|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   krema za samotamnjenje ili solarij
27.5.2008 8:14:49   
mirna
Cure zanima me da li upotrebljavate losione ili kreme da dobijete malo boje ili posjećujete solarije ili odete jednostavno bijele na more?

Ako prvo: koju kremu preporučujete? ja sam imala davno jedno iz dm-a, pa sam bila sva flekasta nakon mazanja..

< Poruku je uredio Renata RR -- 27.5.2008 9:12:03 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: krema za samotamnjenje ili solarij
27.5.2008 8:21:00   
mamara
ja najprije napravim  jedan dobar piling cjelog tjela i samo kremu sa zaštitnim faktorom bez obzira išla na sunce ili solari!
onda se boja brzo neispire i nije "spaljena"

< Poruku je uredio Renata RR -- 27.5.2008 9:13:10 >

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kreme za dobijanje boje ili solarij
27.5.2008 8:23:45   
mamara
a kraeme za samotanjenje ne koristim!
a jel netko bio na onom špricanju, ni neznam kako se to zove to

(Odgovor članu mamara)
Neposredna veza do poruke: 3
   [Brisano sporočilo]
27.5.2008 8:24:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu mirna)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: krema za samotamnjenje ili solarij
27.5.2008 8:39:06   
Florijan Jakov
Volim otići nekoliko puta na solalarij (cca 10-15) prije mora, a obzirom da idemo na more uvijek u drugoj polovici 8. mj. onda ja polako krenem u 6. mj, pa idem jedan puta tjedno!
Na špricanju sam bila prije svadbe i nije loše, ali mislim da je najbolje ići na špricanje kad već imaš nekakvu postojanu boju, pa da ju samo potvrdiš i da ti duže traje. DA bi se dobila boja špricanjem, potrebno je ići više puta (obzirom da ima više nijansi boje s kojom se šprica) a dosta je skupo, bilo je 150,00 kn kad sam ja išla!


< Poruku je uredio Renata RR -- 27.5.2008 9:12:41 >


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu mamara)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: krema za samotamnjenje ili solarij
27.5.2008 10:36:57   
maja
IZVORNA PORUKA: mirna


ja sam imala davno jedno iz dm-a, pa sam bila sva flekasta nakon mazanja..


ha,ha i ja, zato ja odem u solarij!


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: krema za samotamnjenje ili solarij
27.5.2008 10:47:16   
cokolada
Kako za vikende odem na more uhvatim prvu boju na suncu i to mi je najbolje. Ako mi je potrebno preplanuti prije najbolje je otici na solarij jer stvoris podlogu za sunce i boja duze traje, ako ne pretjeras nije stetno.
Koristila sam i kreme za samotamljenje, najbolja mi je bila Este Lauder ali je i skupa, dobijes ravnomjernu boju bez fleka, provjereno. Ok mi je bio i Nivea losion na spricanje, od njega je slabija boja ali ako dobro razmazes ne ostavi fleke.
Bila sam na spricanju i njega preporucam kada vec imas boju jer se inace JAKO brzo ispere.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: krema za samotamnjenje ili solarij
27.5.2008 12:37:51   
Puli
kod mene solarij ne dolazi u obzir

sva se češem poslije isto kao i od ovog sunca

i to traje dok ne ulovim podlogu

kupim eucerin kremu faktor 25 i  s njom se mažem na moru i po gradu a kad ulovim podlogu  sve bude super

kremicom za samotamnjenje(Nivea losion na spricanje )znam održavati boju dobivenu na moru

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: krema za samotamnjenje ili solarij
27.5.2008 12:42:56   
mirna
idemo na selo taj vikend... možda ću staviti badič pa loviti boju na vrtu. jedini problem je što smo blizu ceste...user posted image user posted image

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: krema za samotamnjenje ili solarij
27.5.2008 12:48:23   
koka
Ja svake godine u prolječe dobijem neku alergiju od sunca(zema, lagani svrab po rukama , vratu i na dekolte). Pa mi je dr rekao da dva put tjedno idem po 5-8min u solarij. To mi pomogne.Sad pošto ne mogu (iako su rekli, sad ,da se može u trudnočiuser posted image ) moj dr je rekao nikako!A sad koristim Dove kremu čisto radi reda, A čula sam da Krema od Johnsona za samotamljenje je dobra. Ja bi si eventualno znala malo noge namazat jer mi teže pocrne. Al obavezno dan prije si napravim piling,  i poslije solarija se namažem bilo kojim losionoim ili kremom za tijelo i to dobro dobrouser posted image .

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: krema za samotamnjenje ili solarij
27.5.2008 12:58:31   
božica
ja sam za kremu ako ti netko profesionalno razmaže+netko tko zna
a za solarij-po mogućnosti stojeći jesam-nije mi ugodan ležeći-nisam nikada bila u njemu jer me trta
mirna lijepo ti na selo u badić i da vidišuser posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: krema za samotamnjenje ili solarij
17.6.2008 14:00:35   
BUMBIKA
JA IDEM U SOLARIJ JER SAM PROBALA KREME ZA SAMOTAMNJENJE I NIJE MI SE SVIDJELO, IMALA SAM DOSTA FLEKA.TAKO DA NIŠTA OD TOGA,SOLARIJ JE PUNO BOLJIuser posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: krema za samotamnjenje ili solarij
17.6.2008 20:49:34   
Dajana
Ja se ne usudim u solarij a kreme sam probala no to je užasno neravnomjerno pa sam odustala od toga. Kad odem na more koristim Avonovo mlijeko za tijelo i dosta brzo dobijem boju bez crvenila.
Jedne sam godine probala kapsule betakarotena mjesec dana prije mora a na moru sam se mazala s uljem koje  mi je mama napravila: u maslinovo ulje se stavi močiti latice nevenovog cvijeta i to se moči jedno mjesec dana. Savršeno, prekrasna dugotrajna boja bez crvenila.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: krema za samotamnjenje ili solarij
17.6.2008 20:55:24   
mirna
ja imam svijetlo put i obavezno prve dane pocrvenim, osim ako idem na plažu poslije 17.00, a u tome slučaju ostanem bijela..user posted image Da je barem lijepše vrijeme da bi jedan vikend mogli otići u toplice..

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: krema za samotamnjenje ili solarij
18.6.2008 15:04:19   
pcelica
vecina krema za samotamnjenje ostavlja flekove i nakon pilinga nemoze se skroz jednolicno premazati po cijelom tijelu..ali imas one nove DOVE proizvode kojima postupno tamnis a ni ne mirise toliko lose...

a sta se tice solarija... kazu da nikako prije 30 godine..neznam zasto ali to je bilo u zadnjem doktoru u kuci ' onom casopisu

citiram "Za one koji vjeruju obećanjima da niska razina UVB zraka u solarijima zapravo priprema kožu za izlaganje na plaži i nudi 'sigurno' sunčanje, dermatolozi poručuju - čista fikcija!

Istraživanja pokazuju da UVA zrake generiraju dovoljno slobodnih radikala za oštećenje DNK i povećanje rizika od raka kože. #

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: krema za samotamnjenje ili solarij
27.6.2008 22:25:38   
Zhezha
ako zelite lijepu boju..
odite njaprije malo prije mora u solari..kad dobite lijepu podlogu.. doma napravite si same kremu ..kako...jednostavno...
uzmite si maslinovo ulje oko 2 deci, malo pive 0,5
i pomjesaj zajedno te dodaj neku kremu za suncanje sa slabim faktorom.. da se izgubi miris pive... brzo dobijete boju i ne skida se tako lako..ja sam bila proslo ljeto skoro ko crnac..a nista da izgorite samo morate imati podlogu...
recept je isproban vec 2 godine za redom i naravno i trecu cu ga spremiti...

(Odgovor članu pcelica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: krema za samotamnjenje ili solarij
20.5.2020 18:29:59   
antonovaia9
Krema za samotamnjenje - https://hr.iherb.com/pr/Derma-E-Anti-Wrinkle-Renewal-Cream-4-oz-113-g/8601

(Odgovor članu Zhezha)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!