|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prijeteći pobačaj
15.5.2009 15:28:45   
ornela.nely
uvalija mi dabroston i reka da moram strogo mirovat ili će me sprašit u zg.a mm kaže da kud ću više mirovat jer ništa mi neda radit.ajme,srce mi u torbu ispalo od straha.

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Prijeteći pobačaj
15.5.2009 15:31:35   
ornela.nely
došli mi neki nalazi koji su u redu,nalazi štitnjače su u redu.uzv o.k.još ću pomislit,iako nisam praznovjerna,da moja sveuser posted image kriva bode vudu lutkicu,hahaha.

< Poruku je uredio ornela.nely -- 15.5.2009 15:32:31 >

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Prijeteći pobačaj
12.5.2010 11:00:54   
bembo
Trudna sam tek 5 tjedana i 3 dana, još mi nisu počeli ni pravi simptomi, a jučer sam prokrvarila. Sve je počelo sa smeđim iscjetkom, a poslijepodne je počela ići krv, odmah sam otišla kod gina, dijagnoza prijeteći pobačaj, dobil sam utrogestan  koji moram stavljati 3 puta po 2 u rodnicu, i naravno strogo mirovanje. Prestala mi je ići krv, ali još ima smeđeg traga na papiru. Bolova nemam, povremeno me bocne u jajnicima, ali ništa jako... Jako me strah.... Strah me da beba nije otiša a da nisam primjetila... Molim vas vibrajte za nas, toliko smo željeli bebicu i sad ovo....Sutra idem na uzv. Jučer sam išla privatno na uzv i nije se vidjela trudnoća, kaže dr. da je još rano jer mi je O bila kasnije u ciklusu, endometrij je debljine 1,1 cm i rekla je da je vrat maternice zatvoren.

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Prijeteći pobačaj
12.5.2010 11:03:08   
leilany
bembo da sve bude okuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu bembo)
Neposredna veza do poruke: 29
   [Obrisani korisnik]
12.5.2010 11:03:58   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu bembo)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Prijeteći pobačaj
12.5.2010 11:04:31   
adryosijek
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image samo pozitivno razmisljaj jel znam sta je kad si trudna pa imas veliki strah da se bebi sta ne desi u stomaku a mi joj nemozemo pomoci jel ju nevidimo kako joj je nutra i sta joj je ... ja sam puno plakalla valjda trudnicka depresija i et malo ima problema sa nogicama ali da se lijeciti kako kazu specijalisti vec 3 puta mjenjali gipsice a mozda  ce i operaciju imat tetive... ahh nemozemo mii tu utjecati.. neka ti bude sve ok sa bebom sretno mamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu bembo)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Prijeteći pobačaj
12.5.2010 11:05:14   
ninolina
bembo draga vibram za tebe i tvoju bebicu....drži seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Prijeteći pobačaj
12.5.2010 11:17:05   
bembo
Hvala vam, jako mi je teškouser posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Prijeteći pobačaj
12.5.2010 11:21:36   
lidac0605
niš se ne boj,ja sam imala prijeteći pobačaj i u prošloj i u ovoj trudnoći-isto prokrvarila,utrogestan itd.itd.U prošloj sam krvarila 3 tjedna,a u ovoj mjesec i pol-i evo nas od danas u 35.tjednu...nemoj se samo živcirat i odmaraj...sve bu to ok...
P.S.meni u ovoj trudnoći opće nisu mogli nać otkud krvarim...i opet dobro prošlo

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu bembo)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Prijeteći pobačaj
12.5.2010 11:46:35   
ninolina
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Prijeteći pobačaj
12.5.2010 12:19:39   
Ellenora
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bude sve OK


_____________________________

"...I bice da zivot pise price
da mi je ko reka
ja mu ne bi virova
da bices sve sto tribam

Cuvan te jubavi mala
cujem dok dises i kad nisi tu..."

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Prijeteći pobačaj
13.5.2010 9:34:32   
bembo
Brine me sto od kada sam prokrvarila bradavice mi vise nisu osjetljive. Danas u 12 idem na UZV, držite mi fige!!!!

(Odgovor članu Ellenora)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Prijeteći pobačaj
13.5.2010 9:35:40   
ninolina
bembo drga sve bude ok...samo se smiri i koristi terapiju...uz tebe samuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu bembo)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Prijeteći pobačaj
13.5.2010 9:38:18   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: ninolina

bembo drga sve bude ok...samo se smiri i koristi terapiju...uz tebe samuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Prijeteći pobačaj
13.5.2010 9:42:45   
Bebys
IZVORNA PORUKA: leilany

bembo da sve bude okuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Prijeteći pobačaj
13.5.2010 9:44:09   
lidac0605
IZVORNA PORUKA: bembo

Brine me sto od kada sam prokrvarila bradavice mi vise nisu osjetljive. Danas u 12 idem na UZV, držite mi fige!!!!
samo bez panike-psiha ti čuda čini-tak sam si ja isto svakaj ubrijavala čim bi malo jače krenulo curit...tipa više me ne bole cice,nemam više simptoma trudnoće i takve stvari,trčala dr.,a na kraju srce svaki put normalno kucalo i sve 5.
Bit će sve ok,držim fige user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu bembo)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Prijeteći pobačaj
13.5.2010 9:46:20   
sig
SRETNO!!! mislimo na tebe user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Prijeteći pobačaj
13.5.2010 9:47:35   
Točkica28
niš to nije... to se beba gnijezdi... jako česta pojava user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Prijeteći pobačaj
13.5.2010 9:48:45   
mariola
IZVORNA PORUKA: ninolina

bembo drga sve bude ok...samo se smiri i koristi terapiju...uz tebe samuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Prijeteći pobačaj
13.5.2010 9:52:48   
Tsmee
Drži se! Vibrice za tebe i mrvicu...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Prijeteći pobačaj
13.5.2010 12:46:39   
bembo
Kaže doktorica da je bila biokemijska trudnoća......

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Prijeteći pobačaj
13.5.2010 12:52:09   
ninolina
Kaže doktorica da je bila biokemijska trudnoća......

a joj drga, drži mi se...a jel te bolilo štauser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu bembo)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Prijeteći pobačaj
13.5.2010 13:07:24   
bembo
Ne mogu reci da me bolilo, više su bii onako lagani grčevi kao da ću dobiti, jer ja i inače nemam bolne M. Krvarenje je trajalo cijeli utorak, jučer samo smeđe i danas, a nisam ni primjetila ugruške. Nikada mi nije kasnila M zato mi je sve ovo jako čudno... Dr. mi je rekal da prestanem s terapijom i da će doći prava M, sad ju baš ne kužim da li ć doći odmah nakon što prestanem s terapijom ili misli na idući ciklus.... Rekla je da sve izgleda čisto iznutra, možda zbog svog mira odem kod privatnika za tjedan dana da se uvjerim da nije nešto ostalo... Sva sam neka jadna, toliko smo željeli taj plus, iz mjeseca u mjesec s nestrpljenjem sam iščekivala M i sada kada je napon nije bilo nisam mogla vjerovati, sve mi je bilo tako nestvarno... i onda ovo.....A opet se tješim da ako je moralo tako biti, bolje onda prije, jer bi mi kasnije bilo puuuno teže. Hvala vam na podršci, stvarno ste divne....

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Prijeteći pobačaj
13.5.2010 13:15:41   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: bembo

Kaže doktorica da je bila biokemijska trudnoća......


bembo, ona to samo moze pretpostaviti i nagadjati....jedino ti nalaz beta HCG moze sa sigurnoscu reci da li se radi o biokemijskoj trudnoci....odi izvadi krv s obzirom da ti kasni i sama vrijednost ce ti odmah reci sto bi moglo biti posrijedi. Ako uzimas nekakvu terapiju, nikako je nemoj prestati uzimati. Mozda se radi o sasvim zdravoj trudnoci uz hematom koji ce se s vremenom povuci i prestati ce krvarenja. A do 7 tjedna ti se cesto i nista ne vidi na UZV-u.
Sretno!


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu bembo)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Prijeteći pobačaj
13.5.2010 13:32:17   
Točkica28
IZVORNA PORUKA: tikica_69

IZVORNA PORUKA: bembo

Kaže doktorica da je bila biokemijska trudnoća......


bembo, ona to samo moze pretpostaviti i nagadjati....jedino ti nalaz beta HCG moze sa sigurnoscu reci da li se radi o biokemijskoj trudnoci....odi izvadi krv s obzirom da ti kasni i sama vrijednost ce ti odmah reci sto bi moglo biti posrijedi. Ako uzimas nekakvu terapiju, nikako je nemoj prestati uzimati. Mozda se radi o sasvim zdravoj trudnoci uz hematom koji ce se s vremenom povuci i prestati ce krvarenja. A do 7 tjedna ti se cesto i nista ne vidi na UZV-u.
Sretno!




draga slažem se s tobom u potpunosti... pun mi je k... njihovih preranih zaključaka i pizdarija... oni šalju žene na kiretažu sa 5 tj jrt srce ne kuca???? kakvi idioti... mojoj bebi je sa 7 tj počelo kucati srce, nekim ženama sa 8 tj... idioti...ljuta sam, jer su i meni svakakva sranja nasrali i dali mi 10 % šanse da će mi uspjet trudnoća??? alooooooo samo 10 % ... ljuta sam... i zbog njih ne uzivam u trudnoci nego sam u konstantnoj brizi... a ti mala odi tu betu vaditi i ne brzaj sa zaključcima...( kad sam ja 2 put vadila betu, moj dragi dr se šokirao...aaaaaa kaže: ipak ne idete nakiretažu...) jao što ih ponekad mrzim...


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!