|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   krevet sa mekanim stranicama
21.2.2015 9:46:19   
Sunshine28
dakle, trazim djeci krevet koji ima mekane stranice, ne visoke kao za kinderbet nego ono do desetak cm sa svake strane (po planu krevetic nece biti ni sa jedne strane uz zid).....ali da su te stranice mekane i dio kreveta cijelom duzinom sa obje strane, kao npr. onaj dio trosjeda ili fotelje za nasloniti ruke....
ne mogu to nigdje pronaci, a uvjerena sam da sto prije par godine negdje vidjela....
moja Em se navikla na mekanu ogradicu na svom kinderbetu i stalno se po noci glavico zabija po uglovima tak da kontam da ce joj biti jako tesko naviknuti se na novu sobu i krevet ako se po noci bude stalno zabijala u nesto tvrdo, a i spava uz rubove, bas se nasaloni na ogradu pa kontam da ce mi i padati sa kreveta...

uglavnom, eto krevetic sa mekanim stranicima trazim, nadam se da sam uspjela objasniti na sto misilim jer ne mogu nigdje na natu pronaci ni sliku!!!!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: krevet sa mekanim stranicama
21.2.2015 22:11:14   
nunač
Nisam vidjela nešto slično. Pada mi na pamet jedino kauč na razvlačenje. Ili da baš date napraviti takav...

_____________________________

Ljubav mi je sve objasnila, ljubav sve riješila –
stoga obožavam tu Ljubav, ma gdje da prebiva. (IP II)

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: krevet sa mekanim stranicama
22.2.2015 10:37:31   
nunač
možda ovako nešto, pa da joj, dok je još mala, okrenete ovu slobodnu stranu prema zidu, da ne padne a kad poraste, može se razvući u veći krevet.

http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/S49907213/#/S29907228

moram priznati da nisam na taj način razmišljala, moje su sve išle odmah u obični veliki krevet, cure dobile ogradicu i navikavale se.
Brigi mi je sad na knap sa kindačem, ima još 10ak cm do kraja user posted image
njoj sam gledala ovo:
http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/S39887442/
sviđa joj se jako, samo si mislim isplati li se ili je bolje i njoj odmah uzeti krevet i šlus...

_____________________________

Ljubav mi je sve objasnila, ljubav sve riješila –
stoga obožavam tu Ljubav, ma gdje da prebiva. (IP II)

(Odgovor članu nunač)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: krevet sa mekanim stranicama
22.2.2015 10:43:51   
Sunshine28
tnx. nunac na prijedlozima.....jos cu vidjeti....uvjerena sam da ovo sto zelim postoji, samo moram to pronaci, ako ne onda neka alternativa, vidjela i ja u Ikeai jedna zgodan krevet....

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu nunač)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: krevet sa mekanim stranicama
22.2.2015 12:46:33   
BUMBI
Ja nisam to nigdje vidjela,al ni ne kuzim bas kakav je to krevetuser posted image
Ja cu L prebaciti u normalan krevet ali cu staviti i onu zastitu da ne moze pasti

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: krevet sa mekanim stranicama
24.2.2015 11:48:36   
keyt
Sunny, točno znam što tražiš, ali bojim se da ti neće biti jednostavno naći takav krevet. To je onaj s ogradicom do polovine kreveta po dužini, a ogradica (visoka 10-ak cm) je presvučena s mekanom, spužvastom rolom, valjkom. Ima ga moja frendica za svoje klince, ali oni su ga dali izraditi po mjeri, tako da ako ga ne pronađeš, nije loše da ga daš izraditi.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: krevet sa mekanim stranicama
24.2.2015 16:43:59   
buba m
eee sunshine a si vidjela ovaj krevet?

http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/S49034094/

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: krevet sa mekanim stranicama
25.2.2015 9:07:41   
Sunshine28
buba vidjela sam sve te krevete iz Ikee, dobri su mi ali me kod njih muci to sto su "produljivi" sto znaci svaki malo kupovinu novih madraca i podnica user posted image iliuser posted image

tak da mislim da cemo na kraju kao prijateljica od keyt - dati napraviti krevet....

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu buba m)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!