|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cijeđeni sok od naranče u trudnoći
30.1.2014 14:46:52   
runaway
nego mene više zanima u kojem ste tjednu trudnoče? user posted image . Ja sam u petom tako da čekamo na lipanj.
vidim da smo sve tri na novo na tom forumu pa predpostavljam da sve očekujemo prvog? user posted image

(Odgovor članu runaway)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Cijeđeni sok od naranče u trudnoći
30.1.2014 21:47:36   
Tink
Nisam ja mislila ništa loše, ne za tebe nego da sve više se oko nas što je dobro žele izbacit "više sile" user posted image
Svega pomalo i bit će sve ok, voće je dobro za sve, oduvijek je bilo...user posted image
Ja sam 36+4 i dolazi drugi dečko...
Sretno s isčekivanjem uz veliki sladoled i svježi sok od naranče user posted image

_____________________________

...od kada te znam ja virujem u anđele, od kada te znam ja virujem da postoje <3 24.04.

...stigao mali braco <3 22.02.

(Odgovor članu runaway)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Cijeđeni sok od naranče u trudnoći
31.1.2014 14:04:01   
runaway
tako je...prava mjera svega je najbitnijauser posted image

Aha, e pa vidim sada da imaš spoda napisano, da ti je drugi da user posted image nisam ni vidjela prije
U, pa lijepo, ti si skoro na kraju....ja sam tek na polovici.
sve dobro ti želim i sretno user posted image

(Odgovor članu Tink)
Neposredna veza do poruke: 28
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!