|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najljepša imena za djecu
14.3.2012 16:27:33   
so happy
ultrazvuk rekao -- curica user posted image
-- još sam u nevjerici jer je ovo prvi put u životu da me intuicija prevarila (i još njih podosta koji su imali svoje teorije o spolu) --
++ostalo je još vremena,a krug smo suzili na -Aleksandra i Brigita -- mislim da će odluka brzo pasti -- hehe

_____________________________

Desire cre_ates power

(Odgovor članu marcella)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Najljepša imena za djecu
15.3.2012 16:24:35   
mama.tina
Marcella, ja imam Petra user posted image a da imamo curicu, dala bih joj ime Lara. user posted image
Mi cekamo jos jednog decka i sad su nam u izboru Bruno, Lukas i Borna. user posted image

_____________________________

Petar - 18.12.2006.
Matija - 13.8.2009.
Borna - 20.4.2012.
<3

(Odgovor članu so happy)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Najljepša imena za djecu
19.3.2012 20:02:13   
Kazimira
Pozdrav svima!
Evo nama za mjesec dana stiže kung fu pandica kojoj neznamo spol pa ako bude user posted image  biti će Kasper, a user posted image  Vilma. Jedva čekamo user posted image

(Odgovor članu mama.tina)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Najljepša imena za djecu
7.5.2012 1:18:34   
mama.tina
20.4. je nas treci musketir dosao na svijet i zove se Borna user posted image user posted image
Super nam je sve, uzivamo svi zajedno... user posted image
Drzimo fige svim mama koje jos cekaju svoje andjele user posted image

_____________________________

Petar - 18.12.2006.
Matija - 13.8.2009.
Borna - 20.4.2012.
<3

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Najljepša imena za djecu
17.5.2012 21:24:58   
Julia2
Moji momčići se zovu Bennett i Alex, a princezice (blizanke) Lissa i Liat

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Najljepša imena za djecu
15.6.2012 16:35:38   
Lena/Alex
Nama za manje od dva mjeseca stiže beba, ali budući da nećemo saznati spol do dana izlaska, spremamo se za obje opcije. Žensko ime je odabrano (Dunja), no s muškim se mučimo. Prezime nam je zahtjevno i dugačko pa bi barem ime trebalo biti kratko. Favoriti su, za sada,: Luka, Borna, Viktor, Vedran, Marin, Igor... previše opcija, ni jedna The Opcija user posted image

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Najljepša imena za djecu
26.6.2012 21:57:35   
Sistenumberone
Jao za user posted image su mi predobra imena: Roko,Eddi,Sven,Noah,Ian,Niko,Vito,Perun,Mak,Fran,Nikola,Vid,Todor.. Ima ih jako puno kako izabrati pravo?
Glupo je sada davati dječaku ime koje je sada možda alo starije ili normalno, to će njemu vjerovatno biti zastarjelo ime ili mu neće odgovarati zato bolje davati imena kako ih nazivaju ''futuristička'' nego ona zastarjela. user posted image
IZVORNA PORUKA: patka

IZVORNA PORUKA: Tink

meni se za mog user posted image sviđa Ivor i Jakov


Tink i meni se jako svidja Ivor user posted image user posted image user posted image user posted image



(Odgovor članu patka)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Najljepša imena za djecu
28.6.2012 13:47:47   
anamarijapupek
Nama je teta gin rekla da je 99% sigurna da čekamo curicu. Već smo imali rezervirana imena. Muž je imao prijedloge: Domagoj, Branimir, Zvonimir, Borna...sve hrv imena. Od toga mi se jedino svidjelo Borna. Ja sam prije htjela Sarah, Laura...međutim prije par godina sam gledala dokumentarac o nadarenoj djeci i bila je jedna djevojčica koja se zove UMA. Naša Uma dolazi oko 29.11.2012. Jedva čekamoooo user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

05.10.2011.-AB
21.03.2012.-pozitivan test :)

(Odgovor članu Sistenumberone)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Najljepša imena za djecu
28.6.2012 15:17:20   
artur
moji dečki su Tibor i Max <3


_____________________________

kad ti život priušti limun, ti napravi limunadu

(Odgovor članu anamarijapupek)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Najljepša imena za djecu
17.7.2012 12:28:32   
Martini
moj sinčić je Bartol. Sad sam opet trudna i bit će Filip ili Zlata, zavisi što nam kažu. :)

(Odgovor članu artur)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Najljepša imena za djecu
23.7.2012 17:28:15   
moj anđeo
ja sam tek u 7 tjednu,ali smo odlučili da ćemo čekati do kraja ,pa ćemo vidjeti dali će biti curica ili dečkić,neka bude iznanađenje...al razmišljamo ako bude curica možda Hana ili Lucija,a za dečkića Marin ili Patrik..

(Odgovor članu Magda)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Najljepša imena za djecu
6.8.2012 12:28:46   
marcella
Mi smo se dugo mislili,bilo je svakakvih prijedloga ali odluka je pala stize nam Patrik.

(Odgovor članu moj anđeo)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Najljepša imena za djecu
10.9.2012 16:01:46   
samostalna
sviđaju mi se Olivera, Gloria, Dolores user posted image user posted image

(Odgovor članu majap)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Najljepša imena za djecu
30.9.2012 14:17:39   
Papalina
Mi još NezNamo spol...ali curica je 100% CHIARA, a dečko 90% LEO user posted image
ali Nismo još sigurNi... kako se vama sviđaju Naša imeNa?

user posted image user posted image

_____________________________

17.04.2013 <3 CHIARA <3

(Odgovor članu samostalna)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Najljepša imena za djecu
2.10.2012 12:24:58   
Cvetak zanovetak
Ja imam devojcicu i ima najlepse ime MILA, a sada ako dobijem devojcicu bice Nikolina ili Novak..a i Lav mi je lepo..user posted image

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Najljepša imena za djecu
2.10.2012 12:26:00   
Cvetak zanovetak
Da se ispravim a ako bude decak bice Novak ili Lav :)

(Odgovor članu Cvetak zanovetak)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Najljepša imena za djecu
2.10.2012 12:48:16   
Tina..
moja velika djevojčica je Stefani 12g :)
ona je birala ime za seku koja dolazi 20.11 Nika :)

(Odgovor članu Cvetak zanovetak)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Najljepša imena za djecu
5.10.2012 21:45:48   
mala99
Meni je jako teško odlučiti ima, trenutno se razmišljamo o Lari ili Natali

(Odgovor članu Tina..)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Najljepša imena za djecu
1.11.2012 10:11:00   
honeybunny
Što kažete na Reina? :)

(Odgovor članu mala99)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Najljepša imena za djecu
6.11.2012 18:35:19   
Mmaestral
Reina mi je super, nitko nema takvo ime, a i podsjeća me na kraljicu. Što mislite o imenu Isa? Naša beba je začeta na otoku Krk, u Malinskoj, pa ne znam da li netko ima nekih ideja vezanih za to mjesto? Ne znam da li je curica ili dečko, dragi ne želi da znamo, a ja nisam sigurna. Htjela bi znati da se mogu pripremiti, a i on je uvjeren da je dečko, pa želim i njega pripremiti ako ne bude.
I u večini imena se ne slažemo. Mislim da ćemo imati problema s time. Prvo je, a volimo neobična i rijetka imena. user posted image možda Jan, Ian ali niti jedno mi nije to to. user posted image možda Isa (Isabela), Ejla ????

(Odgovor članu honeybunny)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Najljepša imena za djecu
6.11.2012 20:10:41   
seraphyme
reina i znači kraljica, iako mi je malo ljepše rea. al ono,nek se paše uz prezime da ne bude npr maurizzio stojanović il tak neš user posted image user posted image user posted image user posted image   moj stariji je vilim,a novi će biti emil

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu Mmaestral)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Najljepša imena za djecu
10.11.2012 10:38:12   
honeybunny
Znam da je Reina-kraljica.. prvo je i trebalo biti Rea, ali to ime precesto daju psima tako da su me nazivcirali komentari i sad smo na Reina :)

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Najljepša imena za djecu
10.11.2012 20:21:34   
Mmaestral
Kad smo već kod ljubimaca - moja se zove Honey Bunny ;) Zovemo ju Hani. A da se psi tako ne nazivaju, sviđalo bi mi se i ime Frida.

(Odgovor članu honeybunny)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Najljepša imena za djecu
20.11.2012 13:23:30   
bebić
mi jos neznamo spol al zato smo imena vec izabrali....citam gore i vidim da vec ima Max imena :) nas decko ce bit takoder Max, a princeza Elenor :) sta kazete?!user posted image

(Odgovor članu Mmaestral)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Najljepša imena za djecu
21.11.2012 17:20:38   
velvet
lijepo je Elenor,al meni je ljepše Eleonora :) moja je cura Eva Maria,a druga će biti Dolores,kako vam se sviđaju ta imena?

(Odgovor članu bebić)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!