|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Što jedete kad vas ulovi mučnina?
21.8.2009 14:26:56   
komarac1


ajoj... user posted image

sad znam zakaj ti je nick "komarac" user posted image
[/quote]

Prije trudnoće potrudila sam se udebljat nekoliko kg da na nešto ličim i bila sam sretna kad sam saznala da sam trudna jer sam smatrala da je napokon došlo vrijeme kada ću se bez muke udebljat, da ću biti stalno gladna....... kako sam se prevarila. Na kraju sam izgubila i to malo teško stečenih kg. Al nadam se da je napokon došlo vrijeme debljanja! JUPI!!!user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Što jedete kad vas ulovi mučnina?
21.8.2009 14:28:37   
Anoniman
Evo vidiš, svatko ima svoj križ... ja nikako skinuti 20 kg od trudnoća user posted image

(Odgovor članu komarac1)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Što jedete kad vas ulovi mučnina?
7.11.2009 0:25:03   
Anoniman
user posted image
Probala sam sve. Recimo danas pojedem šnitu kruha  s nekim namazom i preživim, a sutra ju povraćam. Cijeli dan mi je muka,
povraćam kako mi dode.Jedan dan u jutro, drugi poslijepodne, treći navečer. A ima dana kad povraćam 2-3 puta.
Osjećam se kao da imam neku tropsku bolest, a ne kao da sam trudna. Umorna sam, sve me boli i još imam odvratnu žgaravicu.
Tako mi je već mjesec dana, a sad sam u 11.-tom tjednu. Svi me tješe da izdržim još malo. Nisam sad sigurna, ali netko se žalio i na mirise. Da i to je još jedna krasna stvar..sve mi smrdi i zatim slijedi povraćanje. Popucali su mi kapilari i imam crvene fleke oko očiju. Ovo pišem iz razloga jer sam se ja užasno oko toga živcirala, čula sam se sa svim trudnicama koje znam i razgovarala i sa doktoricom i sa ginekologinjom, znam da ima još žena kojima je loše kao meni i mislim da je nekako lakše kad znate da niste jedine. Sve je to normalno, samo nekeko izdržite. Zadnje što sam probala jesu krekeri i Donat. Prije par tjedana mi to ne bi pomoglo, ali sad već nekako ide. Držite se..proći će.
Pozz

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Što jedete kad vas ulovi mučnina?
3.12.2009 22:27:40   
iFKIć
meni je dragi našao u konzumu neke integralne krekere i super su jer je veliko pakiranje, a unutar su mala pakiranja od 3 dugačka krekera pa ih uvijek nosim u torbi  (zajedno sa vrećicom za slučaj da nemam gdje povratiti)

prije sam jela tuc kreketre ali se bojim da se ne udebljam nepotrebno od tih gluposti pa sam bila presretna kad je našao integralne

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Što jedete kad vas ulovi mučnina?
18.1.2010 12:04:02   
adryosijek
ja sam jela sve sto  nije imalo intenzivan miris i puno caja od kamilice umjesto kave nisam ju mogla vidjet a kamoli pitiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu iFKIć)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Što jedete kad vas ulovi mučnina?
18.2.2010 21:31:57   
Ladina mama
Joj, ja sam fakat imala mučnine... Punih 5 mjeseci povraćala i dušu i tijelo svako veče. Sav mi se dan sve na do 17h , jer poslije sam jedino mogla bit zagrljena sa školjkom.
Jednom sam išla u kazalište (pitaj Boga zašto) i cijelo vrijeme grickala slane krekere. I to je pomoglo - meni, no onima do mene se baš nije sviđalo jer su krekeri hrskavi... Uh!
Jednom smo putem do Marije Bistrice (40ak km) morali stati 5 puta koliko mi je bilo muka, i onda još toliko na povratku.
Muž je rekao da se u mene uopće ne isplati ulagati jer sve povratim.
A kad su mučnine prestale, stalno sam se brinula je li sve ok s bebicom. Nekak su mi i nedostajale... Ne znam...
Sve su to čari trudnoće! To shvatiš tek kad prođe tih 9 mjeseci!
Stoga, uživajte!!! Pa čak i u mučninama! =)

_____________________________

Mama je prijatelj kojeg nikad ne prerasteš!

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Što jedete kad vas ulovi mučnina?
12.3.2010 11:26:37   
Anoniman
joj, žene, meni je muka od ama baš svega... od same pomisli na hranu! JEdem i dok jedem koma mi je... onda dođu djeca pa im trpam zalogaj po zalogaj u usta da ne moram ja pojest... nisam još povraćala u ovoj trudnoći ali to trpit stalno mi je ono user posted image user posted image user posted image

non stop perem zube... malo mi to pomogne da isperem okus hrane..
uf, kad li će proć? user posted image

(Odgovor članu Ladina mama)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Što jedete kad vas ulovi mučnina?
12.3.2010 11:39:27   
Točkica28
meni je isto mukica( plus kaj ja imam gastritis) pa ti je to vrlo vesela kombinacija... nisam se još niti jednom zbljuvala i nadm se da neću ... a kad ce proć... mantramo da prođe nakon 3 mj user posted image

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Što jedete kad vas ulovi mučnina?
12.3.2010 11:42:23   
lidac0605
Mučnina...a kaj je to user posted image user posted image user posted image Nisam ju imala u nijednoj trudnoći user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Što jedete kad vas ulovi mučnina?
12.3.2010 11:43:16   
adryosijek
ja sam imala jake mucnine u 2 mjesecu tolko mi se rigalo na sve  al nisam mogla povratit samo me mucilo .sad je ok jedem sve .jedino nemam zraka kad se dinsta   luk i povrce pa mi bude slabo .al sve mogu jest nista mi se negadi to govore i moje kila nagomilaneuser posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Što jedete kad vas ulovi mučnina?
12.3.2010 11:44:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lidac0605

Mučnina...a kaj je to user posted image user posted image user posted image Nisam ju imala u nijednoj trudnoći user posted image


oj, lidač, blaaaagooo teeebiiii!!!!!!!!

(Odgovor članu lidac0605)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Što jedete kad vas ulovi mučnina?
12.3.2010 11:45:47   
Točkica28
ot smo... mislim da nije lose pojesti komadic kruha je ron upija kiselinu

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Što jedete kad vas ulovi mučnina?
12.3.2010 11:48:34   
lidac0605

IZVORNA PORUKA: Mariachi

IZVORNA PORUKA: lidac0605

Mučnina...a kaj je to user posted image user posted image user posted image Nisam ju imala u nijednoj trudnoći user posted image


oj, lidač, blaaaagooo teeebiiii!!!!!!!!

Zato sam svaki put išla u rodilište ko slonica user posted image user posted image user posted image jer sam od početka tamanila sve po redu user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Što jedete kad vas ulovi mučnina?
12.3.2010 11:49:01   
Anoniman
jedem ja kruh, doduše, to je čudno za mene, inače ga ne šljivim ni 5%...
ali onaj okus koji ostane u ustima nakon jela mi je koma...
zato ili žvačem kaugume ili idem prat zube user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Točkica28)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Što jedete kad vas ulovi mučnina?
13.3.2010 16:49:08   
Ellenora
meni pomaze jamnica user posted image

_____________________________

"...I bice da zivot pise price
da mi je ko reka
ja mu ne bi virova
da bices sve sto tribam

Cuvan te jubavi mala
cujem dok dises i kad nisi tu..."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Što jedete kad vas ulovi mučnina?
13.3.2010 18:43:57   
adryosijek
cokolinouser posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu Ellenora)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Što jedete kad vas ulovi mučnina?
13.3.2010 20:07:06   
Gianna
Curke ne znam što dav vam kažem, osim blago vama,user posted image user posted image user posted image meni na žalost u trudnoći ništa nije smetalo, u rodilište otišla sa +25 kg!!!!user posted image user posted image U slijedećoj si definitivno priželjkujem mučnine, jer borba s kilama mi nikako ne ide, tek nakon godinu i pol sam vratila staru kilažu user posted image user posted image !!

_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Što jedete kad vas ulovi mučnina?
14.3.2010 22:29:09   
Pixie
Nema toga što 100% pomaže kad krene mučnina. Prije su mi donekle pomagali štapići i krekeri, pa jedno vrijeme jogurt i malo mlijeka, no sad kad me uhvati mučnina, nakon preko 3 mjeseca iskustva s njom, zagarantirano mi je povraćanje u roku od 10 minuta. I nema te namirnice ili bilo čega drugog što ga može zaustaviti. Recimo da malo pomaže mirno ležanje, ali ne previše.

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Što jedete kad vas ulovi mučnina?
17.3.2010 15:18:37   
Tsmee

IZVORNA PORUKA: Gianna

Curke ne znam što dav vam kažem, osim blago vama,user posted image user posted image user posted image meni na žalost u trudnoći ništa nije smetalo, u rodilište otišla sa +25 kg!!!!user posted image user posted image U slijedećoj si definitivno priželjkujem mučnine, jer borba s kilama mi nikako ne ide, tek nakon godinu i pol sam vratila staru kilažu user posted image user posted image !!


Draga, ja imala mučnine u prvoj i dobila nešto preko 20 kila. Jedino što mi je pomagalo protiv mučnina je grickanje. A tako i sad. Opet mi je stalno zlo, a jedino kaj drži mučnine pod kontrolom je da svakih sat vremena nešto gricnem. Većinom "stiropore" ili krekere ili bademe. Strašno! Evo upravo grickam bademe user posted image .
Opet ću narast ko krafn. A kaj je najbolje nemam više kaj obuć user posted image

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Što jedete kad vas ulovi mučnina?
21.8.2010 23:01:58   
Meduza
nažalost, još uvijek nisam našla ništa što bi mi pomoglouser posted image malo su mi se mučnine smanjile posljednjih tjedan, dva...ali samo zato što sam u 10 sedmici...pa valjda ide na bolje (nadam se!)

inače...jedino što bi me malo umirilo je običan kruh, bez ičega...to moram imati čak pored kreveta da kad me probudi noćni nalet mučnine, imam pri ruci...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Što jedete kad vas ulovi mučnina?
10.9.2010 12:53:50   
Freya
Meni je također konstantno slabo (od kad se probudim do kad zaspem), ali ne povraćam, nego cijelo vrijeme imam osjećaj kao da mi želudac stoji u grlu i sad ću se svaki tren ispovraćati. Sad sam 7 tjedan, a mučnine me muče jedno tjedan dana...ne pomaže ništa. Slabo mi je i kad sam gladna i kad sam sita i što god da jela. Jedna mi je stvar danas super, a sutra je ne smijem ni pomirisat jer mi je slabo od nje.

_____________________________

U nizu događaja u mom životu, ništa nije bilo slučajno. Sve se dogodilo u skladu sa unutarnjim potrebama

(Odgovor članu Meduza)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Što jedete kad vas ulovi mučnina?
13.9.2010 9:21:22   
aldijanich
Meni pomazu: tost, keksici, stapici..

(Odgovor članu Freya)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Što jedete kad vas ulovi mučnina?
13.9.2010 9:41:31   
Točkica28
mene žgara ubija... ali ništa mi ne pomaže osim biti u sjedećem položaju...

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu aldijanich)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Što jedete kad vas ulovi mučnina?
28.12.2010 8:49:35   
irtomena
Evo mene u osmom tjednu po treći put user posted image i u sve tri trudnoće odvratne mučnine i konstantno povraćanje. Jedino mi paše hrana bez intenzivnog okusa i mirisa-hrenovka, kuhano jaje, tost. Povraćam po deset puta dnevno i maksimalno me to iscrpljuje, samo se nadam da će brzo proći.user posted image

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Što jedete kad vas ulovi mučnina?
28.12.2010 13:34:56   
leilany
ja sam povracala konstantno 4 mj...mislila sam da cu dusu ispustit...jela sam samo sir-mislim da je tilzit u pitanju bio,delux sunku....i po jedan list zelene salate..moja hrana 4mj....izgubila sam 4kg....

i kad su mi mucnice napokon prestale-jela sam sve i natukla 25kguser posted image user posted image jbga bila sam zeljna svega.....uzas...


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu irtomena)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!