|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najljepša imena za djecu
11.10.2011 8:38:07   
lidac0605
Najljepša su mi imena moje djece,naravno-Laura,Bruno,Marcel i Lukas.
Ak ću ić na peto,bit će Vita ili Mauro user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu fiola23)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Najljepša imena za djecu
13.10.2011 15:51:41   
TanjaP
Nama stiže Leo i muke smo prošli dok se nismo odlučiliuser posted image ....A za curicu smo se pogledali i složili iz prve...Da je bila curka zvala bi se Ilarijauser posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Najljepša imena za djecu
13.10.2011 16:42:29   
keksić
dobro da nije curka user posted image user posted image user posted image

...šalim se, čudno ime, ali lijepo........

_____________________________

03.11.1999. - prva srećkica moja iva (iva- šljiva)
15.02.2010. - druga srećkica moja vendy (vendica -švendica)

(Odgovor članu TanjaP)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Najljepša imena za djecu
13.10.2011 21:42:58   
TanjaP
Ha ha ha user posted image user posted image ... to je i MM rekao... bilo bi baš zanimljivo dečka tak nazvati... user posted image ..A na ime smo naletjeli sasvim slučajno čak i prije nego sam uopće imala u planu trudnoću..Starohrvatsko ime... ne bi vjerovala

(Odgovor članu keksić)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Najljepša imena za djecu
20.10.2011 21:20:09   
medoKartonski
kod nas je user posted image i dolazi na svijet za cca 60 dana, a ime nemamo ... nikako da nađemo da nam se sviđa ... kada smo razmišljali o muškom imenu prvo koje sam rekla nam se oboma svidilo ...

_____________________________

Ne provodite život s osobom s kojom možete živjeti, već s onom bez koje ne možete ... Marijo <3

Naša mala čudo( višta ) ... Iva <3 Rocky

(Odgovor članu TanjaP)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Najljepša imena za djecu
2.11.2011 12:15:42   
jopy22
meni je prvo rekao dečkić pa smo se odlučili za Nou, a sad nam je rekao da će biti curica pa bi trebala biti Tenauser posted image

(Odgovor članu buket)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Najljepša imena za djecu
2.11.2011 12:23:02   
jopy22
Tako je i kod nas bilo, kad smo rekli da će se zvati Noa, nekima se sviđa a nekima i ne ali naša beba naša odluka!! Nama se sviđa.user posted image

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Najljepša imena za djecu
2.11.2011 22:21:09   
medoKartonski
Uspjeli smo se zdogovoriti :) IVA <3

_____________________________

Ne provodite život s osobom s kojom možete živjeti, već s onom bez koje ne možete ... Marijo <3

Naša mala čudo( višta ) ... Iva <3 Rocky

(Odgovor članu jopy22)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Najljepša imena za djecu
6.11.2011 12:41:02   
majap
mi smo saznali da je user posted image i zvat će se Maja Lenauser posted image ,nama se jako sviđauser posted image

(Odgovor članu medoKartonski)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Najljepša imena za djecu
6.11.2011 12:59:52   
ribica1
Mi imamo spremne obadvije verzije jer nikad se ne zna iako bi trebala bit curka!
ako bude curka bit će Dora a ako ne budemo imali Bartola!


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu majap)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Najljepša imena za djecu
22.11.2011 14:43:54   
Marnie13
Da je bio dečkić i moj bi bio Bartol! Super mi je to ime. Ovako se premišljamo između Leda i Vita s prevagom na Leda. U međuvremenu smo se sprdali oko Severinine ideje da joj se kći zove Koko Popović prema poznatom liku iz bajke (em nije bajka, em nije ženski lik...) pa sam ja rekla da neće meni Severina uzeti ime, ja ću roditi prije nje i nazvat ću je - Koko! Tek toliko da pijem krv bližnjima! A sad malu stalno zovemo Koko pa me čisto strah da će joj ta strahota ostati kao nadimak!! Pravo mi i budi kad se diram u Severinu...user posted image

_____________________________

"It is our choices, Harry, that show what we truly are, far more than our abilities."

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Najljepša imena za djecu
13.12.2011 8:51:12   
tonolan
Ja volim kratka imena. A uz to, volim da je domaće, a da dobro internacionalno zvuči.
Npr. Ema, Mia, Bruno, Luka, Teo...

_____________________________

Pricace ti jednom svasta,
boljima se tesko prasta...
pile moje, pace moje malo
i silni misevi u boci,
javice se k''o svedoci
pustolovnog traganja za Gralom

(Odgovor članu Marnie13)
Neposredna veza do poruke: 337
   [Brisano sporočilo]
29.12.2011 21:59:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu tonolan)
  Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Najljepša imena za djecu
30.12.2011 0:58:55   
mama.tina
pozz curke (i poneki tata) user posted image

citam ovaj forum vec godinama, ali sam se tek sada uclanila jer trebam vasu pomoc...
MM i ja imamo 2 sincica, Petar (5god) i Matija (2god) i sad ocekujemo trecu bebicu user posted image
Gin je prvo rekao da je opet user posted image , pa zatim da je user posted image (ali nista jos 100%), za tjedan dana bi trebali znati sigurno... Mi kod kuce imamo problem, jedan deckic bi seku, a drugi bracu user posted image i isto tako imamo problem s imenima.. pa molim vasu pomoc user posted image

Stariji bi seku i htio bi da se zove Lea (sto se meni i MM uopce ne svidja)... Ja bih htjela Mia ili Lara, a on Ana i nikako se dogovoriti user posted image
Mladji bi htio brata (ali ne spominje imena user posted image ) MM bi htio David (to mi je tak-tak)..a meni se svidjaju Borna, Marin, Marko..ali nista od toga mi nije onako super kako smo odabrali prva dva imena...user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: Najljepša imena za djecu
2.1.2012 21:58:42   
Gardenija
teško je odabrati ime za svoje dijete. Znate i sami da ste se svi natezali oko imena sa svojim muževima pa kako onda udovoljiti svim ljudima na svijetu. To je nemoguće! I dobro je tako, kako bi izgledalo da se svi zovemo isto?

Ipak iz svoga primjera svima savjetujem da djeci izbjegavate davati amerikanizirana ili strana imena jer sam zahvaljujući roditeljima koji su željeli da njihovo dijete ima posebno ime meni otežali život. Imala sam problema sa svim dokumentima i stalnim ponavljanjem kako se ime piše da sam tek sada naučila slovkati ime prije nego me netko i pita kako se piše. To nije nimalo ugodno, posebno u školi kada su ostala djeca zbunjena jer ne znaju kako se tvoje ime izgovara pa te onda zovu onako kako znaju ili nadimkom. To svom djetetu ne bih željela nikako!
Ali o ukusima se ne raspravlja.

mama tina - Najbolji je kompromis. Ti daj ako bude cura, on ako bude dečko ili obratno. Ako vas se oboma ne sviđa Lea onda ne. Shvatit će dijete.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mama.tina)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: Najljepša imena za djecu
2.1.2012 22:19:28   
malizia
IZVORNA PORUKA: mama.tina

pozz curke (i poneki tata) user posted image

citam ovaj forum vec godinama, ali sam se tek sada uclanila jer trebam vasu pomoc...
MM i ja imamo 2 sincica, Petar (5god) i Matija (2god) i sad ocekujemo trecu bebicu user posted image
Gin je prvo rekao da je opet user posted image , pa zatim da je user posted image (ali nista jos 100%), za tjedan dana bi trebali znati sigurno... Mi kod kuce imamo problem, jedan deckic bi seku, a drugi bracu user posted image i isto tako imamo problem s imenima.. pa molim vasu pomoc user posted image

Stariji bi seku i htio bi da se zove Lea (sto se meni i MM uopce ne svidja)... Ja bih htjela Mia ili Lara, a on Ana i nikako se dogovoriti user posted image
Mladji bi htio brata (ali ne spominje imena user posted image ) MM bi htio David (to mi je tak-tak)..a meni se svidjaju Borna, Marin, Marko..ali nista od toga mi nije onako super kako smo odabrali prva dva imena...user posted image


od ovih ženskih šta si navela Ana mi je prelijepo .........

(Odgovor članu mama.tina)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: Najljepša imena za djecu
6.1.2012 21:45:11   
Mazoni
Apsolutno se slažem da je nemoguće svima udovoljiti, a svi mi podsvjesno želimo da se imena koja odabiremo za našu djecu svide,user posted image ako ne svima onda bližem krugu ljudi. U mom slučaju i to je nemoguće. Stoga sam odustala uopće govoriti i prijedloge za ime  jer uvijek netko ima nekakav komentar. Moja djeca se zovu Nika i Marko, a za treće još nije postignut konsenzus, auser posted image je ( možda, možda Maks, Adam, Toma )iako sam u 36 tjednu.

(Odgovor članu Gardenija)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: Najljepša imena za djecu
7.1.2012 11:48:58   
tio i ivana
user posted image Ema
user posted image Vito
...spol još ne znamo al potiho se nadam curici :P

(Odgovor članu Mazoni)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: Najljepša imena za djecu
15.1.2012 23:26:36   
mama.tina
Evo mene opet.. Hvala vam na savjetima, a mi opet imamo preokret.user posted image

Definitivno je user posted image , sada smo sigurni 100%...I krecemo u borbu s imenima user posted image

(Odgovor članu tio i ivana)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: Najljepša imena za djecu
16.1.2012 9:40:24   
mala99
IZVORNA PORUKA: Mazoni

Apsolutno se slažem da je nemoguće svima udovoljiti, a svi mi podsvjesno želimo da se imena koja odabiremo za našu djecu svide,user posted image ako ne svima onda bližem krugu ljudi. U mom slučaju i to je nemoguće. Stoga sam odustala uopće govoriti i prijedloge za ime  jer uvijek netko ima nekakav komentar. Moja djeca se zovu Nika i Marko, a za treće još nije postignut konsenzus, auser posted image je ( možda, možda Maks, Adam, Toma )iako sam u 36 tjednu.



Daj ime koje se tebi sviđa. I ja sam za to da se ne govori, jer onda svi imaju neke svoje komentare, a kad jednom daš ime onda je gotovo! A nakraju to je tvoje dijete, pa odabereš ime koje ti i tvoj m volite.

(Odgovor članu Mazoni)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: Najljepša imena za djecu
7.3.2012 8:54:13   
velvet
zdravo, ja očekujem curicu- kako vam se sviđaju imena Eva i Maria Elena? user posted image

(Odgovor članu Magda)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: Najljepša imena za djecu
7.3.2012 10:17:25   
marcella
Cestitam svim mamama, i one koje ce to postati.
Mi jos neznamo sto ce biti, ali ako bude user posted image bit ce Lara ili Paula,
a ako bude user posted image Filip ili Petar. user posted image

(Odgovor članu velvet)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: Najljepša imena za djecu
13.3.2012 10:07:00   
velvet
evo mi kooonačno odlučili-bit će Eva user posted image

(Odgovor članu marcella)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: Najljepša imena za djecu
13.3.2012 16:14:49   
so happy
pozdrav mamama user posted image
sutra idemo na uzv,pa ako se beba pravilno okrene,znat ćemo --
ako bude dečkić,bit će Vanja,a za curicu imamo još nekih nedoumica,pa mi pomažite..-
Aleksandra,Brigita,Valeria ili Erika << user posted image

_____________________________

Desire cre_ates power

(Odgovor članu velvet)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: Najljepša imena za djecu
13.3.2012 21:21:13   
marcella
meni je Brigita lijepo

(Odgovor članu so happy)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!