|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   i nama se desilo
4.1.2010 19:42:06   
dominik
evo mm ostao bez posla (ostalo mu samo svadbe za raditi kojih bas i nema u ovo vrijeme) ja na porodnom jos 2 tjedna u pokusajima dizanja kredita...ne znam...znam da nije kraj svijeta ali mi dodje uzet pistolj i skratit nam svima muke...prvo ne razumijem njegovog gazdu koji mu bez otkaznog roka veli ja tebe nemrem vise placati osim svadbe da mi dolazis u fus...a onda i svog muza koji na to veli a dobro...htjela sam sa vratiti ranije na posao ali nema mi direktora pa ne mogu ni to...a sad si idem jednu maznut jer bum pukla
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: i nama se desilo
4.1.2010 19:49:30   
BUMBIKA
A joj draga baš mi je žao...user posted image user posted image user posted image
Nadam se da ćete se nekako snaći


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: i nama se desilo
4.1.2010 19:50:02   
Thea
joj draga znam kako ti je.prvo sam mislila biti 3 godine doma na porodiljskom ali kakva je situacija pa nema šanse.Počinjem 1.02. raditi jer sa mm-ovom.plačaom smo u banani i to gadnoj.Moj porodiljski mi nije niti za kredit,a kamoli za život...Sva sreća da imam svekrvu(mm-ova teta) u kući jer da moram još i vrtić plaćati ne znam kako bi to izveli...

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: i nama se desilo
4.1.2010 19:50:30   
xxl
Žao mi je Dominik,zaista...ako  mogu šta pomoć znaš gdje ćeš me naći.

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: i nama se desilo
4.1.2010 19:52:35   
daniela 31
Žao mi je.user posted image

_____________________________

Tara,11.02.2009.
Naša najveća ljubav
Imamo 13 zuba

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: i nama se desilo
4.1.2010 19:56:47   
Bubu
Žao mi je Dominik...nadam se da ćete se uskoro izvući. Ja se u takvim, naoko neizglednim situacijama tješim da se sve događa s razlogom..."Kad Bog zatvori vrata, negdje otvori prozor".
I uvijek se sjeti onih koji nemaju od čega živjeti i hraniti se...pa ćeš vidjet koliko zapravo imaš.
Držim fige za novi posao!!!

(Odgovor članu daniela 31)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: i nama se desilo
4.1.2010 20:00:24   
MILLA
nije ti lako...rijetki če se moč pohvalit da im je dobro...ubrzo...nažalost..ovdje masovno dobivaju otkaze...a oni koji rade se boje dal če dobiti novac.i to me jako plaši. i ja dobivam porodiljni,zadnji sad 18. posao koji sam čekala je odgođen...do ko zna kada...podstanari...jedino mm če imati plaču...bit če nam jako teško. mi danima o tome razgovaramo i nije baš ohrabrujučeuser posted image ...ne znam...vjerujem da če negdje nešto uletiti i da čemo preživjeti...nadam se.

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu daniela 31)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: i nama se desilo
4.1.2010 20:02:29   
natalijax
user posted image user posted image a joj draga sto da ti velim,baš mi je žao,zbilja je bezobrazno od šefa,nadam se da ce ubrzo naci drugi posao pa da bude sve po starom,sretnouser posted image user posted image

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: i nama se desilo
4.1.2010 20:03:09   
MILLA
IZVORNA PORUKA: Bubu

Kad Bog zatvori vrata, negdje otvori prozor".
I uvijek se sjeti onih koji nemaju od čega živjeti i hraniti se...pa ćeš vidjet koliko zapravo imaš.
Držim fige za novi posao!!!

user posted image ...bravo...to mene podsjeti da nas nikad nije ostavio ni gladne ,ni na cesti...i naravno da kad negdje zatvori,drugdje otvori..(imamo li istog pastora?user posted image )

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: i nama se desilo
4.1.2010 20:06:15   
MILLA
IZVORNA PORUKA: natalijax
,baš mi je žao,zbilja je bezobrazno od šefa,


najgore što i oni koji rade dobro-poslodavci ,koriste priliku i izvlače se na recesiju...pa smanjuju i kasne sa plačamauser posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: i nama se desilo
4.1.2010 20:08:33   
lee
dominik..neznam kako da te utješim..jer znam da ti je teško.drži mi se!user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: i nama se desilo
4.1.2010 20:09:44   
minnie
IZVORNA PORUKA: lee

dominik..neznam kako da te utješim..jer znam da ti je teško.drži mi se!user posted image


user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: i nama se desilo
4.1.2010 20:13:15   
mišica 666
žao mi je user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: i nama se desilo
4.1.2010 20:18:23   
Florijan Jakov
čitajući vaše situacije, vidim da otkazi postaju svakodnevica i zahvaljujem dragom Bogu što imam posao.

vjerujem da vam je teško, no nadam se da će mu nešto uletiti i da će biti bolje


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: i nama se desilo
4.1.2010 20:32:46   
jadran
žao mi je... mi smo u nekoj sličnoj situaciji no još se uvijek nadamo...
mm radi u državnoj firmi, u 12 mj nije dobil terensku za 11 mj samo plaču što se nikad nije desilo a sad je doma do daljnjega jer "nemaju "posla Čitaj para za plače...user posted image
ja bez posla...nemam se kam vratit.. a ti nađi posao u ovakvoj situaciji.... user posted image user posted image user posted image

bar imamo krov nad glavom... za to ne brinemo...

< Poruku je uredio jadran -- 4.1.2010 20:34:46 >


_____________________________

stiglo naše zlato
18.02.2009.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: i nama se desilo
4.1.2010 20:37:25   
mariola
Žao mi je Dominikuser posted image user posted image
Nadam se da će brzo biti boljeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu jadran)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: i nama se desilo
4.1.2010 20:38:29   
Domy
IZVORNA PORUKA: dominik

evo mm ostao bez posla (ostalo mu samo svadbe za raditi kojih bas i nema u ovo vrijeme) ja na porodnom jos 2 tjedna u pokusajima dizanja kredita...ne znam...znam da nije kraj svijeta ali mi dodje uzet pistolj i skratit nam svima muke...prvo ne razumijem njegovog gazdu koji mu bez otkaznog roka veli ja tebe nemrem vise placati osim svadbe da mi dolazis u fus...a onda i svog muza koji na to veli a dobro...htjela sam sa vratiti ranije na posao ali nema mi direktora pa ne mogu ni to...a sad si idem jednu maznut jer bum pukla


draga u potpunosti te razumijem kako ti je..mm prije 2 mj ostao bez posla...2 mj mu falilo do penzije...sad samo socijalni slučaj..petero djece..živim ajmo tako reči u ovoj vuko...ini gdje nema posla ni za lijeka..al drži me ova nada da če nama opet odnekud svanut sunce...

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: i nama se desilo
4.1.2010 20:46:31   
pepeljuga
Ajme draga zao mi je,a sef je stvarno u bananiuser posted image
Drzi te se,posli kise uvik dođe sunceuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: i nama se desilo
4.1.2010 21:11:08   
Ninaa
Draga jako mi je žao i  nadam se da ćete se nekako snaći i da će naći neki drugi posao! Uz tebe smo!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: i nama se desilo
4.1.2010 21:32:17   
ket
žao mi je ...user posted image nadam se da ćete se izvućiuser posted image user posted image

_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: i nama se desilo
4.1.2010 21:58:39   
ninolina
user posted image user posted image
baš mi je žao draga, nadam se da će uskoro naći nešto


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: i nama se desilo
4.1.2010 22:01:14   
Anoniman
draga jako mi je zao, nadam se da ce ubrzo naci nesto drugouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 22
   [Obrisani korisnik]
4.1.2010 22:02:31   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: i nama se desilo
4.1.2010 22:03:02   
m600
user posted image user posted image user posted image user posted image žao mi je draga...nadam se da ćete ubrzo naći neko riješenje
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: i nama se desilo
4.1.2010 22:03:42   
BruMa
A Bože.Držte se i nadam se da će se situacija uskoro popraviti.user posted image user posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Izlazak iz rodilišta.
пеперутка16

Majke, kako ste izašle iz rodilišta?

U trenirci. (0%)

U trapericama i majici. (0%)

U haljini/suknji. (0%)

U bundi i kapi. (0%)


Broj svih glasova: 0

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!