|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dobila račun iz rodilišta
6.2.2009 14:40:21   
ROZI
Prije 3 godine kada sam rodila Davida nakon tri dana ležanja na odjelu poslije poroda prebacili su me na 5-ti kat još dva dana jer ja imao žuticu na granici,normalno ja sam ga dojila i za ta dva dana sam platila 138.00kn što sam bila s bebom,živci su mi skočili na 100!!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

Dragi moji anđeli!

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Dobila račun iz rodilišta
6.2.2009 18:17:27   
njanja
IZVORNA PORUKA: Ruža

Grozno. Pa zar trudnice nisu oslobođene plaćanja?
 meni su na HZZO-u rekli da su trudnice oslobođene do trenutka kada rode.....znači, ako ti je to još u porodu rađeno, ti si bila trudnica...nazovi malo HZZO pa se žali!!

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Dobila račun iz rodilišta
6.2.2009 20:26:19   
tonkica
Žali se i provjeri, nemoj se zaletit s plaćanjem.
Šokirala sam se kad sam pročitala, stvarno nam je i država i zdravstvo za poželjet!!!


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Dobila račun iz rodilišta
6.2.2009 20:34:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ROZI

Prije 3 godine kada sam rodila Davida nakon tri dana ležanja na odjelu poslije poroda prebacili su me na 5-ti kat još dva dana jer ja imao žuticu na granici,normalno ja sam ga dojila i za ta dva dana sam platila 138.00kn što sam bila s bebom,živci su mi skočili na 100!!!!!!!!!!!!!!!!


šta tad još nije bio onaj zakona da ako dijete ima do 6 mjeseci ništa ne plaćaš ako si majka dojilja?
Moja Katarina je bila u bolnici sa tek navršenih 7 mjeseci, još sam ju dojila, ali sam morala platit. Za 3 dana što sam bila s njom, oko 900 kuna!

(Odgovor članu ROZI)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Dobila račun iz rodilišta
6.2.2009 20:58:33   
lee
moram što prije promjenit prezime i krenuti sa dopunskim jer inače če mi dostaviti račun da ču pasti u nesvjest...

koja smo mi država čuda..neznaš ko pije ko plača ....i mi smu u krizi več 18 godina...

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu tina1602)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Dobila račun iz rodilišta
28.2.2009 20:11:17   
mala pcelica
ma zna se ko placa,a ko pije..... mi placamo,a oni piju......user posted image

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Dobila račun iz rodilišta
7.3.2009 11:12:05   
pakić
ma stvarno, oni nisu normalni. još malo pa ćemo raditi za recepte i participaciju. user posted image user posted image  Milinović bi hitno trebao na CT,

_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca

(Odgovor članu tina1602)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Dobila račun iz rodilišta
16.1.2010 18:37:40   
adryosijek
ma jos malo ce nam naplacivat disanje po svemu sudeci nasa zemljica draga nikad nec nabolje samo ide nagore jer nije ni cudo kad svi kradu na vladiuser posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu pakić)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Dobila račun iz rodilišta
16.1.2010 18:40:30   
Domy
IZVORNA PORUKA: adryosijek

ma jos malo ce nam naplacivat disanje po svemu sudeci nasa zemljica draga nikad nec nabolje samo ide nagore jer nije ni cudo kad svi kradu na vladiuser posted image


slažem se

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Dobila račun iz rodilišta
27.3.2010 11:41:33   
Gogule
ja sam svaki UZV plaćala 150 kn...jer moja ginićka koja je inače preko HZZO ima SVOJ UZV...., a nije mi se dalo od nje ići s uputnicom u rodiliše na UZV nego bi samo iza pregleda obavile i UZV.


user posted image


ROKO  20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu tina1602)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Dobila račun iz rodilišta
2.12.2010 21:18:33   
berny
ufff, koja smo mi država.user posted image

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Dobila račun iz rodilišta
2.12.2010 21:44:12   
Ira_
Drage moje!
Nažalost mislim da nemate pravo. Oslobođeni plaćanja participacije su samo ne zaposleni, naravo ako to sami zatraže u HZZO-u. Svi ostali uključujući i trudnice plaćaju dopunsko zdravstveno osiguranje 80,00 kn.mjesečno ( odnosno određeni postotak ovisno kolika Vam je plaća ). Mislim da bi još mogli biti i sretni obzirom da su naši počeli kopirati sve što amerikanci rade. Što ako prekopiraju i njihov sustav zdravstvene zaštite, što onda?!

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Dobila račun iz rodilišta
2.12.2010 22:18:43   
komarac1
IZVORNA PORUKA: Gogule

ja sam svaki UZV plaćala 150 kn...jer moja ginićka koja je inače preko HZZO ima SVOJ UZV...., a nije mi se dalo od nje ići s uputnicom u rodiliše na UZV nego bi samo iza pregleda obavile i UZV.


user posted image


ROKO  20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

Pa i moja ima svoj UZV pa mi nikad nije naplaćivala user posted image

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Dobila račun iz rodilišta
2.12.2010 22:31:06   
berny
da, stvarno smo sretni što nismo ameri. user posted image

(Odgovor članu komarac1)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Dobila račun iz rodilišta
17.12.2010 15:01:24   
bubaMaja
Mislim da se ne bismo trebale držati toga - hvala Bogu da nismo u Americi.
Mi smo u državi koja nam je obećala razinu skrbi i BESPLATNO sve vezano uz zdravstvo trudnica - to su OBEĆALI i zato su ih ljudi doveli na vlast i birali i što ja znam... Mi, Porezni obveznici, itekako plaćamo tu BESPLATNOST, da se tako izrazim - zaboravljate koliko novaca vam se uzima s plaće za to i ostale njihove pizd...??
U Americi imaju loš sustav, istina, ali nitko ne plaća držali zdravsveno na koje kasnije nema pravo. Njima se od plaće uzima porez i to je to, ostalo si mogu uplatiti za zdravstveno... Da se razumijemo, ne podržavam njihov sustav "liječenje samo za one koji si mogu priuštiti", ali mi smo naš sustav itekako preplatili da bismo bez brige mogle doći trudne i dobiti preglede, u rodilištu najbolju skrb i sl... kamo je Milinović strpao te novce.... to je već neka druga priča...kao i sve tužne priče iz naše veleštovane Vlade i države...

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 40
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!