|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: rodilište Merkur
8.1.2011 1:07:49   
Leluška
Ne znaju ni oni koji tam rade... ja velim na predzadnjem pregledu: kaj, čujem da ste preselili rodilište... a meni će: je, svašta se priča; dok ne vidim ne vjerujem...
Vjerujte mi, da znam kako, još od prve trudnoće me drži ta ideja... najradije bi skupljala lovu za rodilište Merkur za nove krevete i kaj im treba od opreme. Ali tijekom porodiljskog nisam ništa saznala, a kad sam počela raditi nekak nisam stizala.
Ako netko zna na koji način prikupiti sredstva neka javi...

(Odgovor članu Bubi1982)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: rodilište Merkur
15.1.2011 10:21:45   
Leluška
Jučer sam malo pitala o uvjetima na tom 2. katu di je sada privremeno rodilište. Imaju 3 wc )mislim sa tuš kadama) za sve sobe i 2 sobe koje imaju svoj wc i tuš. Tak da mi se i nije učinilo prestrašno. Jučer je bila samo jedna žena za poroditi; nije bila gužva što se tog dijela tiče...

(Odgovor članu Leluška)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: rodilište Merkur
7.3.2011 14:47:25   
mamakris
evo ja sam nova na forumu :-)
trudna 24 tj. user posted image
Bila u Merkuru prije 2 tj. novo-staro rodilište je gotovo, taj dan kad sam ja bila još su krečili i selili dio rodilišta, aparate i to s 2 kata na prvi, tako da sam uvjerena da su do danas preselili user posted image

(Odgovor članu Leluška)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: rodilište Merkur
7.3.2011 15:01:29   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
dobrodošla


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mamakris)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: rodilište Merkur
14.3.2011 12:29:38   
Bubi1982
Znači preuređeno rodilište napokon u funkciji??
Ako netko zna ssigurno neka javi...user posted image
A tko uopće spada pod merkur...? Ja sam iz Novog Zagreba a ne bi baš u Petrovu...user posted image


_____________________________

*** 14. 05. 2011. ***

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: rodilište Merkur
3.5.2011 19:33:46   
kraljicam
Novo rodilište je u funkciji. Ja bila na kontroli prošli tjedan. Ja sam isto iz Novog Zagreba, ali idem kod njh. Lijepo je pročitati tako pozitivna iskustva! user posted image

(Odgovor članu Bubi1982)
Neposredna veza do poruke: 106
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!