|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najljepša imena za djecu
2.2.2011 23:38:24   
malla
user posted image  - Marlen,Elena,Timea,Hanauser posted image ,Lana,Lucija,Isabeluser posted image ....

user posted image  - Noah,Lukasuser posted image ,Leon,Davide,Danijele,Danijel,Mikele,Gabrijel...

ali od svih tih imena mom dragom se svida jedino Elena...a za user posted image  Alan ali meni nikako user posted image

_____________________________

* moj misic Matias nam je doso 14.7.2011. *

(Odgovor članu naša beba)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Najljepša imena za djecu
19.2.2011 23:33:31   
katyboom
Gabrijel....user posted image

Paula....user posted image

(Odgovor članu malla)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Najljepša imena za djecu
19.2.2011 23:47:07   
premija
Ian user posted image

Tia user posted image

Ali ipak prvo pa muško user posted image user posted image user posted image


_____________________________

05.03.2011. u 1h rodio se naš frajer IAN..

(Odgovor članu katyboom)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Najljepša imena za djecu
10.3.2011 13:20:34   
maruska04
Imam sina zove se Karlo a sada neznamo još što ćemo dobiti, za muško mi se sviđa Dominik i Leon a za curicu Klara, Antea i Mia. Nemožemo odlučiti

(Odgovor članu buket)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Najljepša imena za djecu
23.3.2011 11:14:19   
sretnabeba4
ja i MM volimo imena koja nisu uobičajena. Tako( vidi se u potrpisu) imenujemo djecu s nečim posebnim..u slučaju muškog imena ubacili smo dodatak C, a djevojčica je isto dobila neobično ime kojeg još u našem kraju nije bilo...sad svi poludili za imenom Hana...I sad očekujemo četvrtu bebicu, koju isto nećemo zakinuti imenom pa će se user posted image  zvati Janick, a user posted image  Amelie.user posted image

_____________________________

Patrick//28.02.2001
Dominick//16.07.2002.
Hana//21.10.2003
Jan// 08.05.2011

(Odgovor članu maruska04)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Najljepša imena za djecu
29.3.2011 9:59:08   
mariwa
user posted image Ema, Klara, Karla.. user posted image Karlo, Marko..

(Odgovor članu sretnabeba4)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Najljepša imena za djecu
16.4.2011 20:57:33   
alessia
Mi smo nakon duuugo premišljanja odlučili...Dominika imamo a novi dečkić bit ce Matej...jednostavno kad je Domi izgovorio da ce mu braco bit matej,,znali smo to je touser posted image

(Odgovor članu mariwa)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Najljepša imena za djecu
30.4.2011 21:14:38   
pea06
user posted image Ema

user posted image Luka

(Odgovor članu alessia)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Najljepša imena za djecu
14.5.2011 13:38:32   
baby_paris
user posted image  natali, dorea
user posted image  david, oskar tj. oscar

ovo Oscar nam je jučer sinulo i...usudila bih se reči; sjelo. Što mislite o tom imenu?
Pročitala sam cijeli ovaj forum i mislim da ga se nije niti jednom spomenulo (sorry ako griješim).

(Odgovor članu pea06)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Najljepša imena za djecu
29.6.2011 20:09:41   
anastassia

IZVORNA PORUKA: Laila

Ja imam user posted image Rafaelu i user posted image Mihaela i sad cekam 3 bebicuuser posted image   i dvoumim se izmedju Mihaela ili Gabriela...
Sto vi kazete?

p.s. Naravno ostajem vjerna andjelimauser posted image
pozdrav svima!!!user posted image



Prekrasno! Moj se sin zove Gabrijel (to mi je najljepše muško ime na svijetu) i čekamo drugog dečka. Ja sam za Samuela, a moj muž za Mihaela.. Vidjet ćemo!

_____________________________

Gabrijel 01.01.2010. g. <mamin anđel 1>
Mihael 09.08.2011. <mamin anđel 2>

(Odgovor članu Laila)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Najljepša imena za djecu
26.7.2011 8:42:27   
goga_vk
Mi imamo user posted image Lauru, user posted image Luku...a sada okečujemo treće.
Ako bude user posted image  biti će definitivno Dunja, a za user posted image  dečka postoji mogućnost Lovro, ali nije još 100 % sigurno (svi se potajno nadaju da će biti cura user posted image ). Ja sam se odlučila za muško ime, jer bi da i ovo treće bude na L.....ali mm je odlučio da bude Dunja, a i meni se sviđa.

< Poruku je uredio goga_vk -- 26.7.2011 8:43:20 >


_____________________________

Sunce moje to si ti , dar sa neba navjeći ;)

(Odgovor članu anastassia)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Najljepša imena za djecu
26.7.2011 9:20:32   
Hubertica
user posted image - Šimun, Roko, Rafael
user posted image - Korina, Bruna, Dora
Evo ovo su imena koja su nam u užem izboru ali nikako definirati jedno muško i jedno žensko ime  da kažemo da je to to, a samo je pitanje dana kad će nam stići mali smotuljak i saznanje je li user posted image ili user posted image ... user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

.1.8.2011. u 14.20h stigao nam mali Šimun - 3950g i 53cm
27.09.2014. u 16,55 stigla nam je princeza Gloria - 3720g i 53cm

..

(Odgovor članu goga_vk)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Najljepša imena za djecu
28.7.2011 15:47:36   
Cmelica
Za user posted image razmisljamo o Noah, a za user posted image mi se sviđaju Uma, Julia, Helena samo da je ne zovu Lenauser posted image

(Odgovor članu malla)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Najljepša imena za djecu
28.7.2011 19:47:52   
zuti.leptirić
Meni se za user posted image sviđaju Josip, Šimun, Rafael, Danijel, Samuel, Gabrijel, Kristijan a za user posted image Elena, Gabrijela, Tončica user posted image , Eva, Melina...ako 2. bude sin bit ce sigurno Josip....

(Odgovor članu Cmelica)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Najljepša imena za djecu
13.8.2011 11:10:30   
karlita
user posted image Ema, Nora
user posted image Vito

(Odgovor članu zuti.leptirić)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Najljepša imena za djecu
25.8.2011 12:23:48   
malicka
user posted image - trebala je biti Lucija (ali se ispostavilo da je dečko)
user posted image - najvjerojatnije Matej (ali nismo još definitivno odlučili jer su u igri Karlo, Petar, ...) user posted image

(Odgovor članu karlita)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Najljepša imena za djecu
25.8.2011 15:33:27   
medoKartonski
Mi smo imali samo muško ime user posted image Ante user posted image , no ...nije pišonja koliko je doktorica uspjela primjetiti zadnji put na UZV-u ... e sad trebamo smisliti žensko ime ... Mužu se sviđaju Laura,Ivona,Ana,Petra, e sad meni su sva ta imena ljepa , ali 95 % curica iz sela koje su se rodile ove ili unazad dvije godine se tako zovu ... tako da ja i nisam nešto previše sretna s tim imenima. Meni su ljepa neuobičajena imena, na prvom mjestu Morena, koje se njemu nikako ne sviđa ... on bi neko NORMALNO ime :( Sva sreća pa imamo još cca 4 mjeseca za odgonetivanje

_____________________________

Ne provodite život s osobom s kojom možete živjeti, već s onom bez koje ne možete ... Marijo <3

Naša mala čudo( višta ) ... Iva <3 Rocky

(Odgovor članu malicka)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Najljepša imena za djecu
31.8.2011 18:02:26   
anči123
veliki pozdrav svim forumašicamauser posted image user posted image
user posted image joj moram s nekim podilit šta me muči
nekima od vas sigurno će biti komično, a ostalima čak i tragično da mužić i ja još nismo smislili ime za bebicu, a ona samo što nije došlauser posted image   jesam spomenila da sam u 38 tj.user posted image a joj već me to i frustrira, čini mi se da bi lakše izabrala ime za kakvu životinjicu. imamo dječačića Mihaela, a sad ne ne znam šta nosim(što dodatno otežava) nadamo se da kad vidimo bebicu da ćemo znat. za sad razmišljamo o user posted image zrinka, katja,katarina,korina, a  za user posted image duje, antonio, vid
user posted image i da naravno, šta se sviđa meni ne sviđa se mužu...i obrnutouser posted image

(Odgovor članu buket)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Najljepša imena za djecu
31.8.2011 18:41:26   
anči123
dao
IZVORNA PORUKA: mrzli

nama neka tradicionalna imena ne dolaze u obzir a kamoli dati neko ime po članovima obitelji. zamisli npr. da daš ime Željko? il Želimir? ili Dražen? a klasik rvacka imena tipa Anto, Mato il neka slična čobanija ne dolazi u obzir. odma se sjetim nekih čelavih, prekvarcanih čobana sa mercedesima iz kojih trešti cajkušana. ovo Luka, Roko isto ne dolazi u obzir. ima ih ko pljeve. svaki drugi klinac u parku je Luka, Roko, Marko a i oni vuku malo na reketarska imena. ok nisu ko Mijo, Mirko al opet nisu ni puno bolja. a najgore mi je kad netko tko ima klasično ličko/ercegovačko prezime djetetu da ime Leonarda il Antonio. toliko o pretencioznosti. pa prije bi joj dao Micika il Blaženko. ona isto popularna rvacka imena iz 90ih tipa Zdeslav, Mislav, Petar-Krešimir nikako. al nikako. ni pod razno. odma se sjetim Rojsa i ostalih velikih i poštenih rvata iz njegovog miljea. muško -Jura. totalno kul. žensko nismo ni tražili jer znamo bu tintilinić.


user posted image user posted image user posted image ovo razmišljanje me baš brobudilo i dobro nasmijalouser posted image
ni ja nisam za to da se ditetu daje ime po nekome starijem iz familije, to je pod br. 1, a drugo, onaj koš s imenima tipa ante, mate, pero, šime, đuro, pave, jure i sl. triba zaobići u širokom krugu jerbo triba mislit na budućnost tog diteta. triba mislit na to da se slaže uz prezime ali i uz imena braće i sestara ako ih ima... i dakako da da možeš priko cilog parka dozvati imenom a da to zvuču normalnouser posted image
u isčekivanju sam bebice i mm forsira ime Vid i ok, odlučila sam razmisliti o tome i tako na glas izgovorila (da "čujem" slaže li se s imenom 5-to godišnjeg mi sinčića koji je bio kraj mene) VID I MIHAELuser posted image a dite me pita: što da vidim mamauser posted image user posted image user posted image


(Odgovor članu mrzli)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Najljepša imena za djecu
31.8.2011 20:29:03   
mamacita
anci... ovo je predobrouser posted image user posted image .

Sretno vam u odabiru imena, ja i mm smo si olaksali te muke s time sto smo i on i ja se odlucili za Biblijska imena... tako je i bilo, naravno ona malo normalnija, no da su prastara, to svakako jesu. Sto ljudi sto cudi.

(Odgovor članu anči123)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Najljepša imena za djecu
8.9.2011 16:39:14   
malabebalena
user posted image  Lena, Ena, Leona, Mihaela
user posted image  Luka, Noa, Kristijan

(Odgovor članu buket)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Najljepša imena za djecu
19.9.2011 20:38:15   
majap
bok ja sam nova user posted image , kako vam se sviđa Maja Lena za curicu,a Mark Anthony za dečkićauser posted image

(Odgovor članu malabebalena)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Najljepša imena za djecu
19.9.2011 21:01:05   
inesica

IZVORNA PORUKA: majap

bok ja sam nova user posted image , kako vam se sviđa Maja Lena za curicu,a Mark Anthony za dečkićauser posted image


Ovo zensko nije lose, iako ja volim jedno ime, a ovo za deckica mi je bas pretjerano :(

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu majap)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Najljepša imena za djecu
20.9.2011 11:07:50   
natali2610
user posted image Kala
user posted image Adrian

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Najljepša imena za djecu
20.9.2011 18:21:39   
majap
Kala mi je divno imeuser posted image , a ja vam volim dva imenauser posted image , ako netko ima koju ideju slobodno se uključite user posted image

(Odgovor članu natali2610)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!