|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kupnja preko granice?
6.11.2014 17:05:13   
mutilica
Ide li itko u kupnju u BIH?
Mi smo bili jucer prvi put u Sovicima (hercegovina) i iznenadila sam se cjenom nekih namirnica npr. 500 g margarin kod njih 5 kn
Kod nas 11 kn,kokos (ne kokica nego kokos za kolace user posted image ) tamo 5 kn. kod nas 10 kn,vlazne maramice za djecu 3 paketa14 kn. kod nas je u Lidla najeftiniji paket 7,50 kn i ono sto je najjeftinije kod njih sam 1 kg. Vegete platila 37 kn. Wtf?!
Itd.
Uglavnom,isplati se i ako ima nekih stvari skupljih
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kupnja preko granice?
9.11.2014 9:59:48   
Sunshine28
mi smo prije isli u Srbiju, prvenstveno zbog u pola jeftinijih cigareta user posted image , ali i drugih stvari...ali smo s vremenom odustali...iako je stvarno jeftinije, kumovi nasi idu stalno pa nam dofuraju neke stvari....npr. vegeta, tamo isto ona vreca od 1kg kosta nesto smijesno novaca, cca. 30 kuna....
iz BiH nam s druge strane prijateljica koja tamo studira uredno donosi bezreceptne lijekove koji su duplo jeftinji, posebno ovi za djecu...npr. Sterimar otopina za ispiranje nosica, Tantum Verde spray za grlo i zubice...tamo bez recepta cak mozes kupiti ibuprofesn od 800mg! i to isto za nesto malo novca...
znam i dosta ljudi iz Osijeka koji idu u Mađarsku po lijekove, moj tata je tako kupio neke koji se i na recept kod nas placau skoro 300 kuna za 140 kuna user posted image a kuma tama uzela Maybe baby za 160kn (kod nas u ljekrana skoro 500!) samo druga marka, "Donna" - ako se dobro sjecam....
a na onoj Arizoni u BiH moja kolegica sa posla kupuje stalno sportsku opremu za malo love, a kaze tamo je cula da im je najbolja musterija Ferivi koji tu istu odjecu i obucu u svojim fancy trgovinama po nasim shopping centrima uvaljuje kao originale za zna se vec koliko love....tak da....

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kupnja preko granice?
9.11.2014 10:20:43   
mutilica
Da,vidjela sam trenirke koje hoces "marke" nike,adidas,louis vuitton itd. od 180- 250 kn kakvih hoces,s.Oliver majica 40 kn user posted image
Sad kuzim sta su u zadnjih dvije g. grad preplavile trenirke adidas,znas one crne sa zlatnim prugama i natpisom,one su 180 kn. pa su postale must have


_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kupnja preko granice?
13.11.2014 15:12:04   
lili88
ja sa iz BiH u uvjek sam mislila da je Hrvatska jeftinija, ali ocito sa grijesila. pa ako vas zanimaju jos kakve cjene javi te se, ja cu vam ih pisati u eurima. Pouzdano znam da se i u Sloveniji mogu naci neke jeftine stvari. Mnogi su mi preporucili Osjek kao mjesti sa dobrim trznim centrima, sta vi cure kazete za shopping u Osjeku.

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kupnja preko granice?
13.11.2014 15:54:21   
mutilica
Draga lili u HR je i na pazaru(pijaci) skupo...

_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu lili88)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kupnja preko granice?
14.11.2014 15:14:36   
lili88
imate i u Brckom Fis vitez, cjene su skroz ok. Suprug kupio trenerku sa duksericom za 20 eura, a te trenerke koje spominjes ja prije 2 godine kupila za 30 eura, nosima je stalno i nije nimalo izblijedila, stvarno su super. Samo kod nas u BiH su male plate pa i te cjene dodju visoke. Al cula sam da mnogi iz Hrvatske narocito nakon ulazka u E-U dolaze ovamo u sopping.

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kupnja preko granice?
14.11.2014 17:50:16   
mutilica
Ovdje takvih trenirki ispod 700 kn nema,znaci oko 100 eura a majica najobicnija bzvz ,za po kuci nema ispod 120 kn osim kad su neke akcije onda moze se nac za 80 kn.A finijih majica ispod 300 kn nema.Ja sam se sokirala kad sam vidjela tu cijene.

_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu lili88)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kupnja preko granice?
14.11.2014 19:55:03   
lili88
ja sam bas prije 2 dana kupila sebi prelijep džemer za 10 eura u radnji. Draga mutilice, skupi para pa pravac Brčko ili Arizona

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kupnja preko granice?
14.11.2014 21:53:54   
mutilica
Morat cu jednom otic!!

_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu lili88)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kupnja preko granice?
17.11.2014 10:31:25   
Sunshine28
u Osijeku je sada super sto smo u zdanje tri godine dobili dva velika shopping centra i jos dva manja, a sa njima sve pozeljne brandove zbog kojih smo prije isli u zagreb, austriju, mađarsku (zara, H&M, C&A, baby centar.....) tako da sada stvarno imamo izbora....a i ti brandovi obicno imaju prave rasprodaje pa se stvarno isplati doci kod nas za neki veci shopping kada krenu snizenja, tipa u 1. mjesecu ili sredinom ljeta.....ali ovako inace i nije nesto jefitno....

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kupnja preko granice?
17.11.2014 18:49:42   
mutilica
I u Splitu imaju svi ti brendovi i jos njih puno al cijene su kriminal cak i kad su rasprodaje.Nije mi bas nesto kad spuste sa 600 na 450 neku majicu koja na nesto lici.Nema u HR jos pravih popusta kao u nekim zemljama

_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kupnja preko granice?
17.11.2014 18:51:59   
mutilica
U Njemackoj npr. za vrijeme snizenja kupis majicu za 5 eura a kostala 40 e!!To je snizenje

_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kupnja preko granice?
27.11.2014 23:09:19   
monstrum
Ja odem svakih nekoliko mjeseci u malo veći šoping do Novog Sada, i to prvenstveno radi nabavke zdrave hrane, jer je tamo prvenstveno puuuuuno jeftinije, a kao drugo prodavaonica zdrave hrane ima na svakom koraku.
Zbog alergija i reducirane prehrane kod nas smo uglavnom ograničeni na bio&bio i malo bolje opskrbljene supermarkete, ali i dalje je to kod nas preskupo. Čak i iz US naručujem neke slatkiše i namirnice, i sa dostavom mi je jeftinije i do 40%. ;)

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kupnja preko granice?
10.6.2016 10:19:09   
Mama Lina
Ja često idem u Trst iako to nije ni približno onome šta je nekad bilo ali bar imaju popuste lijepe, a ne tu kod nas popust od 5% -.- znam i online naručiti robu, a sad sam baš uzela neke trenirke pa čekam da mi dođu...

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: kupnja preko granice?
17.11.2016 13:36:11   
boki11
IZVORNA PORUKA: mutilica

U Njemackoj npr. za vrijeme snizenja kupis majicu za 5 eura a kostala 40 e!!To je snizenje


Pa zamisli koja je nabavna... Jednom sam slučajno ugledao uvoznu fakturu jedne robne kuće u kojoj nema odijevnog predmeta ispod 100€. Najveća cijena na toj fakturi je bila neka jakna koja košta 12€.

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: kupnja preko granice?
16.3.2017 11:49:21   
AnitaZg
Da, super su cijene vani za obleku.
Čak ima ljudi koji to prate (ne znam di? facebook? ako ima ko informaciju nek podijeli) kada su akcije po dućanima, pa hvataju točno te dane da odu u šoping.
Kad čujem da neko kupi tak jeftino neku majicu, hlače ili haljinu, ma bilo kaj, smrači mi se kad se sjetim koliko ja bacam novaca... user posted image

(Odgovor članu boki11)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: kupnja preko granice?
22.6.2017 5:42:57   
BrentHyneman48
a i ti brandovi obicno imaju prave rasprodaje pa se stvarno isplati doci kod nas za neki veci shopping kada krenu snizenja, tipa u 1. mjesecu ili sredinom ljeta eso gold .....ali ovako inace i nije nesto jefitno.... cheap eso gold

(Odgovor članu AnitaZg)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: kupnja preko granice?
30.11.2018 22:53:58   
boki11
Kakvo je sada stanje. Jeli se još uvijek isplati u BiH po robu široke potrošnje? Mislim na košaricu, ili čak na odijevne predmete

(Odgovor članu BrentHyneman48)
Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!