|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kontrola i phd nalaz
9.9.2010 20:30:17   
sina
evo,bilka sam danas na kontroli nakon spontanog.ja sam o.k (fizički),moja beba je bila muškić,plod je isto bio zdrav,samo je ta prokleta infekcija napravila to zlo da ga izgubim. joj,danas sam opet u totalnoj komi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kontrola i phd nalaz
9.9.2010 20:53:56   
Anoniman
Drži se sina, bit će bolje s vremenom.

danas sam bila na kavi kod frendice koja je izgubila bebu 3 tjedna prije termina. Beba je jednostavno umrla i jako joj je teško, ali sad su prošla tri mjeseca i polako se miri sa situacijom, ali kaže da se vjerojatno nikad neće oporavit od toga. Ne kažem ti ovo da vidiš da je i drugim tako, nego da znaš da će s vremenom život krenuti dalje. To će ti vjerojatno svaki dan biti u mislima, ali moraš hrabo naprijed!

(Odgovor članu sina)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kontrola i phd nalaz
9.9.2010 20:54:14   
ikica84
user posted image
nadam se da ces se resiti te infekcije i da ce onda biti sve ok.ne daj se,sigurno da si u komi...user posted image


_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kontrola i phd nalaz
9.9.2010 21:05:34   
njanja
sina, jako mi je zao....neka te muz odvede za vikend u najblizu sumu gdje se mozes izvristati da izbacis sve iz sebe....a dalje onda onako hrabro kao sto si i do sada. Drzi se

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kontrola i phd nalaz
9.9.2010 21:07:59   
sina
ma,bit će s vremenom lakše,proći će naročito kad dođe živa i zdrava beba,ali sad je jako teško i pitam se da li je stvarno moralo tako biti. znam da ,nažalost,ima i puno gorih slučajeva i  u biti to mi je najveći problem.kako se u idućim trudnočama opustiti i veseliti kad je ustvari sve do zadnjeg dana neizvjesno. 

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   [Obrisani korisnik]
9.9.2010 21:08:29   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kontrola i phd nalaz
9.9.2010 21:10:00   
sina
IZVORNA PORUKA: njanja

sina, jako mi je zao....neka te muz odvede za vikend u najblizu sumu gdje se mozes izvristati da izbacis sve iz sebe....a dalje onda onako hrabro kao sto si i do sada. Drzi se

najgore od svega je što ovaj vikend moram na svadbu,biti sretna,vesela i nasmijana,kao da mi je do toga. bit će lakše kada krenem raditi i zaokupim se poslom i ljudima.

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kontrola i phd nalaz
9.9.2010 21:11:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sina

ma,bit će s vremenom lakše,proći će naročito kad dođe živa i zdrava beba,ali sad je jako teško i pitam se da li je stvarno moralo tako biti. znam da ,nažalost,ima i puno gorih slučajeva i  u biti to mi je najveći problem.kako se u idućim trudnočama opustiti i veseliti kad je ustvari sve do zadnjeg dana neizvjesno. 


Morat ćeš se opustiti, iako ti to sad izgleda kao nemoguća misija. Ako si vjernica, prepusti se Providnosti. Ako nisi, pronađi neko drugo utočište.  Ja vjerujem da se sve u životu događa s razlogom, pa čak i loše stvari, iako nam se čini u tom trenutku da je to tako nepravedno.

Tebe isto čeka još lijepih dana, sigurno. Tuga će proći, ali daj si vremena, isplači se, tuguj i ne drži ništa u sebi. Žali se svima svaki dan, ako će ti tako biti lakše.

(Odgovor članu sina)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kontrola i phd nalaz
9.9.2010 22:09:16   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kontrola i phd nalaz
9.9.2010 22:21:37   
natalijax
sina veliki zagrljaj od meneuser posted image user posted image user posted image znam da ti je teško,ja ti od srca želim sljedeču trudnoću da bude ljepa i mirnauser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kontrola i phd nalaz
9.9.2010 22:36:17   
sina
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kontrola i phd nalaz
9.9.2010 23:21:24   
lilia
I ja želim da se smiriš, skuliraš i kreneš naprijed. Riješi se te infekcije i pokušaj ponovo. I glavu gore. Mi smo svi uz tebe i tu smo kad god ti trebamo.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kontrola i phd nalaz
10.9.2010 1:03:18   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Sina strašno mi je žao. želim ti da se što prije riješiš te zloće infekcije i da imate krasnu zdravu bebu.
Ovo dijete nikada nećeš preboljeti,samo se nadam da će vrijeme učiniti da ti bude lakše.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kontrola i phd nalaz
10.9.2010 6:28:41   
inna
joj draga znama kako ti je. Taj phd nalaz te samo baci natrag. Tako je i meni bilo, taman sam malo bila došla k sebi onda opet suze. Proći će. Jake smo mi žene.

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: kontrola i phd nalaz
10.9.2010 8:09:42   
uspavana

IZVORNA PORUKA: sina

ma,bit će s vremenom lakše,proći će naročito kad dođe živa i zdrava beba,ali sad je jako teško i pitam se da li je stvarno moralo tako biti. znam da ,nažalost,ima i puno gorih slučajeva i  u biti to mi je najveći problem.kako se u idućim trudnočama opustiti i veseliti kad je ustvari sve do zadnjeg dana neizvjesno. 


kužim te u potpunosti.
Teško je, ali mi možemo sve!!
budi jaka, pričaj o svemu što te muči, nemoj ništa držati u sebi..barem je meni to pomoglo da nekako prije krenem dalje.
Zaboravila nisam, vjerojatno nikad niti neću što se dogodilo, ali vjerujem da će nam Bog pokloniti živog i zdravog anđela.

šaljem ti zagrljaj!

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: kontrola i phd nalaz
10.9.2010 8:14:14   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: sina

.kako se u idućim trudnočama opustiti i veseliti kad je ustvari sve do zadnjeg dana neizvjesno. 

moraš se potruditi i ne ramišljati(barem ne puno)o tome šta bi moglo da bude-inače češ prolupati i nećweš biti ''dobra i smirena''user posted image  kako bi trebalo biti.

znam kako ti je jer sam to prošla 2 puta sa ralikom da su meni bebe bile prestale rasti u 7tj.ali ''problem u glavi''je isti kao i kod tebe.

sada sam trudna 24tj i sve je ok a tako ja i govorim od početka iako znam da kada budem primila bebu u ruke tek onda ću ''odahnuti''

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: kontrola i phd nalaz
10.9.2010 9:28:46   
anonno17
Morat ćeš se opustiti, iako ti to sad izgleda kao nemoguća misija. Ako si vjernica, prepusti se Providnosti. Ako nisi, pronađi neko drugo utočište. Ja vjerujem da se sve u životu događa s razlogom, pa čak i loše stvari, iako nam se čini u tom trenutku da je to tako nepravedno.

Tebe isto čeka još lijepih dana, sigurno. Tuga će proći, ali daj si vremena, isplači se, tuguj i ne drži ništa u sebi. Žali se svima svaki dan, ako će ti tako biti lakše.


drži se i vrijeme će  pokazati svoje!


_____________________________

Noa -17.08.2005.
Patrik - 18.12.2009.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: kontrola i phd nalaz
14.9.2010 14:15:17   
Lana.....

IZVORNA PORUKA: sina

evo,bilka sam danas na kontroli nakon spontanog.ja sam o.k (fizički),moja beba je bila muškić,plod je isto bio zdrav,samo je ta prokleta infekcija napravila to zlo da ga izgubim. joj,danas sam opet u totalnoj komi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Draga moja Sina,,,,znam o cemu pricas i koliko ti je tesko,,jer prije par mjeseci sam prosla slicnu situaciju.Nime 2g sam u braku ,,koliko i pokusavam ostat trudna na zalost nije uspjelo,,,napokon dosao je taj da ja sam ostala trudna sve je bilo u redu u 7ned,,,sam otisla na redovnu kontrolu sve je bilo u redu do tad,,,u tom momentu dr,,suti i ne progovara ja ga pitam kako je moj bebica:Na zalos vasoj bebi ne kuca srce(umrla je)user posted image user posted image pocela sam da vristim,,placem cupam dlake sa kose ali nije bilo pomoci,,,.user posted image user posted image Bila sam juce kod dr,,,radila zadnje pretrage i ako bude sve u redu uskoro cemo pocet radit na bebici... [sm=bravo.gifSRETNO SVIMA

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: kontrola i phd nalaz
14.9.2010 14:22:53   
sina
to sa 7 tjedana sam prošla prije 1.5 god. ovo mi je puno teže jer je bilo već 20 tj. i bila je to već beba. i ja ću na pretrage i za koji mjesec opet akcija.

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu Lana.....)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: kontrola i phd nalaz
14.9.2010 14:28:32   
Lana.....
user posted image user posted image user posted image .Zaomije sve kroz sta si prosla,,,,user posted image user posted image ......Zelim ti svu srecu svijeta i uskoro da postanemo mamice...user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: kontrola i phd nalaz
18.9.2010 15:03:53   
klarita
Bok svima! Kejt ,znam točno što ti frendica prolazi jer je u mene evo prošlo 4.mjeseca ista situacija. Treba se čovjek psihički dobor oporaviti i oplakati bebu da bi krenuo dalje. Jer svako je dijete za sebe i najgore je da jedno dijete zamjeni drugo.Ja sam došla jučer iz Zg, i doktor nam je rekao da možemo planirati slijed trdnoću, znamo da je visoko riozična svaka druga trudnoća ali je rekao da je imao i gore slučajeve od mene i jako je pozitivan Ja sada od 1.10, počinjem raditi, tako vrijeme brže prolazi, čovjek malo i na druge stvari misli a onda ćemo vidjeti. Još mi je sve prebolno, treba proći vremena da zaboravim na sve traume( porođaj, šok ) aonda ćemo vidjeti dalje. Želja je velika i kod mene i kod mm i kad čovijek nešto žarko želi mora biti spreman na žrtve. Svima želim sreću i Sina amo polako!


Klara 02.04.2005.
Marija 20.05.2010. user posted image

(Odgovor članu Lana.....)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: kontrola i phd nalaz
18.9.2010 15:39:46   
maminangel
Cure želim vam svu sreću ovog svijeta i da nas što prije izvjestite sa plusićimauser posted image user posted image

(Odgovor članu klarita)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: kontrola i phd nalaz
18.9.2010 17:14:15   
Gianna
IZVORNA PORUKA: maminangel

Cure želim vam svu sreću ovog svijeta i da nas što prije izvjestite sa plusićimauser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu maminangel)
Neposredna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!