|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najljepša imena za djecu
27.10.2010 21:24:40   
LUNA000
sa tvog popisa meni se sviđaju Marcel. Adrian i Toni...:)

(Odgovor članu lillyfee)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Najljepša imena za djecu
28.10.2010 10:17:33   
naša beba
luna... a kako ti se sviđa kombinacija LUANA??? jedna moja poznanica se tak zove.. prekrasno mi je imeuser posted image

(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Najljepša imena za djecu
28.10.2010 11:19:59   
matea4
curica-Sara a dečko-Fran( bar za sad...user posted image user posted image ) ali ima dosta lijepih imena..pogotovo muških...jan,jakov,ivano,matej....hmmm...user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu naša beba)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Najljepša imena za djecu
28.10.2010 13:28:18   
mamino zlateko
ja moram roditi za 6 tjedana,još malo...i bit će curica user posted image ,zvat će se Tena

opcije za žensko su još bile : mia, ili ena,a nakraju je ispala Tena
muško definitivno Matej...



_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu matea4)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Najljepša imena za djecu
28.10.2010 18:40:56   
lillyfee
mm se svida Mateo, ali meni su draza imena s mog popisa. necu ih opet navoditi, oduzit ce seuser posted image user posted image user posted image  Danas sam bas zapela na Karlo
mislim da cemo nasem malenom na kraju dati 2 imena, jedno ja, jedno on.
svi  nas gnjave s time jesmo li nasli bebi ime,cak me je i jedna prodavacica to pitala! Mislim stvarno!!
vec sam im pocela odgovarati da ce se zvati Armageddon, ili Gramofon. Ili Pomidoruser posted image user posted image user posted image user posted image
ono, imamo jos 5 miseci vrimenauser posted image  ne moramo sad odmah sve znati!
Ma bas me zanima kako cemo se na kraju odluciti!!user posted image

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Najljepša imena za djecu
29.10.2010 14:49:44   
LUNA000
Sviđa mi se i ta kombinacija LUANA...vidjet čemo još ako bude curica...user posted image ...doma imam već dva dečkića..pa se nadam user posted image ...al bitno da bude živo i zdravo..:)

(Odgovor članu naša beba)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Najljepša imena za djecu
29.10.2010 17:08:01   
nina23
ja imam user posted image od 4 godine i zove se Patrik,a za drugo još neznamo kaj bud,ali ako bude user posted image bude Violeta

(Odgovor članu mp)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Najljepša imena za djecu
5.11.2010 10:37:35   
naša beba
drage moje ... našla sam neku dobru stranicu za odabir imena... ako ste slučajno u dilemi ili uopče niste kao ja... :))) meni je pomoglo.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
http://www.vorname.com/ (jest da je na njemačkom ali meni su bitna imena....user posted image )
mislim da sam našla ime za svog user posted image ....

(Odgovor članu nina23)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Najljepša imena za djecu
6.11.2010 22:54:00   
sabina z.
Naša beba,super ti je ta stranica,evo već neko vrijeme čitam i čitam,ne mičem se sa te stranice,hvala ti.Imena imaju lijepo objašnjenje i piše od kud potječu.Našla sam i svoje imeuser posted image . Imam dvije kćeri i još mi je rano da znam spol treće bebe tako da sam čitala i zauser posted image  i user posted image .

(Odgovor članu naša beba)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Najljepša imena za djecu
11.11.2010 12:13:51   
naša beba
svim martinima,martinama bilo one mame ili vaše bebe,sretan imendan... user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu sabina z.)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Najljepša imena za djecu
2.12.2010 23:15:52   
berny
IZVORNA PORUKA: sanja_lica

a kako vam se sviđa ime emmauser posted image

emma mi se jako sviđa. poznajem jednu 11togodišnjakinju s tim imenom. prekrasna, pametna i dobra curica.user posted image

(Odgovor članu sanja_lica)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Najljepša imena za djecu
3.12.2010 9:00:00   
LUNA000
evo pronašla jednu stranicu jako zanimljivu..neznam jeste je već gledali..al ima statistiku imena, značenje i još svašta zanimljivog...i ukucam ja ime koje mi se sviđa za curicu da vidim što znaći...kad između ostalog piše..najčešći horoskopski znak osoba s tim imenom je blizanac...hhahahaha..a moja beba se treba roditi u tom znaku...user posted image  

evo stranica pa se malo zabavite  http://imehrvatsko.net/apex/f?p=108:1:1766227061984078::NO:RP::

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Najljepša imena za djecu
7.12.2010 18:31:14   
Tanjica Tanja
Meni se sviđaju imena Helena i Daniel. Šta vi kažete? user posted image

(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Najljepša imena za djecu
11.12.2010 11:14:26   
Tink
meni se za mog user posted image sviđa Ivor i Jakov

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Najljepša imena za djecu
17.12.2010 17:00:04   
sportbilly
Bok svima
Zanima me kaj mislite o imenu Sebastian

(Odgovor članu Tink)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Najljepša imena za djecu
17.12.2010 17:05:49   
patka
IZVORNA PORUKA: Tink

meni se za mog user posted image sviđa Ivor i Jakov


Tink i meni se jako svidja Ivor user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

u Krasu vise ne proizvode slatkise.....sav secer otisao za nasu Tanju (07.11.2010.)

(Odgovor članu Tink)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Najljepša imena za djecu
24.12.2010 15:47:17   
twix
cao svima
ako budeuser posted image MERYAM
a user posted image LOKMAN
user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu patka)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Najljepša imena za djecu
2.1.2011 21:17:42   
Mishek
Erin imamo, pa ako jednog dana budemo opet imali curu mm ima par izbora user posted image :
ako hoće da imamo curku kojoj ime ne završava na "A" onda može Doris ili Karmen, a ako hoće da završava sa "A" onda Sonja ili Dunja.

Muški mi zadaju neprilike (ez južual), pa tu imam hrpu prijedloga: Vedran user posted image (moj No. 1), Bartol, Vito (komentar mog muža je naravno "To mi je mafijaški"), a prekrasno mi je i Nino, samo kaj ga imamo u familiji, pa nema šanse da budu dva.

Inače, od imena mi se još sviđaju Lota, Amanda, Samanta, Magdalena, Mirta, Laura, Fabijana, Fabijan, Olivera (Đole!), Oliver, Boška, Zorana, Darko...

< Poruku je uredio Mishek -- 2.1.2011 21:31:24 >


_____________________________

Moje dijete = moja sreća

(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Najljepša imena za djecu
6.1.2011 21:17:18   
mmicko
user posted image  Martin, ja bi neko možda i drugo, ali MM sanja o tom imenu još od 2003., a mi curke u obitelji se nadamo user posted image  koja će se zvati Zlata!!!


_____________________________

29.09.2003. Marija - mamino sunce
18.11.2006. Lucija - mamino zlato
26.08.2011. Martin 4420g i 52cm napokon mao veliko čudo


(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Najljepša imena za djecu
6.1.2011 22:20:32   
malizia
IZVORNA PORUKA: mmicko

user posted image  Martin, ja bi neko možda i drugo, ali MM sanja o tom imenu još od 2003., a mi curke u obitelji se nadamo user posted image  koja će se zvati Zlata!!!



baš lijepo, naročito Zlata  user posted image

meni se sviđaju imena za curice; Marija, Lucija, Marta, Antonija, Tonka, Cvita, Ana, Filipa, Helena, Iva, Kristina, Petra, Paula, Sara, Nora, Nera, Eva, Lana, Gabrijela,Laura, Rosa........

(Odgovor članu mmicko)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Najljepša imena za djecu
7.1.2011 14:14:18   
mmicko
user posted image  baš su lijepa, meni se više sviđaju starinska imena, mada su i ova nova moderna lijepa

_____________________________

29.09.2003. Marija - mamino sunce
18.11.2006. Lucija - mamino zlato
26.08.2011. Martin 4420g i 52cm napokon mao veliko čudo


(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Najljepša imena za djecu
24.1.2011 9:18:26   
Vidica
user posted image sviđa li Vam se više Vita ili Bruna i zašto??? ??? Pozz

_____________________________

27. srpnja 2011. je stiglo naše remek djelo Nikša :-)

(Odgovor članu mmicko)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Najljepša imena za djecu
26.1.2011 11:59:36   
naša beba
user posted image vita...   -sviđa mi se... neam pojma zašto... jako mi je lijepo....    a i samo značenje me odma... super odabir... mi smo odlučili za rahelu....user posted image

(Odgovor članu Vidica)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Najljepša imena za djecu
26.1.2011 12:08:22   
Indy
 za žensko ime nemogu se odlučiti, koje je vama ljepše: Laura, Paula, Ema, Mia ? ako bude dečko biti će Dominik.


_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu naša beba)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Najljepša imena za djecu
26.1.2011 12:13:18   
naša beba
ema ili mia... slatka su mi ta  kraća imena... mada su i ove dva lijepa... user posted image

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!