|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dobivanje na težini
14.1.2010 17:22:06   
pincirotvajler
ma ja sam u 34om tj i dobila 17kg i dr me kudi user posted image  i stalno se čudi kak nemam šećer i kak su svi nalazi super, samo me gnjavi bezveze s tim, ak je nam dobro onda nek šute user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Dobivanje na težini
14.1.2010 17:26:13   
natalijax
pinci svi oni tak,i ja sam dobila 15kg,i to sve u stomaku,ma to oni takuser posted image sto i sama kažeš ak je dobro vama kaj se onda bune

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Dobivanje na težini
14.1.2010 17:27:26   
Anoniman
ma, hajde, pusti dr nek brunda... ja sam u prvoj dobila 20 kg, a u trećoj 25.... skinut ćeš ih!

(Odgovor članu natalijax)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Dobivanje na težini
14.1.2010 19:21:18   
zozo1
Ja ušla u 36 tj sa + 25.  Ne mogu vjerovati kolike su se kile zaljepile. Prvi puta sam dobila isto toliko pa skinula još više. Sada jedem kad mi se jede, vidim da se tjedno ljepi po kila i to od 4 mj. trudnoće. Nadam se da će opet brzo nestati ko i prvi puta ( al naravno uz određeni režim prehrane, vježbanja, brige oko bebe i sl.)

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Dobivanje na težini
15.1.2010 12:13:34   
pako
Ne sekiraj se, ako se dobro osjećaš sve je ok. Ja sam u prvoj trudnoći dobila 20 kila, a sada sam evo 33 tjedna trudna i dobila sam 8 kila i isto se super osjećam ko i u prvoj trudnoći. Bitno je da ste ti i beba dobro, a kile će kasnije odlepršati od kuda su i došle.

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Dobivanje na težini
15.1.2010 15:44:47   
adryosijek
pozdrav svima. zanima me dali ce brzo ici kile kad se rodi beba jel i ja sam nasibala kilaze uzas jedan rekla mi sestra da smanjim malo da nevalja .hmm sa 26  tjedana sam dobila 15 kg a jos imam 3 mj .sad jedem samo kuhano i umjesto kolaca derem voceuser posted image jasmina 23.04.2010

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu višnjica2009)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Dobivanje na težini
15.1.2010 15:52:18   
adryosijek
e dominik nesto moramo jest hehe , ma neka skinut ce se poslje kad se beba makne sa sise vec mozemo da ih stesemo . kako dosle tako osle . user posted image meni tolko nesmeta ali ajde nek bude slusat cu malo sestru od doktora i manje jest a i inace sam visoka i jace konstrukcije pa se to tolko ni nevidi hmm...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Dobivanje na težini
15.1.2010 16:30:47   
anuska08
Najbolji je bio doktor koji me pregledavao kad sam dolazila u bolnicu ne preglede, jer sam prenijela 8dana, pa nisam išla kod svoga. Zabunom je sestra napisala da sam dobila 14kg (dobila 12user posted image ), na što je on napisao na nalaz da je to prekomjerna težina!!!user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Dobivanje na težini
15.1.2010 17:10:35   
zozo1
A sve ti ovisi od osobe do osobe. Ja sam došla nakon poroda sa 5 manje ( skoro ništa) , prvu godinu skinula nekih 10-12 ( otišle bez dijete), a ostalih 15 samo uz strogu dijetu. Kod mene nije bilo baš laganini user posted image . Nadam se da će tebi biti lakše.

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Dobivanje na težini
15.1.2010 19:48:53   
happy future mum
čuj prekomjerna težina 14 kg, koliko ja znam u trudnoći je preporučljivo 12 kg, a nekima i više, mene kad god važu ja u čizmama pa se tješim da je to kilo manje, ma libo me,deset kila sam gore, a imam još tri mjeseca, još ću deset ako se zainatim user posted image user posted image kako moja baba kaže, ni vuk neće mršavu ovcuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

11.4. 2010, voli mama svoga malenog anđela najviše
24.6.2011., dolazi nam braco

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Dobivanje na težini
15.1.2010 20:22:23   
mišica 666
čuj prekomjerna težina 14 kg, koliko ja znam u trudnoći je preporučljivo 12 kg,



od 9- 16 kg je normalno mada mislim da je to ipak individualno.


_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu happy future mum)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Dobivanje na težini
15.1.2010 20:23:13   
happy future mum
ja sam debela mama i u 2 sam mjesecu trudnoće i ima skromnih 102kg. jede mi se slatko i u kući mi kažu da če biti muško. koliko ču se ja još otprilike udebljati u trudnoći posebno u zadnjem tromjesjeću. hvala unaprijed. kremšnita....

_____________________________

11.4. 2010, voli mama svoga malenog anđela najviše
24.6.2011., dolazi nam braco

(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Dobivanje na težini
15.1.2010 20:26:20   
happy future mum
ovu glupost je napisao moj muž dok me nije bilo, žao mi je, pokušajte ovo ignorirati.

_____________________________

11.4. 2010, voli mama svoga malenog anđela najviše
24.6.2011., dolazi nam braco

(Odgovor članu happy future mum)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Dobivanje na težini
23.1.2010 13:43:14   
elle1
ja sam u 16-tom tjednu i dobila sam negdje oko 3kg....to je odlicno s obzirom da sam u prvoj trudnoci do 16-og tjedna bila dobila oko 10kg...

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Dobivanje na težini
1.2.2010 15:50:15   
lidac0605
Ja sam 20 tjedana i u plusu 5,5 kg-kaj je za mene "gladi bradu",pošto sam u prijašnjim trudnoćama dobila 30,18 i 26 kg user posted image user posted image user posted image ...uvijek sve skinula user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Dobivanje na težini
1.2.2010 18:50:32   
mišica 666
21. tjedan i u+ sam 1,5 kg. 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Dobivanje na težini
14.2.2010 18:17:43   
MKata
Joj cure, ja sam sad u 37om tjednu i na +18 sam...do kraja ću taman biti na oko +20 i jaaaaako mi je to puno...ogromna sam si. user posted image

Inače sam punija i s viškom sam krenula u trudnoću, a skidanje mi nikad nije išlo lako...iskreno se nadam da ću se nakon trudnoće uspjeti dovesti u red jer se ni sebi ne sviđam ovolika...

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Dobivanje na težini
14.2.2010 18:22:20   
leilany
mkata kaj je tu je...ne opterecuj se...ja sam natukla 25kg..al evo ostalo jos malo
nije bas neka stroga dijeta,,ne jedem kruh i tak te gluposti...sve bu se to vratilo na svoje(vise il manjeuser posted image user posted image )....



_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu MKata)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Dobivanje na težini
18.2.2010 21:24:10   
Ladina mama
IZVORNA PORUKA: mišica 666

čuj prekomjerna težina 14 kg, koliko ja znam u trudnoći je preporučljivo 12 kg,



od 9- 16 kg je normalno mada mislim da je to ipak individualno.



Sve je uistinu individualno, i ovisi o građi mame. Ja dobila 6 kg u trudnoći. Ali stvarno sam pazila na prehranu - ništa kolači, grickalice, slano, masno... Zato sam nakon poroda 3 mjeseca tamanila sve što mi je došlo pod ruku i SAD sam na dijeti!
Ma, tko kaže da te kile same odu?! =/ Ah, sretnice!

_____________________________

Mama je prijatelj kojeg nikad ne prerasteš!

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Dobivanje na težini
26.2.2010 14:14:59   
elle1
da se opet prebiljezimo-u 20-om tjednu i dobila 7kg

(Odgovor članu Ladina mama)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Dobivanje na težini
26.2.2010 16:03:05   
mišica 666
24. tjedan i +3kg.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Dobivanje na težini
9.3.2010 17:14:53   
lidac0605
26.tjedan,+7 kg.Sasvim solidno...user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Dobivanje na težini
9.3.2010 18:45:17   
adryosijek
ja 35tjedan dobila 19 kila uhhhh grozno izgledam nikad nisam bila deblja nadam se skinut do ljeta bar nestouser posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Dobivanje na težini
9.3.2010 18:46:52   
adryosijek
IZVORNA PORUKA: happy future mum

ovu glupost je napisao moj muž dok me nije bilo, žao mi je, pokušajte ovo ignorirati.
hehe malo  smo se bar oraspolozili ma joj ti muski samo znaju zezat de mu jednu prek nosauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu happy future mum)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Dobivanje na težini
9.3.2010 18:49:18   
adryosijek
ma nema granice ja sam velika zenska inace tako da tih viska sto  imam nevjerujem da je nesto opasno ima i vise koje dobiju kila ja sam pri krraju hvala bogu sad ce kila samo ici doljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!