|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: cimerice u bolnici
29.9.2010 21:14:44   
katy mama
u kontaktu sam sa curom s kojom sam bila sva 4 dana u bolnici!vidjela sam je u boksu kad sam stigla,kad sam rodila brinula se za nju jer je vise nisam cula user posted image ,lezala s njom dok smo cekali famozna 2 sata i tad joj rekla "vidimo se u sobi" a sestra ce "e tko zna hocete li biti zajedno"kad bum pola sata nakon mene eto i nje user posted image user posted image user posted image
em smo zivile u istom kvartu,em djeca isti dan rodjena,ma draga mi je pravo i od milja se zovemo cimerice user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moj mali sin,moja velika ljubav je stigo 19.09.2009.u 10.25

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: cimerice u bolnici
29.9.2010 21:32:51   
CallamityJane
ja sam bila sama i prije i poslije poroda i drago mi je zbog toga, jer sam cula da su oko mene pune sobe nekakvih cmizdravica....

(Odgovor članu katy mama)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: cimerice u bolnici
29.9.2010 21:49:40   
cuba
Sve cure u sobi su mi bile odlične (ipak ih se dosta izmjenilo u tih 7 dana). Jedna od njih je moja susjeda sa kojom se i viđam. Sa ostalima se ne čujem ali će mi zauvijek ostati u lijepom sjećanju.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: cimerice u bolnici
29.9.2010 21:59:02   
nancy
ja sam dosta bila u bolnici i sva sreca pa su mi cimerice bile fenomenalne!
pisala sam gace od smija s njima svaki dan,e onda sam presla na jednokratne gacice jer ih nisam mogla napripravit tolikouser posted image .stvarno mi je bilo super za to vrijeme lezanja u bolnici

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: cimerice u bolnici
29.9.2010 22:16:02   
Anoniman
sva sreca pa su mi cimerice bile fenomenalne!
pisala sam gace od smija s njima svaki dan,e onda sam presla na jednokratne gacice jer ih nisam mogla napripravit tolikouser posted image .stvarno mi je bilo super za to vrijeme lezanja u bolnici

_____________________________

Potpisujem. Meni je isto bilo fenomenalno,osim bolova i njihove krasne hrane..hmm..Sa obje tete iz sobe sam ostala super. Sa jednom se čujem i vidim svaki tjedan, a sa drugom više preko fejsa i poruka. Obje su nedavno bile kod nas na krštenju. Rodile smo isti dan, i to nam je baš fora. Stavile smo klince na krevet i slikale ih. Moja mala i Roko su se čak držali za rukice..Ali brzo sam otkazala te zaruke kad sam čula da mali sve cure hvata za ruke..user posted image user posted image
Inače bebači će nam sutra biti stari 4 mjeseca.

< Poruku je uredio Graško -- 29.9.2010 22:17:15 >

(Odgovor članu nancy)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: cimerice u bolnici
29.9.2010 22:23:51   
pepeljuga
Sa prvog poroda ostala sam u kontaktu ,prvo smo skupa setale hodnikom,skupa usle u boks,ja rodila prije nje al zavrsile opet skupa u sobi....cujemo se dosta cesto i bas smo neki dan popile kavicuuser posted image

Sa drugog nisam ostalauser posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: cimerice u bolnici
3.10.2010 11:27:51   
Gogule
ja nisam niti s nijednom em nas je bilo 2 ili 3 u sobi i nismo baš bile sva 3 dana skupa neka je otišla odmah , neka slijedeći dan...... a i iskreno sve su mi bile ONAKuser posted image tvrde

< Poruku je uredio Gogule -- 3.10.2010 11:28:06 >


_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: cimerice u bolnici
3.10.2010 12:34:18   
Monica
Ja sam sa jednom ostala dobra iako nismo iz istog grada ali družimo se i tu sam pronašla jako dobru prijateljicu...stariji sin će mi biti zetuser posted image tako da ostajemo dobre...
Muževi se isto skompali  ma sve super...


_____________________________

"Tko želi nešto napraviti nađe način,tko ne želi ništa napraviti nađe izgovor"

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: cimerice u bolnici
3.10.2010 12:38:26   
maja
kad sam bila sa Noom u bolnici imala sam super cimericu...ležale smo zajedno dva tjedna, a i rodile smo sa dva dana razlike i opet ležale zajedno, ali nažalost kako su mi ukrali mobitel nemam više njezin brojuser posted image
a ovaj puta sa Petrom se nisam sa nikim posebno zbližila

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Monica)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: cimerice u bolnici
3.10.2010 12:42:05   
ejmama
Ej Majo moja cimerica iz bolnice je tvoja prijateljica i kad je bila na Fejsu vidijela je da sam ja nešto komentirala i skužila je da joj je moje ime poznato pa mi je poslala zahtjev i od tad se često čujemo. Ona je s M.Lošinja

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: cimerice u bolnici
3.10.2010 12:46:42   
maja
svijet je mali, rekla mi je da te uzela od meneuser posted image A znaš ti da ja nju nisam nikada upoznala nego se mi dopisujemo već negdje od 5 razreda osnovne user posted image i eto ostale si dobre, a nadam se da ću je imati i prilike upoznati



< Poruku je uredio maja -- 3.10.2010 12:47:36 >


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: cimerice u bolnici
3.10.2010 12:48:05   
m600
ostala sam samo s jednom u kontaktu jer smo bile nas dvije same u sobi kad smo rodile,ona rodila 10 minuta poslije mene i čim smo došle u sobu odmah mi je rekla da se jadna užasno isplašila od mog revanjauser posted image user posted image user posted image
kad sam čuvala trudnoću i ležala čak 3 danauser posted image upoznala sam našu mani
i nismo si razmijenile brojeve da bi ona mene našla na fejsu i još mi rekla da je na rr-u
baš sam se obradovalauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: cimerice u bolnici
3.10.2010 12:48:57   
ejmama
Valjda će biti prilike da se sve tri družimo, možda na ljetovanju na Lošinjuuser posted image user posted image

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: cimerice u bolnici
3.10.2010 12:51:07   
maja

IZVORNA PORUKA: ejmama

Valjda će biti prilike da se sve tri družimo, možda na ljetovanju na Lošinjuuser posted image user posted image


bilo bi lijepo user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 39
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!