|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
[Anketa]

Mučnine i povraćanje


da - mučnine
  34% (84)
da - mučnine i povraćanje
  34% (86)
ne
  31% (77)


Ukupno glasova: 247


(Posljednji glas : 16.3.2016 9:59:05)
(Glasovanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mučnine i povraćanje
30.4.2011 22:19:54   
trudnica.21
hej bok svima trudna sam 2,5 mjeseca imala sam nesto malo povracanja ali me mucnina jos uvijek prati....najveci problem mi je sto me muci kiselina i od toga mi se dize zeludac...neki savjet???

(Odgovor članu Sandica)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Mučnine i povraćanje
1.5.2011 8:13:55   
m600
donat mg...čestitam na user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu trudnica.21)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Mučnine i povraćanje
1.5.2011 18:19:41   
trudnica.21
hvala puno

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Mučnine i povraćanje
2.5.2011 15:36:11   
mirna
Grickanje badema isto pomaze.... ja sam sutra 9 tjedana, a muke ne prestaju. Pogotovo navecer sam totalno koma....user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu trudnica.21)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Mučnine i povraćanje
3.5.2011 0:43:42   
KIRAA
Ajme kad se sjetim kako mi je loše bilo...prva 3-4 mjeseca, a taman ljeto i vrućine... Stvarno sam mislila da ću odapet. samo se sječam da sam jela puno jogurta i mlijeka. I da me glava boljela ko luda... Ali prođe.... Onda dođe puno ljepše razdoblje u kojem sam uživala. E da, počela sam piti i prenatal, ali mi je od toga još lošije bilo, jer kao da željezo loše pada na želudac. Jednom sam povračala u marketu...U vrećicu...ajme....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Mučnine i povraćanje
3.5.2011 20:21:32   
trudnica.21
ja za sada mogu zahvaliti sto nemam vecis problema...samo mi je muka ali borim se protiv toga,povracanje tu i tamo nekada naleti najcesce ujutro....ali cure prezivjet cemo mi to

(Odgovor članu KIRAA)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Mučnine i povraćanje
5.5.2011 11:18:47   
Dreamgirl
ja sam evo vec 9tj+6dana trudna, ne povracam, ali imam te konstantne mucnine,
nekada malo i popusti,
najvise mi prija svjeze voce i povrce (i to ne sve), ostalo jedva da se mogu natjerati
da ubacim u usta,
ah to su te cari trudnoce:)

(Odgovor članu trudnica.21)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Mučnine i povraćanje
17.8.2011 15:26:06   
sina
ne povraćam,ali mi je muka non stop. nije prejaka,ali dovoljna da mi se ništa neda zbog toga.

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu Dreamgirl)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Mučnine i povraćanje
17.8.2011 15:47:39   
mariola
Meni je trenutno toliko mučno da bi se spasila da povratim. Al to je kod mene nemoguća misijauser posted image
Inače, zadnjih dana su mučnine popustile, nisu cjelodnevne a nekad ih uopće nemauser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Mučnine i povraćanje
17.8.2011 16:59:59   
adryosijek
mene su ubijale mucnine ,ali povratiti nisam mogla ..kuhat rucak sve me oblije znoj neki ako nesjednem opet me povracat tjera a nemam sta,toliko mi je smetao miris povrca i luka kad sam kuhala,morala sam svako malo na zrak ili ako neprilegnem dize mi se zeludac..al na kraju vrijedilo je sve to proci zbog zlata i ljubavi koje mi je Bog dao

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Mučnine i povraćanje
17.8.2011 18:47:11   
galebica
Svo vrijeme sam se cudila i plasila, jer mi nij bilo muka, niti sam povracala. Sad sam 8+4 i umirem od mucnina. Ne jedem, samo pijem, vocku ne do Bog da pojedem, odmah mucnine...sinoc nisam vecerala, i nisam mogla zaspati cijelu noc:( danas mi nije muka ali nisam nit jela posto cijeli dan mahmuram po kuci nenaspavana ko zombi. I prokleto me gusi ova vrucina, pritisak, sta ja vise znam sta ne...a da, jela bih pizzzu, stalno, i sad bih...a nemam. pa cu se zadovoljiti sa ananasom i kiflomuser posted image

kad se samo sjetim koliki sam ja zderonjaaaaaaaaaaa.
( zato je tackica veca za "tri dana" nego sto imauser posted image ).
A ja izgubila 2.5 kg

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Mučnine i povraćanje
18.8.2011 9:25:08   
zlata2
Sve će vam to proći! Znam kad sam bila u tom periodu i čitala po forumu kako su nekim trudnicama prošle mučnine i mislila sam samo kako ću i ja jednom doći na to. Sad sam u 36. tjednu, ali se sijećam kako je meni bilo.
Cijeli, ali cijeli dan mučnine, pogotovo navečer, povraćala sam samo jednom.
Ako ne jedem, slabo mi je, ako pak pojedem, dobro je neko vrijeme i opet mučnine i tako više od 2 mjeseca!
Držite mi se!

(Odgovor članu galebica)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Mučnine i povraćanje
18.8.2011 14:11:30   
Marti83
zlata2 kao da si opisala moje mučnine....user posted image ujutro nesnosna kiselina i mučnina,pa kada pojedem je bolje i opet tako u krug...danas je nešto manje muka ali ne znam ako je to povezano sa prenatal tabletama koje jučer nisam mogla popiti koliko mi se sve gadilo. Možda ću uzimati svaki drugi dan po 1 tabletu, valjda bi trebalo biti i takvo doziranje dovoljno za vitamine i folnu kiselinuuser posted image  

_____________________________

Od svih ozbiljnih stvari, brak je najsmješniji......
David 23.03.2012

(Odgovor članu zlata2)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Mučnine i povraćanje
19.8.2011 12:49:50   
zlata2
A to ti ne znam, ja sam pila jednu na dan kako mi je doktor rekao. Sve samo da bi bebici bilo dobro i da bi bila zdrava!
Sve će to vrlo brzo proći!

(Odgovor članu Marti83)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Mučnine i povraćanje
19.8.2011 13:11:46   
hehehe
ujutro sam jela pol slanca da mi nebu slabo od gladi a ostatak dana nisam ni mogla puno jest tak da sam u 3. mjesecu smršavila 4 kg... ginic reko nema straha jer ionak imam "zaliha" otprije!

(Odgovor članu zlata2)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Mučnine i povraćanje
24.8.2011 22:30:28   
medoKartonski
Ja sam počela povračati kada sam ušla u 3.mjesec (nadala sam se da neću jer NEZNAM povraćati i počnem se gušitiuser posted image ), i NAPOKON je prestalo ... napokon ... sada ulazim u 6. mjesec.

_____________________________

Ne provodite život s osobom s kojom možete živjeti, već s onom bez koje ne možete ... Marijo <3

Naša mala čudo( višta ) ... Iva <3 Rocky

(Odgovor članu inoxica)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Mučnine i povraćanje
15.9.2011 19:53:00   
Malalena
Pozdrav cure,
meni je muka od 5. tj, povraćanje, kiselina i sve odvratnosti vezano uz to, plus pojačano slinjenje!!! Sad je povraćanje lagano prestalo, mučnina je jop uvijek tu. Pljujem slinu u maramice non stop..odvratno.. ne mogu zamislit to progutat.. jel tko imao sličnih problema? ako je,..kak si je pomogao?? sad sam 10 tj.

poZZ

(Odgovor članu medoKartonski)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Mučnine i povraćanje
20.9.2011 15:32:47   
sanja 24
veliki pozdrav...ja sam nova i ovo mi je druga trudnoca ,za razliku od prve u kojoj nisam znalla sta su mucnine,sad sam se upoznala i sa tim!!user posted image ...od prvog dana su se pojavile,sad sam trudna sedam tjedana...a osim mucnina ,sve mi smrdi pa cak i suprug,dali se jos nekom od vas to desava????strasno!!

(Odgovor članu Malalena)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Mučnine i povraćanje
20.9.2011 18:15:41   
mamino zlateko
ja sam doslovno svako jutro povracala i imala cjelodnevne mučnine do 20.tog tjedna,wc-u sam dusu dala,ajme meni kad se sjetim...

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu sanja 24)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Mučnine i povraćanje
21.9.2011 9:35:13   
mala99
Drage cure dobrodošle na raju!user posted image user posted image

Mučnine su vam normalne, a i ostale stvari koje će vas mučiti sljedećih 9 mj.

Trudnoća i nije ono blaženo stanje o kojem su vam uvijek pričali....

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Mučnine i povraćanje
21.9.2011 9:47:36   
natali2610
meni je prva tri mjeseca bilo katastrofa ali sad sam trudna 21 tjedan i osjećam se super ..


(Odgovor članu mala99)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Mučnine i povraćanje
21.9.2011 9:53:03   
mariola
Ja sa se napokon riješila mučnina, zadnjih mjesec dana prštim od energijeuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu natali2610)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Mučnine i povraćanje
21.9.2011 9:54:47   
pincirotvajler

IZVORNA PORUKA: sanja 24

veliki pozdrav...ja sam nova i ovo mi je druga trudnoca ,za razliku od prve u kojoj nisam znalla sta su mucnine,sad sam se upoznala i sa tim!!user posted image ...od prvog dana su se pojavile,sad sam trudna sedam tjedana...a osim mucnina ,sve mi smrdi pa cak i suprug,dali se jos nekom od vas to desava????strasno!!


dobrodošla user posted image
neka brzo prođe

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu sanja 24)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Mučnine i povraćanje
21.9.2011 11:11:43   
natali2610
Sanja izdrži još malo ...nakon tri mjeseca mučnine bi trebale prestati ..
Ja sam prva tri mjeseca  doslovno provela na krevetu , nisam povračala ali su mučnine bile katastrofa ..čak dobila mirovanje od ginekologa ..izgledala sam strašno izmučeno..

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Mučnine i povraćanje
21.9.2011 16:06:41   
Malalena
IZVORNA PORUKA: sanja 24

veliki pozdrav...ja sam nova i ovo mi je druga trudnoca ,za razliku od prve u kojoj nisam znalla sta su mucnine,sad sam se upoznala i sa tim!!user posted image ...od prvog dana su se pojavile,sad sam trudna sedam tjedana...a osim mucnina ,sve mi smrdi pa cak i suprug,dali se jos nekom od vas to desava????strasno!!


meni je sve sve sve smrdilo.. pogotovo gel za tuširanje s kojim se MM tušira.. tj bilo koji "muški" gel.. pa sredstva za čišćenje, omekšivač, ljudi, svee fuj fuj fuj.. sad polako prestaje.. još mi je mučno ali nije tako jako strašno.. jedino kaj još uvijek slinim :(((((( koliko si trudna sada?

(Odgovor članu sanja 24)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!