krevet sa mekanim stranicama (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječja oprema



Poruka


Sunshine28 -> krevet sa mekanim stranicama (21.2.2015 9:46:19)

dakle, trazim djeci krevet koji ima mekane stranice, ne visoke kao za kinderbet nego ono do desetak cm sa svake strane (po planu krevetic nece biti ni sa jedne strane uz zid).....ali da su te stranice mekane i dio kreveta cijelom duzinom sa obje strane, kao npr. onaj dio trosjeda ili fotelje za nasloniti ruke....
ne mogu to nigdje pronaci, a uvjerena sam da sto prije par godine negdje vidjela....
moja Em se navikla na mekanu ogradicu na svom kinderbetu i stalno se po noci glavico zabija po uglovima tak da kontam da ce joj biti jako tesko naviknuti se na novu sobu i krevet ako se po noci bude stalno zabijala u nesto tvrdo, a i spava uz rubove, bas se nasaloni na ogradu pa kontam da ce mi i padati sa kreveta...

uglavnom, eto krevetic sa mekanim stranicima trazim, nadam se da sam uspjela objasniti na sto misilim jer ne mogu nigdje na natu pronaci ni sliku!!!!




nunač -> RE: krevet sa mekanim stranicama (21.2.2015 22:11:14)

Nisam vidjela nešto slično. Pada mi na pamet jedino kauč na razvlačenje. Ili da baš date napraviti takav...




nunač -> RE: krevet sa mekanim stranicama (22.2.2015 10:37:31)

možda ovako nešto, pa da joj, dok je još mala, okrenete ovu slobodnu stranu prema zidu, da ne padne a kad poraste, može se razvući u veći krevet.

http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/S49907213/#/S29907228

moram priznati da nisam na taj način razmišljala, moje su sve išle odmah u obični veliki krevet, cure dobile ogradicu i navikavale se.
Brigi mi je sad na knap sa kindačem, ima još 10ak cm do kraja [sm=smiley36.gif]
njoj sam gledala ovo:
http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/S39887442/
sviđa joj se jako, samo si mislim isplati li se ili je bolje i njoj odmah uzeti krevet i šlus...




Sunshine28 -> RE: krevet sa mekanim stranicama (22.2.2015 10:43:51)

tnx. nunac na prijedlozima.....jos cu vidjeti....uvjerena sam da ovo sto zelim postoji, samo moram to pronaci, ako ne onda neka alternativa, vidjela i ja u Ikeai jedna zgodan krevet....




BUMBI -> RE: krevet sa mekanim stranicama (22.2.2015 12:46:33)

Ja nisam to nigdje vidjela,al ni ne kuzim bas kakav je to krevet[sm=smiley36.gif]
Ja cu L prebaciti u normalan krevet ali cu staviti i onu zastitu da ne moze pasti




keyt -> RE: krevet sa mekanim stranicama (24.2.2015 11:48:36)

Sunny, točno znam što tražiš, ali bojim se da ti neće biti jednostavno naći takav krevet. To je onaj s ogradicom do polovine kreveta po dužini, a ogradica (visoka 10-ak cm) je presvučena s mekanom, spužvastom rolom, valjkom. Ima ga moja frendica za svoje klince, ali oni su ga dali izraditi po mjeri, tako da ako ga ne pronađeš, nije loše da ga daš izraditi.




buba m -> RE: krevet sa mekanim stranicama (24.2.2015 16:43:59)

eee sunshine a si vidjela ovaj krevet?

http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/S49034094/




Sunshine28 -> RE: krevet sa mekanim stranicama (25.2.2015 9:07:41)

buba vidjela sam sve te krevete iz Ikee, dobri su mi ali me kod njih muci to sto su "produljivi" sto znaci svaki malo kupovinu novih madraca i podnica [sm=zmeden.gif]ili[sm=zmeden.gif]

tak da mislim da cemo na kraju kao prijateljica od keyt - dati napraviti krevet....




Stranica: [1]