na svijetu user posted image
Dobro ovo nisam vam trebala reci, jos ce ispasti da vam mast vadim user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2406
   RE: "Ringerajina tužionica"
1.4.2010 16:48:43   
osobno
JA već danima kupim u prsi, kako bi se reklo...user posted image user posted image user posted image user posted image sam ka pas na sveki jer je MALOUMNA!!!!
Boga joj njena, dođe po deset puta na par minuti, i svaki put izvali neku glupost i uzima Mateja pa makar on mirno leža...user posted image user posted image user posted image
O svemu ona ima mišljenje, a sve je crno, i nem nade za čovječanstvo bez njena mudrog vodstva!
Kad smo joj rekli da ćemo malog krstit u obližnjoj manjoj crkvici"joj pa vi niste normalni, pa zašto, pa šta ću JA reć ljudima kad me pitaju zašto niste u mistu krstili.."
user posted image user posted image user posted image
Btw, ona se krstila u 40-oj, njen muž u pedesetoj, mm su krstili u bolnici jer je kao beba bio jako bolestan...
Nedavno počea plakat kao, "pa jadni di ćete vi za godinu dana?"...
mi živimo u 38 kvadrata a kod njih stan od 72 prazan + dvi garsonijere...
I da ne nabrajam jer mi se diže kosa na glavi...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
I za ne falit, prikjučer došla i govori meni kako će mali sad počet svašta papit pa će se zdebljat?!!!!
HALOOOOO!!!
Mali ima dva miseca, samo na prsima, i dobio 2, 5 kila u dva miseca, čak ni ne zna da ima dva. nego misli da ima tri miseca...
PA ja ću poludittttt...
Sva srića pa mog ljubljenog Luku ignorira...Nema pojma koliko bi triba bit sritan zbog toga...user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 2407
   RE: "Ringerajina tužionica"
1.4.2010 17:04:24   
danery
ajme osobno nije ti lako...

mene moja glupostima naživcira svaki dan....evo sad je došla s posla i lomi po kući,lupa,udara,tv pojačala do daske...pita gdje joj je sin,kažem ja SPAVA...a ona još glasnije udri...
a  oko 10 navečer će uključit veš mašinu i ostavit otvorena vrata,a o pranju suđa da ne pričam...točno podjuser posted image ...
al neka,čekaj babo kad user posted image stigne,čut ćeš svake večeri cike i vriske...
zasad nek gušta dok može...il dok ju ja ne dohvatim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 2408
   RE: "Ringerajina tužionica"
1.4.2010 17:07:28   
danery
e da,a za krštenje ne brini...kad tako kažeš za babu i svekra,šta se ona ima petljat...
mm nije ni pričešćen ni krizman,samo kršten...i to ne znam ni sama kako je to dopustila njegova mila majčica...
a za savtove dobro da nismo imali frke i problema,jer je ona sinu u 9.godini rekla nek sam odluči hoće li ići na pričest...
a meni neki dan soli pamet o našem djetetu...
user posted image user posted image user posted image babe...

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2409
   [Obrisani korisnik]
1.4.2010 17:37:10   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu danery)
  Neposredna veza do poruke: 2410
   RE: "Ringerajina tužionica"
1.4.2010 17:41:29   
Nika 24052006
Ajme,cvrči,ne bi ti voljela biti u koži,zaista ti je veselo...Drži se,i polako,briga te,koliko napraviš,napraviš,neće posao pobjeći...user posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2411
   RE: "Ringerajina tužionica"
1.4.2010 17:41:46   
Wukovarka
Uhhhh!!

Nije ti lako...iskreno, ti to kad napišeš obavezno se nasmijem iako znam da bi ti najradije plakala.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2412
   RE: "Ringerajina tužionica"
1.4.2010 17:41:51   
danery
joooooooooooj cvrčak,sori,znam kako ti je...
čitam post i smijuljim se jer ne znam što da ti kažem...takav je i mm...
ma gdje ih samo nađemo???
sretno sa pospremanjem,ajde ti sad u birc na jednu za smirenje...
user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2413
   RE: "Ringerajina tužionica"
1.4.2010 17:42:14   
maja
joj cvrči draga, pa šta da sad čovjek kaže, il da se smijem il da plačem user posted image



_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2414
   RE: "Ringerajina tužionica"
1.4.2010 17:47:06   
osobno



DAA;a skoro sam zaboravila šlag na kraju. odlazi raditi i dođe do mene i sav vražji me zagrli i pita:hoćeš večeras imati vremena i snage za mene? user posted image
[/quote]

I, onda, oćeš imat vrimena za njega?user posted image user posted image user posted image
Sorry, draga, na ovo sam se skoro upiškila od smija u gaće...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Darling, tu tu tu nema nam pomoći.....
Isti su, ka da ih čovik klonira...Zato i volim napravit sama, pa nek budem satrana...i uredno me navečer pita:
oćeš večeras imati vremena i snage za mene?
user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2415
   [Obrisani korisnik]
1.4.2010 17:53:25   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu maja)
  Neposredna veza do poruke: 2416
   RE: "Ringerajina tužionica"
1.4.2010 17:54:45   
danery


[/quote]
Ma ja imam najboljeg muza na svijetu user posted image
Dobro ovo nisam vam trebala reci, jos ce ispasti da vam mast vadim user posted image
[/quote]

ma nije to što nam mast vadiš,nego pazi da te muž ne čuje...mogao bi se umislit user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 2417
   RE: "Ringerajina tužionica"
1.4.2010 18:02:08   
lueman
ja ću se požalit na nepismene babe u dućanu. konkretno konzum...ok, ljude uhvatilo predblagdansko ludilo a ja ko za inat trebam samo čokoladne bananke. to su oni mali koji stoje kraj blagajne. dođem u dućan i uzmem 10 komada, vole svi u kući (čak i oni kji ne smiju)user posted image user posted image i stanem u red na brzu blagajnu..a na brzoj blagajni reeeeed do kraja dućana . i pitam ljubazno gđu koja bi mogla baka biti :oprostite mogu ja samo s bananicama ??? ne, veli ona , svi čekamo....dobro, gospođo ali ovo je brza blagajna ako niste pročitali. i ništa ja se iznervirala, a stariuser posted image ostal mirno s punim kolicima ispred mene, toliko o dobrom odgoju starih generacija, a i blagajnici sam očitala bukvicuuser posted image user posted image , i tak mislim da sam ispunila svađalačku kvotu za ovaj tjedanuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 2418
   RE: "Ringerajina tužionica"
1.4.2010 18:19:45   
MaTana
IZVORNA PORUKA: danery




Ma ja imam najboljeg muza na svijetu user posted image
Dobro ovo nisam vam trebala reci, jos ce ispasti da vam mast vadim user posted image


ma nije to što nam mast vadiš,nego pazi da te muž ne čuje...mogao bi se umislit user posted image user posted image user posted image



Ma to samo ona tako prića kad ga se poželi, čim je malo duže tu nađe se materijala za tužionicuuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2419
   RE: "Ringerajina tužionica"
1.4.2010 18:33:39   
danery
ajme sreća njena da nije kao moj,svaki dan kući s posla...bila bi cijela rr tužionica user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 2420
   RE: "Ringerajina tužionica"
1.4.2010 18:46:13   
danery
sad pročitah mm cvrčkov post,kaže ajme jadna žena...DOĐI OVAMO I POLJUBI ME (KAKO SAM DOBAR...)
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
e samo da zna...

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2421
   RE: "Ringerajina tužionica"
2.4.2010 11:29:47   
Točkica28
mene sustavno zivciraju retardirani idioti iz tele 2
nepismeni, neljubazni, kontradiktorni... ugl. idiotiiiiiiiiiiiiii
i ja zbog njim nisam mogla zadnjih par dana biti svama
mrrrrrrrrrzimmmmmm ihhhhhhhhhhhhhhhhhhhuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2422
   RE: "Ringerajina tužionica"
2.4.2010 11:37:15   
adryosijek
mene s t coma izivciraju pogotoo kad igram belu pa mi pred pobjedu partije prekine poludim uhhhh oni i njihov internet svaki dan mora prekinut

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 2423
   RE: "Ringerajina tužionica"
2.4.2010 12:54:07   
BUMBIKA
A joj Cvrle gadno

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 2424
   RE: "Ringerajina tužionica"
3.4.2010 17:17:57   
buduća mamica
mm otopio crijevo od novog usisavača, jedva ga kupili i sad opet nemam....pa tko proizvodi te muškarceuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 2425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!