krema za samotamnjenje ili solarij (Puna verzija)

Forum >> [Obiteljski život] >> Ljepota i moda



Poruka


mirna -> krema za samotamnjenje ili solarij (27.5.2008 8:14:49)

Cure zanima me da li upotrebljavate losione ili kreme da dobijete malo boje ili posjećujete solarije ili odete jednostavno bijele na more?

Ako prvo: koju kremu preporučujete? ja sam imala davno jedno iz dm-a, pa sam bila sva flekasta nakon mazanja..




mamara -> RE: krema za samotamnjenje ili solarij (27.5.2008 8:21:00)

ja najprije napravim  jedan dobar piling cjelog tjela i samo kremu sa zaštitnim faktorom bez obzira išla na sunce ili solari!
onda se boja brzo neispire i nije "spaljena"




mamara -> RE: kreme za dobijanje boje ili solarij (27.5.2008 8:23:45)

a kraeme za samotanjenje ne koristim!
a jel netko bio na onom špricanju, ni neznam kako se to zove to




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (27.5.2008 8:24:20)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Florijan Jakov -> RE: krema za samotamnjenje ili solarij (27.5.2008 8:39:06)

Volim otići nekoliko puta na solalarij (cca 10-15) prije mora, a obzirom da idemo na more uvijek u drugoj polovici 8. mj. onda ja polako krenem u 6. mj, pa idem jedan puta tjedno!
Na špricanju sam bila prije svadbe i nije loše, ali mislim da je najbolje ići na špricanje kad već imaš nekakvu postojanu boju, pa da ju samo potvrdiš i da ti duže traje. DA bi se dobila boja špricanjem, potrebno je ići više puta (obzirom da ima više nijansi boje s kojom se šprica) a dosta je skupo, bilo je 150,00 kn kad sam ja išla!




maja -> RE: krema za samotamnjenje ili solarij (27.5.2008 10:36:57)

IZVORNA PORUKA: mirna


ja sam imala davno jedno iz dm-a, pa sam bila sva flekasta nakon mazanja..


ha,ha i ja, zato ja odem u solarij!




cokolada -> RE: krema za samotamnjenje ili solarij (27.5.2008 10:47:16)

Kako za vikende odem na more uhvatim prvu boju na suncu i to mi je najbolje. Ako mi je potrebno preplanuti prije najbolje je otici na solarij jer stvoris podlogu za sunce i boja duze traje, ako ne pretjeras nije stetno.
Koristila sam i kreme za samotamljenje, najbolja mi je bila Este Lauder ali je i skupa, dobijes ravnomjernu boju bez fleka, provjereno. Ok mi je bio i Nivea losion na spricanje, od njega je slabija boja ali ako dobro razmazes ne ostavi fleke.
Bila sam na spricanju i njega preporucam kada vec imas boju jer se inace JAKO brzo ispere.




Puli -> RE: krema za samotamnjenje ili solarij (27.5.2008 12:37:51)

kod mene solarij ne dolazi u obzir

sva se češem poslije isto kao i od ovog sunca

i to traje dok ne ulovim podlogu

kupim eucerin kremu faktor 25 i  s njom se mažem na moru i po gradu a kad ulovim podlogu  sve bude super

kremicom za samotamnjenje(Nivea losion na spricanje )znam održavati boju dobivenu na moru




mirna -> RE: krema za samotamnjenje ili solarij (27.5.2008 12:42:56)

idemo na selo taj vikend... možda ću staviti badič pa loviti boju na vrtu. jedini problem je što smo blizu ceste...[sm=jezicek.gif][sm=smiley16.gif]




koka -> RE: krema za samotamnjenje ili solarij (27.5.2008 12:48:23)

Ja svake godine u prolječe dobijem neku alergiju od sunca(zema, lagani svrab po rukama , vratu i na dekolte). Pa mi je dr rekao da dva put tjedno idem po 5-8min u solarij. To mi pomogne.Sad pošto ne mogu (iako su rekli, sad ,da se može u trudnoči[image]http://www.ringeraja.com.hr/forum/smileys/zmeden.gif[/image]) moj dr je rekao nikako!A sad koristim Dove kremu čisto radi reda, A čula sam da Krema od Johnsona za samotamljenje je dobra. Ja bi si eventualno znala malo noge namazat jer mi teže pocrne. Al obavezno dan prije si napravim piling,  i poslije solarija se namažem bilo kojim losionoim ili kremom za tijelo i to dobro dobro[image]http://www.ringeraja.com.hr/forum/smileys/bravo.gif[/image].




božica -> RE: krema za samotamnjenje ili solarij (27.5.2008 12:58:31)

ja sam za kremu ako ti netko profesionalno razmaže+netko tko zna
a za solarij-po mogućnosti stojeći jesam-nije mi ugodan ležeći-nisam nikada bila u njemu jer me trta
mirna lijepo ti na selo u badić i da vidiš[image]http://www.ringeraja.com.hr/forum/smileys/smiley9.gif[/image]




BUMBIKA -> RE: krema za samotamnjenje ili solarij (17.6.2008 14:00:35)

JA IDEM U SOLARIJ JER SAM PROBALA KREME ZA SAMOTAMNJENJE I NIJE MI SE SVIDJELO, IMALA SAM DOSTA FLEKA.TAKO DA NIŠTA OD TOGA,SOLARIJ JE PUNO BOLJI[image]http://www.ringeraja.com.hr/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Dajana -> RE: krema za samotamnjenje ili solarij (17.6.2008 20:49:34)

Ja se ne usudim u solarij a kreme sam probala no to je užasno neravnomjerno pa sam odustala od toga. Kad odem na more koristim Avonovo mlijeko za tijelo i dosta brzo dobijem boju bez crvenila.
Jedne sam godine probala kapsule betakarotena mjesec dana prije mora a na moru sam se mazala s uljem koje  mi je mama napravila: u maslinovo ulje se stavi močiti latice nevenovog cvijeta i to se moči jedno mjesec dana. Savršeno, prekrasna dugotrajna boja bez crvenila.




mirna -> RE: krema za samotamnjenje ili solarij (17.6.2008 20:55:24)

ja imam svijetlo put i obavezno prve dane pocrvenim, osim ako idem na plažu poslije 17.00, a u tome slučaju ostanem bijela..[image]http://www.ringeraja.com.hr/forum/smileys/smiley19.gif[/image] Da je barem lijepše vrijeme da bi jedan vikend mogli otići u toplice..




pcelica -> RE: krema za samotamnjenje ili solarij (18.6.2008 15:04:19)

vecina krema za samotamnjenje ostavlja flekove i nakon pilinga nemoze se skroz jednolicno premazati po cijelom tijelu..ali imas one nove DOVE proizvode kojima postupno tamnis a ni ne mirise toliko lose...

a sta se tice solarija... kazu da nikako prije 30 godine..neznam zasto ali to je bilo u zadnjem doktoru u kuci ' onom casopisu

citiram "Za one koji vjeruju obećanjima da niska razina UVB zraka u solarijima zapravo priprema kožu za izlaganje na plaži i nudi 'sigurno' sunčanje, dermatolozi poručuju - čista fikcija!

Istraživanja pokazuju da UVA zrake generiraju dovoljno slobodnih radikala za oštećenje DNK i povećanje rizika od raka kože. #




Zhezha -> RE: krema za samotamnjenje ili solarij (27.6.2008 22:25:38)

ako zelite lijepu boju..
odite njaprije malo prije mora u solari..kad dobite lijepu podlogu.. doma napravite si same kremu ..kako...jednostavno...
uzmite si maslinovo ulje oko 2 deci, malo pive 0,5
i pomjesaj zajedno te dodaj neku kremu za suncanje sa slabim faktorom.. da se izgubi miris pive... brzo dobijete boju i ne skida se tako lako..ja sam bila proslo ljeto skoro ko crnac..a nista da izgorite samo morate imati podlogu...
recept je isproban vec 2 godine za redom i naravno i trecu cu ga spremiti...




antonovaia9 -> RE: krema za samotamnjenje ili solarij (20.5.2020 18:29:59)

Krema za samotamnjenje - https://hr.iherb.com/pr/Derma-E-Anti-Wrinkle-Renewal-Cream-4-oz-113-g/8601




Stranica: [1]