|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
[Anketa]

Mučnine i povraćanje


da - mučnine
  34% (84)
da - mučnine i povraćanje
  34% (86)
ne
  31% (77)


Ukupno glasova: 247


(Posljednji glas : 16.3.2016 9:59:05)
(Glasovanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mučnine i povraćanje
10.10.2012 15:05:37   
nela86
Izmedju 6 i 7 sam tjedna i od jucer je sve pocelo...Jela sam peceno pile i odmah mi nes nije odgovaralo,ali sam nastavila jesti ... jutros sam ustala da MM pripremit to za posao i ubio me miris da sam istu sekundu zavrsila za skoljkom...i danas evo cijeli dan muka, sad sam ribu si pripremila i ne da mi jesti, ne povraca mi se ali mukaaa mi je uzas...
Normalno kao i sve sto kazete , sve cu pretrpiti samo da mi s user posted image bude sve odlicno!!

(Odgovor članu zvijezd@)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Mučnine i povraćanje
10.10.2012 15:21:10   
aries
Ja sam u 16-om tjednu, nemam problema s mukom i povraćanjem. Poslušala sam savjet svoje bake koja je rekla da moram jesti češće, što je kod mene značilo skoro svaka 2 sata. Čim progledam, nešto, bilo šta, i tako do popodne kad je malo lakse( iako sam se taman navikla bez vecere)...Jednom sam se usred noći probudila, muči me nešto, dok nisam shvatila da sam gladna.Tako malo voca, štapiće, kiflu, bilo šta, samo da je želudac zauzet, samo pazite jer naravno ne želimo previše kila. ja sam dosad samo 2 kilograma dobila. Sad već ne moram jesti svaki cas, izgleda da je najgore prošlo. Nadams e da će savjet barem nekom pomoći...

(Odgovor članu Aleksandra2)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Mučnine i povraćanje
9.12.2012 15:30:41   
bebica11
evo ja sam u sedmom tj. i neznam jeli to mucninauser posted image ,stoji mi u grlu .... gadi mi se tost i miris maslaca :( cim pomislim na to mucno fuj..... ali zato zimska i banane .... mmmmuser posted image ... nisam ni jednom jos povratilauser posted image

(Odgovor članu komarac1)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Mučnine i povraćanje
30.1.2013 15:52:36   
art4
Bok cure. Trebala bih jednu informaciju, iskustva. M trebam dobit za 5 dana i zadnjih tjedan,10 dana mi je zlo.Na početku sam mislila da sam pokvarila želudac.Prvo mi se počelo rutavat,pa mi se kiselina vraća u grlo,i non stop mi je muka.Zadnja dva od kad se probudim pa non sto,znam se u sred noći probuid kako mi zna bit muka.Kao da mi fali zraka. Neznam jel sve umišljam,ali eto volila bi znat da li je netkom ovo slično bilo! :)

(Odgovor članu bebica11)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Mučnine i povraćanje
12.3.2013 11:40:15   
kisica
Ne.. u prvoj trudnoći nikako,
A ni u drugoj za vrijeme dok je traja (do 15 tj.)

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Mučnine i povraćanje
12.3.2013 16:39:15   
medoKartonski
Mučnine -DA
Povraćanje - DA
Sve do 6-og mjeseca ...

_____________________________

Ne provodite život s osobom s kojom možete živjeti, već s onom bez koje ne možete ... Marijo <3

Naša mala čudo( višta ) ... Iva <3 Rocky

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Mučnine i povraćanje
12.3.2013 17:07:28   
Afrodita83
Hvala bogu niti jedno niti drugo....samo malo slabiji apetit u 1. tromjesečju

(Odgovor članu medoKartonski)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Mučnine i povraćanje
12.3.2013 17:25:30   
snowwhite
dvije trudnoće bez povraćanja jutarnjih i težih mučnina,s tim da mi se u prvoj trudnoći povraćalo u autu,kad nisam ja vozila

(Odgovor članu Afrodita83)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Mučnine i povraćanje
6.6.2013 21:35:46   
trudnica25
nisam imala nikakvu mucninu ni povracanje a moja prijateljica svaki dan povracala jedino sta sam nostop gladna.kazu da cure od pocetka paze sta ce jest jos dok su u trubuhu a muskici neee

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Mučnine i povraćanje
11.6.2013 13:47:53   
kisica
Treća trudnoća - strava. Nekih par dana je bilo užas, cijele dane sam povraćala, mučnina uvijek prisutna. Ujutro pogotovo. Dok dođem do posla, spremna sam za povraćanje. Evo sad sam 8 tjedana i 5 dana. čini mi se da ide na bolje

(Odgovor članu trudnica25)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Mučnine i povraćanje
25.7.2013 10:07:51   
meti
Pozz....user posted image ajme cure moje,meni je ovo 1 trudnoča...i imala sam jako mučnine do sad skoro 15tj,sad mi je ostala samo ta ŽGARAAAAVICAAAuser posted image ...al dobro proč če i to..doslovno neznam šta bi jela više...strah me stavit ista u usta...al sve je to slatko kad znam zbog koga mi se to događa:)

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Mučnine i povraćanje
27.9.2013 13:16:41   
Bellatrix
U prvoj trudnoći sam imala mučnine, ništa strašno i uglavnom popodne.
A sada još čekam simptome

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Mučnine i povraćanje
3.11.2013 14:31:15   
Lea01
Pozdrav curke :)
Stalno imam mučnine i sad sam počela i povraćati:/

neznam kako da se toga riješim ,help! user posted image user posted image

_____________________________

You Only Live Once <3

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Mučnine i povraćanje
3.11.2013 20:42:27   
kisica
Evo da se javim malo i ja, sada trudnica u skoro pa 30om tjednu.
Nakon što sam ovdje pohvalila prvu i drugu trudnoću, javljam samo da me treća dokrajčila. Imala sam mučnine do 19tj.

Draga Lea savjeta je hrpa, jedi manje, lakšu hranu, ali iskreno mislim da je to od organizma do organizma, i da veze to nikakve nema. Jer meni ovaj put nije pomoglo ništa.

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu Lea01)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Mučnine i povraćanje
16.12.2013 15:35:27   
štrumfić
Ni u jednoj trudnoći nisam imala niti mučnine niti povraćanje.
Sve super... trudnoće za poželjeti....

(Odgovor članu inoxica)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Mučnine i povraćanje
8.12.2014 20:24:20   
Tia00000
Prvih 5 tjedana ništa, onda mučnine do početka 4. mjeseca, uglavnom večernje i bez povraćanja... ali mučno mi je bilo, večerati nisam mogla.

(Odgovor članu štrumfić)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Mučnine i povraćanje
8.12.2014 20:53:14   
sorina
U prvoj t mi je u početku znalo biti povremeno mučno,ali samo ako sam bila gladnauser posted image ,ali sam zato u drugoj sve nadoknadila. Do 20tt sam povraćala-nema veza da li je jutro,podne ili veče,a mučnine su bile prisutne do negdje 25 tt

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu Tia00000)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Mučnine i povraćanje
8.12.2014 21:12:14   
monstrum
Imala sam strašno jake i intenzivne mučnine skroz do 23 tjedna.. po cijele dane mi je bilo mučno..a tek kad bi legla...jaooo...mislila sam da ću umrijeti...a na sam pogled na pastu za zube sam povraćala..to mi je bilo najgore u cijeloj trudnoći ..ali naravno sve sam zaboravila kad je došlo najslađe stvorenje na svijet...user posted image

(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Mučnine i povraćanje
8.12.2014 21:28:11   
Tia00000
Nekki mirisi koji su mi izazivali mučninu kao što su određeni deterdženti za suđe, šamponi i parfemi.... ne mogu ih ni danas podnijeti u blizini.

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Mučnine i povraćanje
8.12.2014 21:32:28   
monstrum

IZVORNA PORUKA: Tia00000

Nekki mirisi koji su mi izazivali mučninu kao što su određeni deterdženti za suđe, šamponi i parfemi.... ne mogu ih ni danas podnijeti u blizini.


Ja sam apsolutno na sve deterdžente imala toliko jake mučnine i povraćala i to duugo, da sam bila apsolutno pošteđena čišćenja prvih par mjeseci...nisam mogla pogledati bocu čarlija već je bilo uuuuu. user posted image

(Odgovor članu Tia00000)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Mučnine i povraćanje
8.12.2014 21:57:00   
Ela28
I ja također sa blizancima jako dugo sam imala mučnine i povraćala baš dosta .Nije to baš ni lako ni jednostavno tjera te na povraćanje a nekad nemaš što povratiti. A pred kraj trudnoće žgaravica mislim da mi je to bilo još gore user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 171
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:







Anketa

.
пеперутка16

.

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!