|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  94 95 [96] 97 98   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Ringerajina tužionica"
30.3.2010 18:37:59   
cuba

IZVORNA PORUKA: ivana801

Mishek, sve će biti ok. Vjerovatno ste oboje umorni... sve je to za ljude. Već će ti se sutra činiti sve drugačije. Dok imaš malu bebu, sve je normalno i ja sam imala takvih dana i dana... a onda dok bi prespavala noć, ujutro se sve činilo bolje... Beba je velika promjena u životu i treba proći malo vremena dok se sve ustabili... Tak ja mislim... budite si dobro, a tebi veliki user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Potpisujem!

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu ivana801)
Neposredna veza do poruke: 2376
   RE: "Ringerajina tužionica"
30.3.2010 18:44:11   
curice
tužim samu sebe.Ne mogu vjerovati da sam krštenom kumčetu zaboravila čestitati rođendanuser posted image user posted image .Sad se osijećam tako jadno i bijesno u isto vrijeme.Prava sam zločesta user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2377
   [Obrisani korisnik]
30.3.2010 18:46:13   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu curice)
  Neposredna veza do poruke: 2378
   RE: "Ringerajina tužionica"
30.3.2010 18:53:08   
curice
IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: curice

tužim samu sebe.Ne mogu vjerovati da sam krštenom kumčetu zaboravila čestitati rođendanuser posted image user posted image .Sad se osijećam tako jadno i bijesno u isto vrijeme.Prava sam zločesta user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image



Nisi zločestauser posted image

Za dobre želje nikada nije kasno.

Čestitaj sada,sigurna sam da ti neće zamjeriti


jučer sam se čula sa mamom(od kumčeta) i učinila mi se nekako rezervirana,sad zovem nitko mi se ne javlja.Rođendan je bio prošli tjedan,dva dana nakon moje prometne-stvarno se u svemu onome nisam sjetilauser posted image user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2379
   [Obrisani korisnik]
30.3.2010 19:01:04   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu curice)
  Neposredna veza do poruke: 2380
   RE: "Ringerajina tužionica"
30.3.2010 20:34:20   
BUMBIKA
Moje dijete je danas popodne nemogućeuser posted image
Nevjerovatno je bio zločest,ne pamtim kad je takav bio,tj mislim da čak nije nikada i sad jedva čekam da zaspe


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2381
   RE: "Ringerajina tužionica"
30.3.2010 20:39:13   
Marta j
Ljuta sam jer mi babe koje nemaju nikakva posla nego se zamarati tudim zivotom idu na zivce.
Sta ih briga moj zivot.



_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2382
   [Obrisani korisnik]
30.3.2010 20:48:28   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Marta j)
  Neposredna veza do poruke: 2383
   RE: "Ringerajina tužionica"
30.3.2010 20:54:29   
Zvonki
Osjećam se grozno. Ali mi se na da pisati user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2384
   RE: "Ringerajina tužionica"
31.3.2010 12:39:36   
danery
ufffffffffff al mrzim ručak na komandu....trenutno nisam gladna,al neeeeeeeeeeeeeee,baba skuhala,a ja jesti odmah saaaaaaaaaaaaaaaaad!!!
lijepo kažem ne mogu sad,kasnije ću,ali neeeeeeeeeeeeeee...ajmo mi se na glavu popet i policiju mi na vrat zakačit ak ne jedem sad....
uuuuuuuuuuuuuuuuuhhh dimim se
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 2385
   RE: "Ringerajina tužionica"
31.3.2010 12:42:18   
ninolina
teto mir.....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2386
   RE: "Ringerajina tužionica"
31.3.2010 12:44:47   
danery
vidjela bi ja tebe u miru da te ova user posted image user posted image user posted image spopadne...imam sve manje živaca user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 2387
   RE: "Ringerajina tužionica"
31.3.2010 12:52:47   
xxl
Ja sam opet dobila jebuser posted image  upalu dolje...jebuser posted image  bazeni a ginić mi radi tek iza Uskrsa...svi idu na GO kak hoće..kaj bi ja sad trebala radit a podstanarimauser posted image user posted image

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2388
   RE: "Ringerajina tužionica"
31.3.2010 15:01:31   
Ninaa
Ja se tužim na svoju curku, sinoć je imala tulum od pola dvanaest od 3. plače neće spavati, penje se, kad smo je stavili u krevet opet vriska i penjanje na tatu, koji je na kraju otišao spavati u drugu sobu. Ja sam se borila s njom još neko vrijeme. Danas je spavala do 11 i cijeli dan je grintava, ljuta, hoće van, vani puše, a ja luda i neispavana. Neznam samo ak tak nastavi noću kak ću ići na posao. Ljuta sam i na sebe jel niš ne učim, preumorna sam jel ne sjećam se kad sam se zadnji put naspavala. Uf već mi je svega dosta a tek je 15,00.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 2389
   [Obrisani korisnik]
31.3.2010 15:32:04   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Ninaa)
  Neposredna veza do poruke: 2390
   RE: "Ringerajina tužionica"
31.3.2010 15:34:08   
Ninaa
Ma inače se budila u 7,20 pola 8, ali ju je ovaj sat koji se pomicao totalno zbunio tak da se sad budi u pola 9 i ide spavati kasno navečer iza deset. Sinoć je bila izvanredna situacija. Ovih dana jako loše spava mislim da su opet zubi ali ovo noćas je bilo koma. I sad bi kao trebala učiti a nemrem zapamtiti ništa.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2391
   RE: "Ringerajina tužionica"
31.3.2010 15:38:50   
lee
mene je sinoč isto alex izludio..malo spava pa urla..jede..pa opet zaspe i urla..ja izvan sebe...neznam više što mu je.i od 6ujutro je na nogama..spavao pola sata i sad napokon zaspao...jojjjj...kad če više spvati vjelu noč....

Ninaa sve mi je to poznato...drži se..


_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 2392
   RE: "Ringerajina tužionica"
31.3.2010 16:07:05   
xxl
ma kupila sam si sama nekaj,ak me krivo vudriuser posted image
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Cureuser posted image
xxl a da odeš kod nekog privatnika?


Ninaa možda da ju probudiš ujutro u 8h(ili kada se već budi),jer je cura očito zamijenila dan za noć


_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2393
   RE: "Ringerajina tužionica"
31.3.2010 16:30:52   
ejmama
Mene boli grlo, mislim da do navečer neću moći ni progovoriti.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 2394
   [Obrisani korisnik]
31.3.2010 16:34:17   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ejmama)
  Neposredna veza do poruke: 2395
   RE: "Ringerajina tužionica"
31.3.2010 16:41:06   
ejmama
Bili smo u ovu subotu, bilo je OK.Ja sam se tako brinula kako ću se obuć, kad tamo svega i svačega i većih od mene, a to su tek cure, tako da sam dobro izgledala.

Imam samo sirup od Trpuca.


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2396
   RE: "Ringerajina tužionica"
31.3.2010 16:46:52   
Mishek
IZVORNA PORUKA: Ninaa

Ma inače se budila u 7,20 pola 8, ali ju je ovaj sat koji se pomicao totalno zbunio tak da se sad budi u pola 9 i ide spavati kasno navečer iza deset. Sinoć je bila izvanredna situacija. Ovih dana jako loše spava mislim da su opet zubi ali ovo noćas je bilo koma. I sad bi kao trebala učiti a nemrem zapamtiti ništa.


darling, sinoć je bio pun Mjesec, možda je zbog toga bila takva. user posted image


_____________________________

Moje dijete = moja sreća

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 2397
   RE: "Ringerajina tužionica"
31.3.2010 16:49:41   
xxl
Daj nacjedi si čisti sok limuna u grlo to je dobra prva pomoć
IZVORNA PORUKA: ejmama

Bili smo u ovu subotu, bilo je OK.Ja sam se tako brinula kako ću se obuć, kad tamo svega i svačega i većih od mene, a to su tek cure, tako da sam dobro izgledala.

Imam samo sirup od Trpuca.



_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 2398
   RE: "Ringerajina tužionica"
31.3.2010 16:56:57   
ejmama
Hvala probat ću.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 2399
   [Obrisani korisnik]
31.3.2010 17:07:36   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ejmama)
  Neposredna veza do poruke: 2400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  94 95 [96] 97 98   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  94 95 [96] 97 98   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!