|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
[Anketa]

Mučnine i povraćanje


da - mučnine
  34% (84)
da - mučnine i povraćanje
  34% (86)
ne
  31% (77)


Ukupno glasova: 247


(Posljednji glas : 16.3.2016 9:59:05)
(Glasovanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mučnine i povraćanje
14.11.2011 11:12:46   
Štefica
Booooooooook

ja sam trudna sada 7 tjedana i do sada nisam imala mucnine i povracanje....ali sam umornija sve vise i vise, postajem jako gadljiva i sve mi je bleeeeeeeeeeee i moram se tjerati da bi jela jer imam osjecaj da ako pojedem nesto odmah cu to povratit...i onda kad krenem jest nema mi kraja postane mi fino i ljepo i naravno nepovratim.....user posted image

(Odgovor članu Malalena)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Mučnine i povraćanje
8.2.2012 11:24:41   
Amy Chlaudya
Bok,ja sam imala samo prva 2 mjeseca mucnine,ali od povracanja skoro nista.Samo 4 puta sam zagrlila skoljku.
Samo su mi mirisi smetali,imala sam lagane grceve u donjem dijelu trbuha,grudi su mi samo prvi mjesec nabrekle,a poslje nista,nego se lagano pumpale bez ikakve boli.Samo bradavice me svrbe.
Nemam nikakve zelje posebne,nisam niti gladna toliko,samo me glad probudi.
Da sam znala da ce mi bit takva trudnoca,zatrudnila bi i prije... user posted image
Nisam niti umorna toliko...odlicno se osjecam... samo neka tako nastavi... user posted image

(Odgovor članu inoxica)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Mučnine i povraćanje
5.3.2012 10:15:16   
komarac1
Bok! Zanimaju me vaša iskustva s drugim trudnoćama! Ja sam u prvoj prva tri mjeseca strašno povračala, smršavila ... uglavnom prestrašno iskustvo, a ni ostatak nije bio bajan... uglavnom svi kažu druga ne mora biti takva, možda bude sve super! koliko ima istine u tome, kakva su vaša iskustva?

(Odgovor članu Amy Chlaudya)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Mučnine i povraćanje
5.3.2012 11:01:57   
anavi1981
bok svima.prva trudnoća mi je bila ok,desetak dana mučnine,jela sam sve i svašta i zato sam se udebljala 25kg,strašno...porod mi je bio pjesma,rodila za 2h,skoro pa nikakvi bolovi.druga trudnoća je bila isto ok,par dana mučnine,ništa posebno mi nije smetalo,udebljala sam se 12kg,rodila sam za 1h ali je bio katastrofa,užas...nesmijem se ni sjetit.sad sam trudna 17tj.i dolično se osjećam,nisam imala nimalo mučnine i da mi neraste stomak nebi ni znala da sam trudna.user posted image user posted image user posted image                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  karlo-06.05.2004.                                                                                                                                                                            matej-20.02.2006.                                                                                                                                                                   

(Odgovor članu komarac1)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Mučnine i povraćanje
11.3.2012 9:37:59   
marcella
Pozdrav curke, nova sam ovdje. Ja sam u 11 tjednu i do sad sam povratila 2 puta, ali ovo jutros me malo zabrinulo, od 4 sata ujutro stalno povračam, do sad sam povratila 5 puta, negdje sam pročitala da bi se trebala javit doktoru. Jeste li vi imale ovakvo iskustvo?

(Odgovor članu anavi1981)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Mučnine i povraćanje
26.3.2012 9:02:31   
Malalena
marcela, tek sad sam vidjela da si se javila.
mučnine i povraćanje.. bljak bljak.. to ti je jako individualno, od trudnice do trudnice..
meni je bilo jako  zlo..povraćala dosta, veći je problem bio to što nisam ništa mogla ni pit ni jest koliko mi je bilo muka.
ako pored povraćanja, možeš ipak unijeti tekućine (bilo kakve) ili jela u sebe bit ćeš ok...
jedino ako se nastave pa se nastaviš jako grčiti kod povraćanja, javi se dr da ti da nešto.. nije dobro ni previše se naprezati..

(Odgovor članu marcella)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Mučnine i povraćanje
31.3.2012 13:53:42   
marcella
thnx na odgovoru, ali taj dan mi je bilo grozno, posli kad sam izmjerila temperaturu i kad sam vidila 38 odmah smo otisli na hitnu, oni me poslali u bolnicu na ginekologiju i tamo su me zadrzasli 3 dana kazu viroza, primila infuziju i sve je ok,bebica je isto ok.

(Odgovor članu Malalena)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Mučnine i povraćanje
23.4.2012 13:40:43   
Candy_90
Tek smo krenuli i za sad imam samo mucnine..jutros jedino povratila na neki odvratni miris hrane..user posted image

< Poruku je uredio Candy_90 -- 23.4.2012 13:41:33 >


_____________________________

Ako neko lose govori o vama, ne uzimajte to k srcu - jer i pcele bodu, uvijek najljepse cvijetove....;)))

(Odgovor članu marcella)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Mučnine i povraćanje
17.5.2012 9:16:13   
Stormblast
joooooj ne pričajte mi o mučninama; umirem od samog jutra! user posted image
ono kaj sam prije obožavala,sad mi se diže želudac(luk i mesna štruca) a ono za čim prije nisam bila tako luda,sad guštam kao nikad do sad,i želudac mi nije u grlu od toga(slatko,i saaaamo slatko;jučer sam se tako najela Nutelle i kruha user posted image  )
evo danas, da pokucam,jako jako blaga mučnina,ne bi je ni nazvala mučninom,ali jučer nisam mogla živjeti do 10 sati!
ostalih simptoma NEMA,samo ta mučnina....

isto tako što je jedna forumašica napisala,nije mi do hrane,ali kada sjednem za stol i počnem jesti,onda mi je fino! user posted image

(Odgovor članu Candy_90)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Mučnine i povraćanje
17.5.2012 18:41:55   
Lotte
Meni su prva i druga trudnoća bile grozne! Od 7. tjedna je sve krenulo i dugo je trajalo. Odvratan osjećaj u želucu i odvratan metalni okus u ustima. Mučnine, povraćanje nekoliko puta dnevno, najmanje ujutro (pa mi zato nikad nije bio jasan naziv jutarnje mučnine). Povraćala sam ako sam jela, a povraćalo mi se i od gladi. Okus paste za zube me tjerao na povraćanje, a kavu da ni ne spominjem. Smrdile su mi samo one stvari čiji miris i inače ne volim: crveni i bijeli luk. Sada sam treći put trudna i, hvala Bogu, ne osjećam ništa. Nadam se da će tako i ostati!

(Odgovor članu Stormblast)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Mučnine i povraćanje
17.5.2012 22:38:55   
clarissa
Ja sam u 10 tjednu.....i strašne mučnine cjelodnevne i pogotovo navečer...
U prvoj trudnoći....ništa
a sad......gladna a hrana smrdiiiii
banane i štapići i kifle iz pekare to je što mogu jesti......
nadam se da neće dugo trajati user posted image

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Mučnine i povraćanje
22.5.2012 8:42:33   
Stormblast
ajme meni je ovo koma; na poslu sam, a muka mi je i kad sjedim i kad stojim(još gore),pogotovo kad je ovakvo vrijeme!
jučer je bio takav pritisak vani da sam poludila,nisam mogla doći do zraka,muka mi je bilo cijeli dan,i nastavilo se i danas,nadam se da će do podneva prestati!
mislim da sam se zeznula kaj sam u nedjelju popila dosta soka od višnje,a to je diglo kiselinu u želudcu i sad ispaštam! user posted image
Sva sreća da ne povraćam jer ne znam kaj bi onda!
uh! taman kad sam mislila da su mučnine prestale,jer mi nije bilo muka par dana,ja popijem sok! user posted image

(Odgovor članu clarissa)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Mučnine i povraćanje
7.6.2012 21:41:42   
Aleksandra2
Pozdrav ,

user posted image
imam 16 godina i trudna sam 7 tjedana, imam velike mučnine ,šta da radim ,može savjet molim vas. i hvala unaprijed user posted image

(Odgovor članu Stormblast)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Mučnine i povraćanje
7.6.2012 22:22:55   
Indy
od svega, meni je samo pomagao svježi zrak. znala sam ujutro sjediti kraj prozora i duboko udisati. svaki put bi mi bilo bolje.

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu Aleksandra2)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Mučnine i povraćanje
7.6.2012 22:29:09   
Aleksandra2
meni samo ležanje pomaže ,čim se dignem bude mi loše, mada to traje do podneva najduže a kasnije mi je lakše

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Mučnine i povraćanje
7.6.2012 22:30:00   
mala pcelica
za mučnine i povracanje ja sebi nisam nasla lijeka dok samo nije prestalo sa 4,5 mjeseca

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Mučnine i povraćanje
7.6.2012 22:35:41   
Aleksandra2
ja sam nervozna zadnje dane zato su mi i mučnine malo povećane

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Mučnine i povraćanje
19.9.2012 17:30:51   
bubic
nadam se da se neka sjeca kad su joj tacno krenile mucnine ja sam u 6 sedmici al me bas strah sa prvim trudnocama danima nisam mogla funkcionisat od mucnina al sam imala vremena za sve sad starija ide u skolu i moram je rano vodit onda triput vise obaveza ne znam kako bih podnjela da mi bude ko s njima znam da bi kaskala i bila bih mrtva umorna .Jos nista ne osjecam osim umora i bola u ledjima al svako jutro ustanem i pitam se jeli to taj dan kad ce mi pocet mucnina stvarno se ne sjecam je li mi sa njima krenulo odmah ili nakon nekoliko sedmica pa eto koja se sjeca molim za pomoc jer sam strasno nervozna i nadam se da ovaj put makar nece biti strasno kao sa njima Unapred hvala

_____________________________

Cura velika 24.6.2005 Curica malena 7.10.2007( Moje bebice velike)

(Odgovor članu Aleksandra2)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Mučnine i povraćanje
19.9.2012 18:44:05   
Lotte
Mislim da je to individualno. Meni je krenulo sa 7 tjedana. I ja imam dvoje klinaca doma, jedan je školarac, još sam i radila, i nekako sam uspjela preživjeti ta 2 mjeseca mučnina. Možda budeš imala sreće i mučnine te zaobiđu!!! Drži se!


_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu bubic)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Mučnine i povraćanje
19.9.2012 21:37:28   
mala pcelica
slazem se d aje to sve individualno,meni su počele sa 5-6 tjedana i trajale 4,5 mjeseca user posted image riganje na svaki miris,smrad,hranu,čak i vodu ...trebalo mi je ujutro sat vremena da ustanem iz kreveta jer svaki vec veci trzaj je značio riganje bez prestanka..pitam se kako sam uspjela preziviti to user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Mučnine i povraćanje
19.9.2012 21:44:34   
seraphyme
meni startalo sa 10 tjedana. nisam bljuvkila, ali po cijeli dan muka i muka. sreća ne svaki dan, ali i sada se povremeno osjećam "revolucionarno"user posted image

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Mučnine i povraćanje
22.9.2012 9:40:52   
bubic
Džaba se nadala mučnine sve jače a i dva put povratila!!!Čak ranije nego sa curama al šta mogu sve za mrvice naše izdrdžat će mo mi touser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Cura velika 24.6.2005 Curica malena 7.10.2007( Moje bebice velike)

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Mučnine i povraćanje
24.9.2012 8:55:25   
sorina
Sad sam u 8 tjednu i zadnjih tjedan dana me ubiše mučnine,pogotovo kad se probudimuser posted image ,poslije kad pojedem nešto malo se smiri,ali većinom traju cijeli dan.
U prvoj trudnoći nisam uopće imala s tim problema

(Odgovor članu bubic)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Mučnine i povraćanje
28.9.2012 10:14:30   
Stormy
mi smo se složili na prvu: nikakvih mučnina ni povraćanja nije bilo <3

(Odgovor članu inoxica)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Mučnine i povraćanje
28.9.2012 15:22:05   
zvijezd@
cao cure, evo ja sam u 12 tjednu, dignem se, živim i idem leć sa kiselinom, priko dana sam umorna ka pas nije mi do ničega, najradje bi spavala a kiselina mi neda mira, ne pomaže mi baš ništa, al sta je tu je izgurat cu sve za malu mrvicu...

(Odgovor članu Stormy)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

.
пеперутка16

.

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!