|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
[Anketa]

Mučnine i povraćanje


da - mučnine
  34% (84)
da - mučnine i povraćanje
  34% (86)
ne
  31% (77)


Ukupno glasova: 247


(Posljednji glas : 16.3.2016 9:59:05)
(Glasovanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mučnine i povraćanje
21.7.2009 7:01:35   
Manda
Meni je mučnina počela valjda već u 3 tj i po cijeli dan mi traje, samo mijenja intenzitet. U 1 tr mučnina tek poslije 2 mj a sad tako rano. I svašta ne mogu jesti, ali eurokrem jeST zakonuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
I žedna sam strašno.


_____________________________

Najljepsi zvuk je tapa tapa tap kad moje dijete trci po stanu..

(Odgovor članu inoxica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Mučnine i povraćanje
21.7.2009 13:34:41   
Lola88
Ola! Eto, ja sam vec 30 tjedna trudna. I prva mi je trudnoča. Na svu sreču, bila sam posteđena povraćanja i mučnina. Ni jednom nisam povračala. Osim što sam u 1.tromj. kao i sada non-stop na wc-u. user posted image A što se tiće kilograma, eto sad znači u 30 tjednu "dobila" sam 6,5 kg. Tako da sam i zbog toga sretna. 

(Odgovor članu Manda)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Mučnine i povraćanje
21.7.2009 14:28:35   
trudnica87
user posted image user posted image nisam imala nikakve mucnine,a nisam ni jednom povracala.trudna sam sad 25 tjedana i dosad sam dobila 3,5 kg..sretna samuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Lola88)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Mučnine i povraćanje
27.7.2009 16:55:18   
inoxica

Ja sam trudna 9 tjedana(točno danas 9 tjedana user posted image ) hvala Bogu, nemam mučnine, malo mi zna biti muka tokom dana ali odmah nešto pojedem pa mi više nije muka user posted image


_____________________________

Inoxica :-)

(Odgovor članu trudnica87)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Mučnine i povraćanje
12.8.2009 21:26:11   
Liliana24
Ja sam u 20.tjednu, a mučnine su mi trajale do pred 2 tjedna + povračala sam svaki dan. Počelo mi je negdje u 5.tjednu biti mučno...dosta dugo mi je trajalo, a mučnine sam rješavala doručkom čim sam se probudila, ali niti to mi nije bila garancija da neću ići povračati....hvala Bogu, sad je to iza mene :) uživam u drugom tromjesečju.....

(Odgovor članu inoxica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Mučnine i povraćanje
15.8.2009 9:17:11   
sara.at
Meni je samo sad mucnina al vec osjecam da se doci povracanje jer sve mi stoji u grlu.....
Al ja imam veci problem jesam li igdje legla ja sam odmah zaspala, moj muz samo nosa deku zamnom user posted image

(Odgovor članu inoxica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Mučnine i povraćanje
15.8.2009 9:20:22   
FIONA
joj sara dobro došla na forum i samo ti želim što manje muke...ja sam završila zbog nje u bolnici!...a kaj se umora tiče....spavala, spavala i probudila se umornije nego ikada...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Mučnine i povraćanje
15.8.2009 9:24:10   
sara.at
Hvala ti Fiona na dobrodislici..
Uh i ja sebi zelim da imam manje mucnine user posted image a i ostalim trudnicama
a sa spavanjem vec sama sebi idem na zivce sve omiljene serije ja propustim user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 33
   [Obrisani korisnik]
15.8.2009 9:24:33   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Mučnine i povraćanje
15.8.2009 9:27:20   
sara.at
hvala cvrcak na dobrodoslici...a koliko dugo si imala mucnine
p.s ovo je moja prva trudnoca pa nista neznam osim onog sto procitam i sto mi moj svekar koji je
ginokolog (ne moj) pokusava da mi objasni

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 35
   [Obrisani korisnik]
15.8.2009 9:41:14   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu sara.at)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Mučnine i povraćanje
15.8.2009 9:49:50   
sara.at
uh stvarno ti je bilo tesko ja se nadam ipak boljem.....
znaci da nejedem crosane user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Mučnine i povraćanje
4.9.2009 12:47:32   
joszde
evo meni od ponedjeljka traju mučnine za poluditi da barem mogu povratiti mislim da bi mi bilo lakše a ovako nesmijem ni vode popiti već mi je muka i užasno sam umorna samo bi spavala a danas se grozno osjećam ništa mi se ne da samo bi ležala cijeli dan kada prestaju te mučnine trebali bi na put pa se ne usudim nikuda ići.

(Odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Mučnine i povraćanje
7.9.2009 17:04:47   
joszde
da li itko zna da li postoji nešto da kupim u apoteci protiv mučnina jer to nisu kako kažu jutarnje mučnine nego traju cijeli dan ako ima nešto molim vas da se javi hvala.

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Mučnine i povraćanje
7.9.2009 17:17:20   
jelena j.
ja mislim i kad povratis da ce ti opet biti muka,takve su mucnine u trudnoci meni je do  sestog mjeseca samo sta se u trecem smaanjilo ali i kad sam povratila bila je muka opet,a za tablete nisam cula i da imaju ja ih ne bi pila

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Mučnine i povraćanje
7.9.2009 17:20:36   
joszde
ja sam prvi put jučer povratila ,danas ništa ali mi je muka stalno ,ne mislim na tablete možda neki čaj ili nešto što se smije piti a da samanjuje mučninu

(Odgovor članu jelena j.)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Mučnine i povraćanje
7.9.2009 17:23:40   
jelena j.
tako je i meni bilo na pocetku nisam povracala nego samo muka ali poslije sam pocela povracati i to ujutro kad ustanem a nista i ne jedem i samo zeludac natezem.pitaj ti u ljekarnoj da li imaju ista ja nisam trazila nista za povracanje

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Mučnine i povraćanje
7.9.2009 18:04:19   
kitty007

pozdrav svim sadašnjim,bivšim i budućim trudnicama...ja sam trudna 3 mjeseca i to znam samo po nalazima i maloj bebici koja se vrpolji u trbuhu...ni mučnine,no povraćanje,ni vrtoglavice....jedino navečer ranije zaspim...

(Odgovor članu jelena j.)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Mučnine i povraćanje
7.9.2009 18:07:52   
ninolina
evo hvala bogu u sve četri trudnoće nisam ni jednom povračala user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu kitty007)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Mučnine i povraćanje
30.9.2009 9:11:02   
pufna*
u ponedjeljak sam zagazila u 7 tjedan i odmah sam se počastila rigoletom :( do tada apsolutno nista. s mucninom lijezem, s mucninom se i budim. cim otvorim oci, moram nesto staviti u usta inace...
ma ovo me majcinstvo doslovce obara s nogu! user posted image


_____________________________

moja pepita - 31.05.2010.
još jedno malo - 11.05.2012.



(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Mučnine i povraćanje
30.9.2009 9:14:14   
elle1
vidjet ces tek kad rodis kako ce te obarat s nogu-naravno u pozitivnom smisluuser posted image

(Odgovor članu pufna*)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Mučnine i povraćanje
9.10.2009 11:54:23   
kungfu ninđica
Hej i ja imam bolove u donjem dijelu trbuha i to je onako tupa bol kao kod prvog dana M. Javlja mi se periodično i traje po otprilike 15 min, a primjetila sma da se češće javi ako npr. dugo sjedim ili mi je trbuh pritisnut. Znači to nije ništa što bi me trebalo brinuti... pretjerno?

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Mučnine i povraćanje
9.10.2009 12:03:09   
kungfu ninđica
Moj ginić mi je preporučio protiv mučnina, bolova i zatvora sljedeće: rupurut - kod mučnina, donat Mg - kod zatvora, magnezij 300 u prahu pod jezik za opuštanje mišića (protiv bolova) i izgradnju koštanog dijela kod bebe, vitamin B6 iza jela i psilium(ne znam za šta je to).
Eto možda netko zna više pa se nadoveže...

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Mučnine i povraćanje
2.1.2010 9:26:49   
mijana
i ja muku mučim s mučninama već tjedan dana čim sam ušla u 5 tjedan.kad me zahvati najbolje mi je da ležim 

_____________________________

<3 MM 02.09.2010.

(Odgovor članu kungfu ninđica)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Mučnine i povraćanje
2.1.2010 10:53:06   
komarac1
Ne volim se tog niti sjetit! Svakodnevne mučnine i povračenje! I tako 3 mj. Tolko sam povraćala da sam od naprezanja već i krv povraćala! Koma razdoblje! Jedino što mi je davalo snage je bila točkica na ultrazvučnoj sličici!user posted image

(Odgovor članu mijana)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!