|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   komplikacije u trudnoći
16.3.2009 11:44:49   
valeri
Mene zanima da li je netko od vas imao komplikacije,ovo mi je treća trudnoća nosim blizance oko 10 tjedna mi se pojavilo slabo krvarenje sada pijem dabroston tablete liječnica mi je rekla da se vidi tanak sloj tekućine u maternici više informacija mi nije pružila sad sam malo nervozna jer ne znam što mi se točno događa.Imala sam i neku upalu mjehura ako je netko imao slična iskustva neka ih podijeli. Hvala.user posted image

< Poruku je uredio valeri -- 16.3.2009 11:46:15 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: komplikacije u trudnoći
16.3.2009 11:56:27   
tikica_69
Nemam iskustva, samo da ti pozelim da sve bude ok i da ti bude mirna i zdrava trudnoca i da su to samo privremene i prolazne tegobe user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu valeri)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: komplikacije u trudnoći
16.3.2009 11:59:35   
valeri
Puno ti hvala ni neznaš koliko mi znaće te umirujuće rijeći sad idem 27-mog ponovno na ultrazvuk nadam se da će biti sve u redu,samo bi bilo bolje znati malo više o takvim stvarima ali nažalost nisam dobila puno informacija.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: komplikacije u trudnoći
16.3.2009 12:01:50   
tikica_69
Da je nesto zabrinjavajuce, sigurna sam da bi te lijecnica upozorila na to. Probaj sto vise mirovati i drzimo fige za UZV. A ti nam javi kako je proslo.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu valeri)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: komplikacije u trudnoći
16.3.2009 12:02:42   
dominik
nemoj otici iz ordinacije dok ne dobis informacije koje te zanimaju, to je tvoje pravo i njihova obaveza...sretno 

(Odgovor članu valeri)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: komplikacije u trudnoći
16.3.2009 12:05:38   
valeri
hvala vam svima javim vam što je bilo na ultrazvuku i ne odlazim van dok mi ne kaže sve.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: komplikacije u trudnoći
16.3.2009 12:05:53   
mirna
slabo krvarenje se je pojavilo i meni u 8. tjednu trudnoće. Pila sam spasmex i magnezij, tjedan dana mirovala i onda je bilo sve ok.

Želim  ti sve najbolje, puno odmaraj pa će biti sve u redu.user posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: komplikacije u trudnoći
16.3.2009 12:07:52   
mirna
IZVORNA PORUKA: valeri

hvala vam svima javim vam što je bilo na ultrazvuku i ne odlazim van dok mi ne kaže sve.


ja sam znala doći s listićem u ruci na pregled. zapisala sam sva pitanja koja su me mučila.. na kraju mi je moja gin  davala čak web adrese gdje da si pogledam što me zanima. valjda sam joj već dosadila...user posted image

(Odgovor članu valeri)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: komplikacije u trudnoći
16.3.2009 12:09:28   
valeri
Navodno sam čula da kad se izađe iz prvog tromjesječja da takve komplikacije prestaju.sad jer je istina ili nije ne znam.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: komplikacije u trudnoći
16.3.2009 12:12:19   
Florijan Jakov
svakako pitaj sve što te zanima....sretno na uzvuser posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu valeri)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: komplikacije u trudnoći
16.3.2009 13:18:50   
sanjarica
ja sam imala razne komplikacije,npr.izuzetno visok tlak,pa mi terapija odmah ukljucena u ovoj tr.na zalost u prosloj nije na vrijeme pa je doslo do eklampsije,zatim,krvarenja u obje tr.,u ovoj nisko beba  i jako rizicna trud.zatim,kamen mi krenuo iz bubrega,dubila sam na glavi od bolaova jadna a trudna...ma svasta nesta.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: komplikacije u trudnoći
16.3.2009 19:32:13   
Ruža
IZVORNA PORUKA: dominik

nemoj otici iz ordinacije dok ne dobis informacije koje te zanimaju, to je tvoje pravo i njihova obaveza...sretno 


Baš to. Dužni su ti dati informacije, mrzim kad nešto natuknu, a ne pojasne.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: komplikacije u trudnoći
16.3.2009 20:09:14   
larky
Evo ja upravo u takvim problemima vec dva tjedna krvarim od 6 tjedna trudnoce, pijem utrogestan, mirujem a sutra idem na kontrolu i nadam se da ce sve biti ok. I u prijasnjoj sam trudnoci isto krvarila ali manje.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: komplikacije u trudnoći
17.3.2009 19:08:48   
larky
Evo vratila se ja od ginekologa i jos uvijek kompikacije. Trudna 7 2/7 tjedana, vidljivi otkucaji bebina srca i hematom je jos uvijek prisutan, nadam se da ce se povuci do slijedece kontrole . . . 
Mene hematomi prate u svakoj trudnoci . . .

(Odgovor članu larky)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: komplikacije u trudnoći
18.3.2009 10:18:44   
valeri
I ja se nadam da će svima nama biti dobro baš zato sam htjela da što više nas piše na ovoj stranici jer ipak i ovako dolazimo bar do nekakvih informacija,svaka od nas sazna nešto i podijeli na ovom forumu i to je ipak nešto.

(Odgovor članu larky)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: komplikacije u trudnoći
26.3.2009 9:24:47   
larky
Nisam napomenula da mi je gin rekao da je moguce krvarenje do 16. tjedna iako nam do 12. tjedna daju terapiju, ali je ponekad i produze. evo ja jos uvijek krvarim i to smedje sto je doktor rekao da je to stara krv ( tako je vec tjedan dana ). Mislim i nadam se da ce biti sve ok jer me nista ne boli. Trenutno sam trudna 8 4/7tjedana.

(Odgovor članu valeri)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!