|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kilogrami
23.8.2009 14:29:42   
elle1
evo meni stvarno nije jasno kako netko dobije 10kg u cijeloj trudnoci...
ja bila dobila 30-ak kg,doduse sve skinula u mjesec i pol,u cijeloj trudnoci se kretala,obavljala sve poslove bez problema,bez obzira sto sam bila kao brod,al svejedno mi nije jasno kako neke zene dobiju tako malo kg
MM i ja ponovo radimo na bebi pa bi bilo dobro da se ovaj put ne debljam toliko,bez obzira sto sam dobro podnosila trudnocu(Bogu hvala)
user posted image user posted image hajd slang trudnice dajte neki savjetuser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kilogrami
23.8.2009 14:34:26   
natalijax
ja koliko sam jela na pocetku imala bi 50kg vise a  samo sam nabila,11kg,ja vjerujem da je to od osobe do osobe,od organizma do organizma,mozda sam u krivuuser posted image

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kilogrami
23.8.2009 15:03:26   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: natalijax

vjerujem da je to od osobe do osobe,od organizma do organizmauser posted image

slažem se sa tobom.
ja sam od 3 mj user posted image svaki dan pojela OBAVEZNO jednu milka čokoladu a dobila sam 12 kg.
nisam ni u trudnoći niti inače jela kasno navečer

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kilogrami
23.8.2009 15:05:25   
FIONA
čuj elle ja sam u prvih par mjeseci skinula sedam, pa dok sam ih vratila tek sam onda išla u plus...još ak imaš takav organizam da se slabo prima...zakaj ne!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kilogrami
23.8.2009 15:09:27   
natalijax
meni je sve u stomaku,topovnjaca malo,nista puno drugdje se nisam udebljala,bas juce buduca mamica pita a gdje mi je tih 11kg oslo,ja si ionak izgledam ko bumbaruser posted image user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kilogrami
23.8.2009 15:42:43   
elle1
mozda je jedan od krivaca bas to jelo navecer,ja inace obozavam jesti uvecer,a u trudnoci se budila po noci i jela sto mi god dodje pod ruku,sjecam se da sam jednom u cetiri noci pojela pola lubeniceuser posted image user posted image user posted image
i doduse u mene nisu bili kili vec voda,cijela se ocijedila poslije porodauser posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kilogrami
23.8.2009 15:45:41   
mlada mama
e pa onda sto se brines,ako je samo voda, voda odmah ode user posted image

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kilogrami
23.8.2009 15:49:32   
elle1
nemam ja problema sa skidanjem kila poslije trudnoce,ve c se u trudnoci raspusem kao balon,budem kao trokrilni ormaruser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kilogrami
23.8.2009 16:18:28   
mlada mama
pa cuj,ako ti nije tesko kretati se i raditi onda se ne sekiraj. Pokusaj jesti manje slanu hranu jer sol zadrzava vodu u tjelu.

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kilogrami
23.8.2009 17:18:24   
Ruža
Ma ako ih tako lako skineš što se brineš? Ne smetaju ti, onda uživaj u papanju!user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!