|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: vaginalni uzv
26.6.2009 12:10:08   
m600
ja sam isto do 3 mj išla vaginalno i sve je bilo uredu....sad idem preko stomaka....natalija kako to misliš ne smiješ rukom dolje??? ne kužimuser posted image

lutia jako mi je žao zbog bebiceuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio m600 -- 26.6.2009 12:11:02 >


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: vaginalni uzv
26.6.2009 12:11:05   
natalijax
pa kad dodes primjer na pregled a doktor ti zavali ruku da vidi jesi otvorena ok jedamput meni su prvi put u bolnici dvaput dnevno to mi je malo cudno a

(Odgovor članu miha)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: vaginalni uzv
26.6.2009 12:12:06   
m600
pa kako te onda pregledavaju na pregledimauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: vaginalni uzv
26.6.2009 12:13:12   
natalijax
prvu trudnocu kad sam bila u bolnici toliko mi je rukom razvalila dolje da me prepona bolila,mozdasam u krivu da se nesmije neznam zene user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: vaginalni uzv
26.6.2009 12:13:13   
miha
mene na svakoj redovnoj kont. dr tako pregleda,tako vide jesi li otvorena..ne znam kako bi drugačije to vidjeli.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: vaginalni uzv
26.6.2009 12:14:37   
natalijax
sad kad sam bila u bolnici samo na primanju mi je pogledala dolje a joj cure ja sam sad zbunjena nist vise neznam jel se to mora ili neuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu miha)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: vaginalni uzv
26.6.2009 12:17:13   
m600
mene moj ginekolog tako svaka 3 tjedna pregledava.... nije baš da mi zavali ruku...ali gura prste....
mene malo i zaboli i nelagodan je osjećaj ali Bože dragi što se mora mora se

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: vaginalni uzv
26.6.2009 12:19:14   
miha
otišle smo OT,ako ideš redovno dr i kaže da je sve ok,onda je sve ok..nemoj se sad počet oko toga brinut.kad odeš na iduću kontrolu budeš pitala dr.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: vaginalni uzv
26.6.2009 12:19:22   
lueman

IZVORNA PORUKA: natalijax

pa kad dodes primjer na pregled a doktor ti zavali ruku da vidi jesi otvorena ok jedamput meni su prvi put u bolnici dvaput dnevno to mi je malo cudno a


pa mislim da to nema veze, jer onda bi značilo da nema 9 mjeseci ni sexauser posted image mislim da malo pretjeruješ u panici.kak da dr.skuži da li si otvorena user posted image to je najnormalnija pretraga, koja je možda malo neugodnija pred kraj trudnoće.user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: vaginalni uzv
26.6.2009 12:19:36   
ZVRK
a kako bi drugačije moglo da se pregledava bez prstićauser posted image .

i meni je za sve 3 trudnoće napočetku rađen vaginalni uz.
prva user posted image  iznesena do kraja a druge dvije ''maca papala'',e sada šta je kod mene???

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: vaginalni uzv
26.6.2009 12:21:36   
m600
IZVORNA PORUKA: lueman


IZVORNA PORUKA: natalijax

pa kad dodes primjer na pregled a doktor ti zavali ruku da vidi jesi otvorena ok jedamput meni su prvi put u bolnici dvaput dnevno to mi je malo cudno a


pa mislim da to nema veze, jer onda bi značilo da nema 9 mjeseci ni sexauser posted image mislim da malo pretjeruješ u panici.kak da dr.skuži da li si otvorena user posted image to je najnormalnija pretraga, koja je možda malo neugodnija pred kraj trudnoće.user posted image


zašto je malo neugodnija???
meni se učinilo da mi je malo dublje gurnuo prst prošli puta...pa je malo zabolilouser posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: vaginalni uzv
26.6.2009 12:22:23   
natalijax
nije me ni u prvoj pregledavala doktorica ,ja se nadam da nisam otvorena jer i meni je cudno isto bilo pa joj kak sad da ja znam da nisam otvorena,da je neugodno je a sto ce mo sve za naseuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: vaginalni uzv
26.6.2009 12:25:51   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: m600






zašto je malo neugodnija???
meni se učinilo da mi je malo dublje gurnuo prst prošli puta...pa je malo zabolilouser posted image



a razmišljaš ti da je beba veća i ima manje mjesta za prstiće pa ti smetauser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: vaginalni uzv
26.6.2009 14:58:49   
gljiva
Ja idem svaka tri tj na kontrolu i pregleda me dolje da vidi jesam otvorena i kako stoji šav jer sam imala serklažu.
U 22  tj mi je privatni gin radio vaginalni ultrazvuk da vidi stanje šava i cerviksa.
Ultrazvuk mi sad radi na svakoj drugoj kontroli.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 39
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!