|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: nema više mojeg malog sunca
19.5.2009 13:10:03   
curice
teško ja na ovakvoj temi naći prave riječi
želim ti brz oporavak(posebno psihički,jer je on puno teži) i novu snagu za daljeuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ZLATKA)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: nema više mojeg malog sunca
19.5.2009 13:11:49   
ornela.nely
ovaj put sam začela u "neplodan" dan prije nego su mi napravili potrebna testiranja ali nisam se zabrinjavala jer sam se super osjećala i imala sam zdrave simptome trudnoće.i jučer nema više....ali sad se pripala i dr.koja mi nije htjela dati uputnice jer se boji da ću je tužit.a ne želim to,želim mir i user posted image .sad ću odmarat i tamo negdje za Božić ćemo opet pokušat.pa ću grlit klimu u visokoj trudnoći sljedeće godine.

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: nema više mojeg malog sunca
19.5.2009 13:13:20   
m600
sretno draga......želim ti brz oporavak i što prije jednog malog user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: nema više mojeg malog sunca
19.5.2009 13:25:52   
FIONA
IZVORNA PORUKA: ornela.nely

ovaj put sam začela u "neplodan" dan prije nego su mi napravili potrebna testiranja ali nisam se zabrinjavala jer sam se super osjećala i imala sam zdrave simptome trudnoće.i jučer nema više....ali sad se pripala i dr.koja mi nije htjela dati uputnice jer se boji da ću je tužit.a ne želim to,želim mir i user posted image .sad ću odmarat i tamo negdje za Božić ćemo opet pokušat.pa ću grlit klimu u visokoj trudnoći sljedeće godine.


user posted image user posted image user posted image user posted image .....prava si, nema kaj!!!!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: nema više mojeg malog sunca
19.5.2009 15:35:03   
pepeljuga
draga jako mi je zaouser posted image user posted image user posted image user posted image
al vidim da imas snage za dalje sto je i naj bitnije i zelim ti od srca da ubrzo imas svoju bebicu

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: nema više mojeg malog sunca
19.5.2009 15:40:23   
ornela.nely
hvala vam,drage moje.fiona,ti si lik iz mog najdražeg crtića.više i ne moram cd stavit u dvd jer ga zna napamet.user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: nema više mojeg malog sunca
20.5.2009 12:11:11   
ELISABETH
Stvarno mi je žao user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: nema više mojeg malog sunca
20.5.2009 12:13:58   
ornela.nely
sad saznala da mi kuma trudna,bija bi nam isti termin.

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: nema više mojeg malog sunca
20.5.2009 12:14:53   
tikica_69
ornela...znam kako ti je...ja se borim ko sivonja za dijete a moja rodjena sestra dva namjerna AB u pola godine user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: nema više mojeg malog sunca
20.5.2009 12:17:05   
ornela.nely
a nemam komentara na to,bolje da šutim.ja se sad izvukla iz kreveta,ovaj put me dobro iscijedilo,nisam mogla na noge koliko sam slaba bila.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: nema više mojeg malog sunca
20.5.2009 12:35:28   
Anoniman
Jako mi je zao... user posted image drzi se, RR cure su uz tebe user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ornela.nely)
  Neposredna veza do poruke: 61
   RE: nema više mojeg malog sunca
20.5.2009 12:55:52   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: ornela.nely

a nemam komentara na to,bolje da šutim.ja se sad izvukla iz kreveta,ovaj put me dobro iscijedilo,nisam mogla na noge koliko sam slaba bila.


Ni ja...i ja sutim....user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: nema više mojeg malog sunca
21.5.2009 10:03:20   
ornela.nely
malo me danas uhvatila fjaka jer sam ovaj spontani nekako brzo potisnula i već se veselim ponovnoj trudnoći.to bi trebalo biti super,a ja imam grižnju savjesti jer ne tugujem.jesam ja već malo makla u glavi od svega?

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: nema više mojeg malog sunca
21.5.2009 10:15:09   
ninolina
Ma draga dobro je da si krenula dalje, drži se vrijeme brzo ide, brzo češ po bebicu user posted image .
Sretno draga

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: nema više mojeg malog sunca
21.5.2009 10:20:04   
FIONA
IZVORNA PORUKA: ornela.nely

hvala vam,drage moje.fiona,ti si lik iz mog najdražeg crtića.više i ne moram cd stavit u dvd jer ga zna napamet.user posted image


i ja..ali sinkronizirani....sve volim u originalu ali oni su mi super na HR....


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: nema više mojeg malog sunca
21.5.2009 11:04:29   
malizia
nisi se makla ornela već se radi o obrambenom mehanizmu tebe same, budući ti je ovo 4. kako bi bilo da te tuga ovlada vjerovatno ne bi bila sposobna za daljnju borbu, a na neki način nesvjesno si i ljuta zašto se nije održao i krećeš dalje prema onom koji to HOĆE. Ovo ti je moja psihoanaliza. Veselim se onom danu kada će biti +.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 66
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!