|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: blizanci - da li je moguče
13.3.2009 15:46:22   
Sagem
Skoro pa me sada sram odgovoriti na tvoje pitanje. Palo mi na pamet to pitanje i ja bubnula.Čak mislim da ni je na nosim blizance.user posted image
U mojoj obitelji je jedino moja nona(tatina mama) blizanac i njezin brat (oni su treće i četvrto dijete). Nema drugih slučajeva blizančeka.Ništa po maminoj lozi.
Ali dobro, moram priznati da bi bila jako sretna i da jesu blizanci...joj, još da su i curica i dečkić (pa da sve obavim prvom trudnoćom) user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: blizanci - da li je moguče
13.3.2009 15:48:46   
ninolina
user posted image user posted image ti bi sve riješila od jednom, a polako draga.

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Sagem)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: blizanci - da li je moguče
14.3.2009 8:42:16   
valeri
eto mogu potući tu tvrdnju prijateljica mi je nedavno rodila blizance a to joj je bila prva trudnoća.Ja u obitelji nemam nikoga sa blizancima i eto uspjela sam biti prva u obitelji.Inaće statistika pokazuje da žene koje zatrudne poslije tridesete imaju veće šanse roditi blizance isti je slučaj ako se koristi bilo kakva kontracepcija i ako se zatrudni nakon prestanka kontracepcije mislim na prva dva tri mjeseca postotak za blizance raste na 40 posto.Sretno sa trudnoćom.

(Odgovor članu Sagem)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: blizanci - da li je moguče
16.3.2009 9:33:03   
Sagem
Za desetak dana idem na pregled pa javim da li sam i ja u tom postotku. U gornjem opisu sam sve osim da imam preko 30god (ali sam blizu) user posted image
Valeri, sada si trudna sa blizancima? U kojem tjednu ti se već počeo nadzirati trbuh?

(Odgovor članu valeri)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: blizanci - da li je moguče
16.3.2009 10:19:57   
valeri
Bok sagem da trudna sam sa dvojajčanim blizancima,sad sam ti trudna 13 tjedana i jedan dan a stomak mi se počeo nazirati već sa 10 tjedana pošto mi je ovo već treća trudnoća sretno na pregledu držim ti fige da budu blizanci.

(Odgovor članu Sagem)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: blizanci - da li je moguče
3.8.2009 11:05:51   
natalijax
meni je zelja imat blizance,aliopet sto bog da da

(Odgovor članu valeri)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: blizanci - da li je moguče
16.8.2010 15:29:37   
djole_themaster
Kažu, da ako hoćeš blizance, onda se moraš seksati u vozu. Ja hoću blizance, pa sad putujemo svakog vikenda sa ženom od Splita do Dubrovnika, pa nazad. Javiću se kada uspemo... :D

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: blizanci - da li je moguče
16.8.2010 15:31:05   
maja
bravo djole, samo se vi vozajteuser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu djole_themaster)
Neposredna veza do poruke: 33
   [Brisano sporočilo]
16.8.2010 15:37:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Sagem)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: blizanci - da li je moguče
1.9.2010 13:20:54   
ELENA35
Kod mene u obitelji po ženskoj strani ima puno blizanaca,imala ih je moja baka,pa moja mama (koja nije blizanka),ja sam blizanka,e eto u trećoj trudnoći i ja sam rodila blizance.I svi blizanci u obitelji su dvojajčani i to curica i dečko...Kažu da se blizanci,ako imaš predispozicije,rađaju ili u ranim 20-tim ili u kasnijim 30-tim godinama,što je kod mene bio slučaj (rodila sam blizance u 36-toj god)..

_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: blizanci - da li je moguče
1.9.2010 13:21:41   
ELENA35
IZVORNA PORUKA: djole_themaster

Kažu, da ako hoćeš blizance, onda se moraš seksati u vozu. Ja hoću blizance, pa sad putujemo svakog vikenda sa ženom od Splita do Dubrovnika, pa nazad. Javiću se kada uspemo... :D
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."

(Odgovor članu djole_themaster)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: blizanci - da li je moguče
1.9.2010 13:45:45   
neron
meni je najveca zelja roditi blizance, kada bi imala blizance mislim da niko ne bi bio sretniji od mene a i mog mm posto i on bi to jako zelio, iako nijedno nema geneticku predispozicioju za to al se ipak nadamo.

(Odgovor članu ELENA35)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: blizanci - da li je moguče
17.9.2010 8:17:35   
ribica1
Evo da i ja prijavim svoje dvije mrvice!
Trudna sam 8 + 5 tj. i mrvice su za sada velike svega 1.6 cm!
Očekujemo ih 27.04.2011.
Kolko znam u obitelji nemam blizanaca, al pošto sam prošla IVF postupak sasvim je jasno otkud blizančeki!


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu neron)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: blizanci - da li je moguče
17.9.2010 8:33:54   
Thea
IZVORNA PORUKA: zg_cinik




naime genetski, kolko se sječam, blizanci idu po ženskoj liniji...
al ne u svakoj generaciji...
 



U mojoj obitelji idu po muškoj liniji svako drugo koljeno. deda mi je imao dvije seke blizanke,od jedne sin ima blizance,moji roditelji su prije mene imali blizanke ( nažalost umrle su)..Uglavnom kod mene bi mogli imati moji sinovi blizance i ja se tome iskreno nadam...user posted image


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 39
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!