|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pedijatri - preporuka
5.5.2009 17:40:58   
mama mery

IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov


Dr. Nevenka Rubil
Dom zdravlja Slavonski Brod
socijalno




i mi smo kod nje super je doktoricauser posted image

_____________________________




(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Pedijatri - preporuka
13.1.2010 23:42:02   
CallamityJane
zna li ko za split kakvog dobrog pedijatra da radi i privatno???

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Pedijatri - preporuka
12.3.2010 11:25:22   
lidac0605
Kod nas-od sve četiri koje rade,ona je najbolja:
dr.Tatjana Matović-Tunjko
DZ Samobor

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Pedijatri - preporuka
19.5.2010 11:00:41   
MiniMama
Dr. Katja Mišević
DZ Kozjak, Zgreb,  Maksimir.
Mi nismo bas prezadovoljni jer zna biti jako otresita, a ponekad je toliko srdacna i draga da ti ništa nije jasno. i nova sestra je uzasno neorganizirana i usporena. da ne kazem neljubazna
Ne mogu pricati kakva je kao doktorica jer MI nismo imali nekih velikih problema (a i za te sitnice smo trčali privatniku jer škrtari na uputnicama za vađenje krvi, ali bez problema nam je uvalila uputnicu za zarazno u sezoni svinjske gripe. naravno na temeljnu telefonskog razgovora. bez krvne slike, pregleda, ičeg..)
s druge strane, frendica je imala problema s malim, s kilicom, zarastanjem pupka, kasnije i s motorikom i nista od toga ona nije uocila na pregledu, a mi kao mame (obe prvorotke, bez iskustva ikakvog) smo shvatile da nešto ne štima. hvala bogu za polikliniku Sabol. privatnici su, skupi, ali kad je dijete bolesno ne pitaš. i tamo su svi super, toplo preporučam. mi bili jednom i sad imamo valjda doživotne konzultacije za svaku sitnicu preko telefona.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Pedijatri - preporuka
29.6.2010 10:12:56   
martina33
dr. Milivoj Jovančević...
Svaki put kako je rekao tako je bilo..Ne paničari...Ne šopa dijete antibioticima...

< Poruku je uredio martina33 -- 29.6.2010 10:13:49 >

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Pedijatri - preporuka
29.6.2010 10:28:59   
Puli
mi smo kod pedijatra u laginjinoj
i prezadovoljni smo user posted image


Ljiljana Ivkovićuser posted image
ljubazna,telefonski te savjetuje ,stručna,prema klincima nježna,igra se,da pogledati stetoskop pa onda presluša,smirena,blagog glasauser posted image user posted image user posted image

(trenutno je nema,mjenja dr.Madunić i s njom smo oduševljeni prvo pristup djetetu,razgovor i onda pregled i uz to osmijeh od uha do uha)user posted image




_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu martina33)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Pedijatri - preporuka
29.6.2010 10:37:44   
njanja
ne znam da li sma napisala za Rijeku: Dr Branka Obersnel, divna žena i odlična medicinska sestra L. Bačić....Uvijek se mogu s njima posavjetovati na telefon, da ne dolazimo na 1. temeraturu dolje pa da jan nešto gore ne pobere u čekaoni punoj bolesne djece....Nikada ne ide sa antibioticima (u 2 god nam je samo 1 propisala), ali ako vidi da janu nakon 3 dana nos ne prolazi, uvijek dobiojemo antibiotske kapi koje janu odmah pomognu...prihvaća svaku sugestiju i moje mišljenje, često mi kaže da je "mama u pravu" ili me ispravi ako nisam, što mi se sviđa jer se ne postavlja u stolu: ja sam doktor, šta vi kenj...ate.... I super mi je što kada dođemo na vrata ostavit knjižicu, med sestra odmah nas prepozna i kaže: Jan, kako si Jan???? PREZADOVOLJNA!!!Inače, preporučili su mi je punooooo mama i sestričnim muž koji je pedijatar u KBC Kantrida...

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Trudy)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Pedijatri - preporuka
29.6.2010 13:03:46   
nemammaste
IZVORNA PORUKA: njanja

ne znam da li sma napisala za Rijeku: Dr Branka Obersnel, divna žena i odlična medicinska sestra L. Bačić....Uvijek se mogu s njima posavjetovati na telefon, da ne dolazimo na 1. temeraturu dolje pa da jan nešto gore ne pobere u čekaoni punoj bolesne djece....Nikada ne ide sa antibioticima (u 2 god nam je samo 1 propisala), ali ako vidi da janu nakon 3 dana nos ne prolazi, uvijek dobiojemo antibiotske kapi koje janu odmah pomognu...prihvaća svaku sugestiju i moje mišljenje, često mi kaže da je "mama u pravu" ili me ispravi ako nisam, što mi se sviđa jer se ne postavlja u stolu: ja sam doktor, šta vi kenj...ate.... I super mi je što kada dođemo na vrata ostavit knjižicu, med sestra odmah nas prepozna i kaže: Jan, kako si Jan???? PREZADOVOLJNA!!!Inače, preporučili su mi je punooooo mama i sestričnim muž koji je pedijatar u KBC Kantrida...


Dobro da znam, thx njanja! user posted image  Već sam čula pohvale za nju

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Pedijatri - preporuka
2.9.2010 12:44:57   
Vjeverica ST
U Splzu očito nema dobrih pedijatara? user posted image

_____________________________

U dobro vjeruje samo malo onih koji ga čine

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Pedijatri - preporuka
9.9.2010 7:42:19   
niina
Što se tiče mojih iskustava sa pedijatrima svašta sam doživjela......Zadovoljna nisam sa dr.Regan-Knežija_Zagreb i dr.Jurlina-Jarun-Zagreb.Moja dobra iskustva sa dr.Puževski-Trešnjevka,dr.Zelić-Prečko kod kojih bila nekoliko puta na dežurstvima jel dr.Jurlina nije napravila kaj je trebala pa je dijete obično tako završilo.Sada smo kod dr.Čular Stipe-Špansko,za sada smo zadovoljni......user posted image user posted image

_____________________________

Moji anđeli;

M 13.03.2000.
J 28.11.2007.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Pedijatri - preporuka
9.9.2010 8:11:24   
FIONA
DR Vesna Grgić
DZ istok, Ninska - ZGB
socijalni i prezadovoljni...


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu huanita)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Pedijatri - preporuka
21.9.2010 13:10:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: FIONA

DR Vesna Grgić
DZ istok, Ninska - ZGB
socijalni i prezadovoljni...



bila sam kod nje s Paulinom prošli tjedan, Tomčićka je bila na g.o. - super je doktorica! Njih dvije su mi najbolje u Sesvetama.

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Pedijatri - preporuka
30.9.2010 12:26:53   
mamamama
Pozdrav!
Mi nismo zadovoljni sa nasim pedijatrom pa bi ga rado mijenjali.
Da li mi ko može dati preporuku za nekog pedijatra u KARLOVCU?
Prvenstveno me zanima Dr. Došen.
Da li tko ima iskustva, kako ste zadovolnji, da li ide sve preko socijala? Da li daje (dr. ili med. sestra) savjete preko telefona da se ne treba za svaku sitnicu dolazit u ordinaciju... user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Pedijatri - preporuka
8.9.2012 14:44:44   
Iman83
Dobar danuser posted image

Inače sam članica RR.ba ali dođoh ovamo tražeči preporuku.
Naime, moja kćerkica(2 god) ima srčanu manu i dijagnozu,ali bih voljela čuti još jedno mišljenje.
Zagreb nam je odličan izbor, jer nam je blizu a i dobila sam preporuku za Kliniku Sabol.
Poslala sam im upit, ali me zanima postoji li možda i neko bolji, pa ukoliko imate preporuku nekog dječijeg kardiologa, privatna klinika ili ordinacija bila bih vam jaaaako zahvalna.

user posted image


(Odgovor članu mamamama)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Pedijatri - preporuka
9.9.2012 13:49:07   
pincirotvajler
ja ti neznam,nadam se da će neko znati,samo podižem temuuser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Iman83)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Pedijatri - preporuka
9.9.2012 21:45:00   
lidac0605
Prof.Malčić-vrsni dječji kardiokirurg u KBCu Rebro.

< Poruku je uredio lidac0605 -- 9.9.2012 21:46:33 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Pedijatri - preporuka
11.9.2012 16:35:34   
Iman83

IZVORNA PORUKA: lidac0605

Prof.Malčić-vrsni dječji kardiokirurg u KBCu Rebro.


Čula sam za njega nedavnouser posted image

Samo kako da dođem do njega, radi li privatno? Ima li neko broj telefona?user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Pedijatri - preporuka
11.9.2012 18:56:24   
lidac0605
Za privatno ne znam,znam da radi i ambulantno na Rebru,ja sam hodala na uzv srca god.dana sa svojim malim k njemu,al prije 8 god.Najbolje da se raspitaš na Rebru,nazoveš il osobno...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Iman83)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Pedijatri - preporuka
25.11.2012 22:41:46   
Arnika
VARAŽDIN
dr. med. Chamea
Same pohvale za pedijatricu, ima puno iskustva (bila i moj pedijatar prije 30 god, a sad brine za moju djecu).
Jedino je kod nje uvijek gužva i dugo se čeka, ali sve ima svoju cijenu.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Pedijatri - preporuka
13.3.2013 14:35:03   
aniram14
U PETRINJI je jedna jedina pedijatrica ali sam čula da već ima dosta godina pa me zanima ima li itko ikakvo mišljenje ili znanja kako radi. Vidjela sam da je bila preporuka za pedijatricu iz Sk, a Petrinja mi je ipak bliži grad.

(Odgovor članu Arnika)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Pedijatri - preporuka
28.3.2013 0:01:08   
cocco
misliš na Strižak? čula sam da je super. mali od frendice je kod nje i sve 5.
ja sam iz sk i mi smo kod dr. Jasminke Dragojević
fenomenalna je, na glasu kao najbolja ped u Sisku.
a dr. Anica Persoglija PetraC, ne Petrač

(Odgovor članu aniram14)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Pedijatri - preporuka
6.6.2013 18:41:48   
melisa.djakovo
PEDIJATRICA ZDENKA KONJARIK, ĐAKOVO

Izuzetno sam nezadovoljna. Pedijatrica je jako neugodna,neljubazna a i nestručna.
Nisam jedina pacijentica koja želi otići od nje!

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Pedijatri - preporuka
14.6.2013 10:07:19   
mamaplava
Drage mame, mi smo kod dr. Lučeva u DZ Črnomerec i toplo preporučam njega, iako je teško upasti. izuzetno stručan, odličan dijagnostičar, spasio mi je par puta oba klinca, a uvijek spreman za šalu i moja neprestana pitanja. Moji klinci ga obožavaju i uvijek se vesele posjetu doktoru. Radi i privatno u Heleni, ako nema mjesta redovno u domu zdravlja.user posted image

(Odgovor članu melisa.djakovo)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Pedijatri - preporuka
28.3.2015 22:31:51   
mishica2
Dr. Stipe Čular, Zagreb zapad
socijalni pedijatar
za sada smo prilično zadovoljni.

(Odgovor članu mamaplava)
Neposredna veza do poruke: 49
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!